Komentáře uživatelů k filmu (672)

 • kulyk
  ***

  Nekonzistentní mix pár vynikajících hlodů a celé řady pohádek. Číslo pět nám opět žije, hloupý (a přestárlý) Honzík získal svoji právničku (moment, kdy je její výzor reálně poměřován s Glumem, donutil Kulíka vyprsknout zuby do mnohametrové vzdálenosti, zahýkat jak osel na gynekologické koze a provlhčit si andrvér) a Erin Brokovič to zase zvládla. Chce-li se vám jen tak znuděně ležet, šťourat se něčím kdekoliv a občas se za bujarého smíchu překvapeně probrat z letargie, směle vpřed.(21.8.2015)

 • verbal
  ****

  Opravdu nesnáším slovní spojení „nekorektní humor“! Jde o lingvistický paskvil, sloužící výhradně upjatým, přechytřelým teploušům k rádoby yntelechtuálnímu vyjádření pocitu, že je něco dře v jejich dokonale vyběleném rektu podobně jako „drátěná šprcka“, „vegetariánský salám“ nebo „ostnatá okurka“. Objektivně může být humor třeba drsný, fekální nebo dementní, avšak nikdy ne nekorektní, neboť to zavání pouze povýšeneckým pohrdáním nemalými skupinami všech těch usměvavých pojídačů žiletek, koprofilů či mentálních zabržděnců. Tumor pana Mkfr-lejna je určitě maligní, mnohdy metastázuje až do bránice, avšak jeho pičující plyšák dost nevyzpytatelně žongluje se všemi výše uvedenými ingrediencemi a po čtyřech až pěti frcích hraničících s naprostou genitalitou vám je Set vzápětí schopen s downovským chichotáním rozmazat po xichtě hovno či čerstvý ejakulát, nebo po vás hodit smradlavou, lepkavou kouli holyvůdského patosu. Škoda. Ale i tak od jedničky velký pokrok a daleko vyváženější mix, v němž konečně začíná vítězit temná strana, která jej všemi cestami přibližuje k hrobu. A hnusné Amandě se musím omluvit, neboť jsem jí evidentně křivdil, když jsem se domníval, že je tak vytlemená, protože ji vždycky před klapkou někdo v přívěsu foukne do prdele obří kládu.(23.7.2015)

 • Cervenak
  ****

  Je to zbytočne dlhé, má to pár hluchých miest (väčšina scén na súde) a sem-tam pokus o vážnejší či romantický tón príliš nefungujú. Ale ten zvyšok je väčšinou veľmi vtipný a niektoré scény (Neeson, Jurský park, likvidácia stand-upu, Amanda vs. Glum) sú geniálne. 7/10(5.7.2015)

 • Enšpígl
  ****

  Trošku jsem se bál, aby se ta kadence humoru, která byla ze začátku opravdu velmi mohutná nevyčerpala a po zbytek filmu se nevařilo z vodičky, ale nic takovýho, humor tu poctivě dojel až do konce. Mark je sympaťák a Ted idol, to se to pak příjemně kouká a dobře směje.(2.2.2018)

 • T2
  *****

  Rozpočet $68miliónovTržby USA $81,284,830Tržby Celosvetovo $213,734,783Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ opäť delikátna záležitosť, ktorá má rovnaké grády zábavnosti ako prvý diel, všetko tu funguje ako hodinky, hluchých miest minimum, prachsprosté gagy dokážu za každým dostať diváka do kolien, v kine som sa zabával luxusne, Amanda Seyfried krásne doplnila ústrednú dvojicu, maškrta /videl v kine: 95%/(8.7.2015)

 • KarelR
  ****

  Moment překvapení je pryč, kupa humorných tref zůstává. Druhý Méďa je víceméně stejný jako ten první, protože opakuje úspěchy i chyby prvního dílu. Ze začátku tedy přichází kanonáda výborného humoru, který je buď nápaditý nebo alespoň tak drzý, že bez okolků funguje. S přibývajícím časem se ale dere do popředí příběh, se kterým to už tak slavné není. Méďa tentokrát bojuje o své lidství a je to přesně tak povrchní a zkratkovité, jak se čekalo. Což je škoda, protože je vidět, že se mířilo o trochu výš. MacFarlane to ale neumí moc prodat, a tak Méďovo trýznění akorát nazdařbůh prokládá hrubozrnnými nebo vyloženě divnými scénami. Občas to zabírá nádherně, občas je z toho trapná křeč. V konečném součtu ale převažuje to první a rozhodně je tu kupa scén, které budete s chutí líčit kamarádům. Takže mise splněna. (7/10)(5.7.2015)

 • Superpero
  **

  Film, který neměl vzniknout. Párkrát jsem se uchechtl a rozvedení nápadu zda je Méďa člověk, nebo věc bylo docela zajímavé, ale prostě to vůbec nefunguje. Wahlberg celej film čumí jak tele a jeho, pomalu ale jistě, stárnoucí ksicht už se na tuhle roli nehodí. Nejhorší je, že to prostě vůbec není vtipný. Fakt jeden z nejrozpačitějších sequelů vůbec. MacFarlane by se na to asi měl vysrat, protože se zdá, že s prvním Méďou vyčerpal svůj potenciál k natočení dobrýho filmu.(19.9.2015)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Universal. // Počet premietajúcich kín v USA: 3,442 // Otvárací Víkend v USA: $33,507,870 // Jedna z ďalších luxusných komédií, ktorá je nabombovaná ohromným zmyslom pre humor a vtipnými scénami. Každý nadšenec komediálneho žánru si rozhodne príde na svoje. Ted 2 je jedna z najlepších komédií, ktoré som za posledné dva roky videl. Všetkým vrelo odporúčam...... 100%(2.7.2015)

 • Fr
  **

  „POZORNOST CELÉ ZEMĚ UPOUTAL SOUDNÍ SPOR O ROZŠÍŘENÍ PŮSOBNOSTI OBČANSKÝCH PRÁV…“ /// Honění, lízání šedivky, píchání mrdavejch vočí… Ted a jeho sexy paní stojej před problémem. Kupodivu to není neplodnost, ale boj o občanský práva! Všichni jsou nabušení nechutnejma kecama, což je fór jako prase. Jestli je to někomu málo, ještě maj v záloze chování „jako debil“. Navíc natáhnout komedii o vulgárním plyšákovi na hodinu padesát mi taky nepřijde jako vrchol inteligence. A přitom mně na začátku vůbec nebylo jedno, jestli je medvěd osoba nebo věc. Věřil jsem, že důležitý bude, jestli ve mně dokáže vzbudit lásku (nečum debile, teď ti má ukápnou dojetím slza!). Uznávám, že trošičku se mu to podařilo… (ty vohrnutej čuráku!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Potřebuju se vyrovnat s faktem, že můj plyšák nemůže mít děti. 2.) Základem našeho manželství je hulení. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ ne(2.12.2015)

 • tron
  ***

  „Kto je Samuel L. Jackson?“ – „Videla si v živote nejaký film? On v ňom hral toho černocha.“ O čo menej ma bavila jednotka, o to viac som si užíval prvú hodinu dvojky. Ted s Johnom mi až teraz pripadali ako zohraní a sympatickí priatelia, ktorí riešia komplikované životné situácie (absenciu penisu). Súdny spor bol zaujímavý a originálny a tešil som sa, čo bude ďalej. Bohužiaľ, tretia polhodinka bola zbytočná road movie (Morgan Freeman ich prehnal cez pol Ameriky kvôli niečomu, čo im mohol povedať do telefónu) a posledná polhodina (dojazd na fesťáku) ma až ubila (Giovanni Ribisi bol extra otravný už v jednotke). Našťastie, Seth MacFarlane po Všetky cesty vedú do hrobu (pri ktorých som sa skoro povracal, určite si na TÚ scénu pamätáte) chytil druhý dych a prichádza s viacerými humornými WTF scénkami, ktoré mu vždy išli najlepšie (hádzanie jabĺk, Jurský park, stand-up).(19.11.2016)

 • movie
  ****

  Ještě lepší než první díl. Bál jsem se, že v pokračování se bude MÉĎA krotit (resp. bude krocen), ale je to ještě trochu víc za čárou než jednička s mnohem větší porcí vtipů. Zázrak!(13.7.2015)

 • Slasher
  ****

  To malý plyšový hovado a Marky Mark jsou zpátky a kupodivu je to jedno z mála pokračování komedií, co neztrácí jiskru ani vtip. V tomhle případě je humor ještě tvrdší, nápaditější, camea vytříbenější, přesně na co máte v létě náladu doplazit se po práci do kina.(30.7.2015)

 • H34D
  ****

  První Ted, ač velmi originální a sledované dílo, nepředstavoval úplnou trefu do černého, neboť namísto údernosti Family Guye přinesl otravně korektní film, který se nedokázal vyhnout hollywoodským klišé. Ted 2 ze stejného konceptu příliš nevybočuje, ale hned po chvilce je znatelné, že umí to samé udělat znovu a lépe. A právě i to málo dokáže v sequelu příjemně překvapit. Kéž by Seth MacFarlane vybočil z hranic korektnosti ještě více a vytvořil by skutečně něco tak absurdního jako je hraný Family Guy. O tom, že by to šlo nepochybuji, protože náznaky tady jsou. Osobně mi činí radost i jen to, že ve filmu poznáme známé hlasy nejen z Family Guye, ale i American Dad. Celkově je Ted 2 velká pohoda a za Liama Neesona zaokrouhlím hodnocení nahoru. 7/10(28.9.2015)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Nářez jak svině. Co se týká humoru je sequel velmi podobný dílu prvnímu, kdo tedy nepřistoupil na hru v díle prvním může jít sledovat intelektuální dramata, ostatní sorta, která se umí bavit a umí si užít život bude žasnout, šílet, brečet a řvát. Příjde mi, že druhý díl má i zajímavější příběh, především jako velké plus považuji Tedův soudní proces, který trvá asi 20 minut, ale je nejen vtipný, ale také velmi inteligentně a suverénně podaný, že se i na kvalitní soudní thrillery kouká z vysoka. Jinak klasika, spousta nadávek, trávy, narážek na filmy, na herce, celkově na všechny celebrity, pro náš národ kolikrát i neznámé ( Kdo u nás kouká na Super Bowl viď ?). Plusem je i super tempo a svěží zábava po celý film. Z kina odejdete s úsměvem na tváři. 85%(2.7.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Co je kód 317? - Někdo zase zkoušel ukrást Tomovi Bradymu mrdku." Má-li něčí semeno stanovený policejní kód, tak je to super. Skvělý je rovněž vyhledávač Google s neustále vyskakujícími černými péry, modelka Glum, dva diverzanti na Comic-Conu a samozřejmě Flash Gordon - taky si asi svou poslední spermii schovám pro případ, kdyby mi na moři došly proteiny. Méďův a spol. humor mne prostě bavil, ale boj plyšáka za lidská práva mi to celé trošku kazil a brzdil zábavu.(14.3.2016)

 • ORIN
  ***

  Oproti jedničce notný pokles dolů. Vtipy vůbec nevycházejí z příběhu samého, ale ve většině scén jsou přidány jako by navíc, aby se divák alespon něčemu zasmál. Koncept je sám o sobě dost nelogický, což se v prvním díle v podstatě neřešilo a bylo to dobře - divák tyto aspekty jednoduše nevnímal a bavil se promyšlenými gagy, protože o ničem jiném tohle není. Druhý díl se v jistém zasazení do reálného světa skrze soudní proces příliš plácá (a zbytečně narozdíl od Andrew - člen naší rodiny, kde to má své opodstatnění) a posouvá celý film někam úplně jinam. Třetí díl by už neměl vzniknout, téma je vyčerpané.(28.1.2016)

 • Segrestor
  *****

  Druhý díl jak se patří. Ani horší, ani lepší, prostě druhý, s nekolísající kvalitou. Za velké plus lze považovat, že autoři neopakují to, co fungovalo v prvním díle. Dokonce méďa je zde krapet jiný, mírně vyzrálejší a částečně umírněnější. Tím ale lepé glosuje a mně to tak přišlo vtipnější. Ale pošuk je to stejně, to zas jo. Některé fórky dovedou opravdu vydatně rozesmát, jiné jen lehce rozveselí, ale to nevadí, protože tu je ještě příběh, který je docela zajímavý, a tempo, které nenudí. Google fórky patří dokonce k těm chytřejším. Zkrátka vůbec ne hloupá komedie o takové pitomosti, jako je oživlý plyšový medvídek, bojující za svůj status osobnosti.(21.9.2015)

 • Gilmour93
  ***

  Honit quaterbacka New England Patriots a nebýt přitom na hřišti? Oplzlého Paddingtona stahuje v téže řece srst nasáklá ukřičenou vulgaritou, soudními proslovy a fruktózovým patosem (Morgan Freeman jakožto lidumilný právník operující se slovem láska byl zralý na úder světelným mečem). Ty opravdu krutopřísné momenty, a že jich je jak prstů na ruce problémového člena Yakuzy, naopak bodují svojí hravostí a rezervovaností (pole Johna Williamse, postavičky na Comic-Conu). MacFarlane by měl přestat trpět utkvělou představou, že jsou jeho scénáře natolik nahuštěné vtipem, že si zaslouží dvouhodinové stopáže.. hashtag# Vyndejte mu baterky(22.9.2015)

 • Ainy
  *****

  Zhlédnuto na Filmovém víkendu ČSFD 2015 v Turnově. Na tento film jsem se nejvíc netěšila, ale stejně jako loni překvapila úplně stejným způsobem komedie 22 Jump street, tak letos mě totálně odrovnal Méďa 2. Ještě teď mě bolí břicho. Musím ovšem vidět ještě jednou. A nejen tento film, ale i zbylých pět. Šest filmů za dva dny je moc na to, aby si člověk urovnal myšlenky do komentáře.(9.8.2015)

 • castor
  ***

  Seth MacFarlane má hlavu plnou nápadů, ale filmy prostě neumí. Smysl pro humor samozřejmě má, ale jednoduše ho nedokáže prodat. Tak to prostě vnímám já. Celou stopáž sleduju spoustu politicky nekorektního humoru, který je tak nějak vtipný nebo se tomu alespoň blíží, ale nějak mi nejde hnout koutky. Ujíždí na bizarních dialozích, hodně krutých gazích, strefuje se do kdekoho. Zápletka pokulhávala už minule (tentokrát náš držkatý plyšák přijde o status „lidská bytost“, nemůže adoptovat dítě – ano, nemá péro, i když tuším, že v jedničce skóroval – navrch mu anulovali manželství a vyrazili z práce), na vážnou notu, ač je míněná jakkoliv, by MacFarlane hrát neměl vůbec. Může být tak akorát rád, že do všech svých filmů angažoval výborného Giovanni Ribisiho. A že vymyslel návštěvu improvizačního večera nebo komiksového festivalu.(16.8.2015)

 • Spiker01
  *****

  Před třemi lety byl obživlý méďa terno. Přestože jsme znali Griffinovi, zírali jsme se, co to ten Seth MacFarlane zase vymyslel. A byl to trhák, takže zákonitě byl sequel v plánu již po úvodním víkendu. A protože to byla děsná prdel, báli jsme se, jestli nebylo vyčerpáno to nejlepší pro první díl a dvojka nebude splácanina. Ovšem vyvést mě v omyl bylo těžké už v preprodukci. Tentokrát totiž bez Mily Kunis. Je jedno, co předcházelo tomu, proč Universal rozvázal s Milou pracovní poměr (vážně scénář počítal s těhotenstvím tak dlouho dopředu?), ovšem co mi vadí je fakt, že dvojka naprosto popírá děj prvního filmu a Johnovu snahu o znovuzískání Lori tady odbývá jednou větou. Druhý problém spočívá v nekonzistenci občasně scén na sebe nenavazujících. Je zjevně běžná praxe velkého stříhání, ovšem naštěstí to většinou není tolik poznat jako na letošních Avengers 2 a právě druhém Tedovi. Ačkoliv jsou jednotlivé gagy vtipné a je jasné, že do filmu byly vložené skutečně ty nejpovedenější, několikrát jsem zaznamenal, že jsou pouze slepou větví a ani scéna před ani po danou scénu nijak nedoplňují a ani dále nepoukazují. Zejména se jedná o výbornou scénu s Liamem Neesonem a Wahlbergovo náhlým záchvatem úzkosti, blíže nespecifikovaným. Nyní se ale dostáváme k jádru zrna. Méďa je minimálně stejně vtipný jako napoprvé, ne-li víc. Ačkoliv výše zmíněné Griffinovi nemám tolik nakoukané, jeho humor mi sedl i v loňském Million ways to die in the West. Něco je vyhnáno ad absurdum, ale valná většina scének je vtipná. Mark Wahlberg hraje ňoumu z Bostonu (možná dokonce sám sebe než prorazil), který trousí jedno Holy Shit za druhým, ale trousí to i podruhé způsobem tak přirozeným a vtipným, že jsem se bavil při každé, pouze na oko nahodilé, hlášce a je to zkrátka sympaťák. Pro naši kulturu nejspíš bude problém některé narážky a camea pochopit, ale Seth se zkrátka do angloamerické komunity vždycky trefoval nejraději, takže mu to vyčítat ani není záhodno. My, filmoví fanatici, samozřejmě víme, kdo je Jay Leno nebo Jimmy Kimmel, ale ví to i naše přátelé, které dění kolem filmu blíže nesledují? Pochopíte odkazy na Judge Judy a Mary Backer? Pokud ne, nevadí, jelikož krom gagů přímo cílených na americké publikum toho film nabízí mnohem více a musím přiznat, že takhle jsem se nezasmál už delší dobu. Google ale v kině nevytahujte, nebyli byste asi rádi, co vám najde. Nejlepší Twisty : 1) AND NEW SUPERMAN WILL BE : JONAH HILL!! 2) Tajemný kufřík? 3) Políčko!...90%...[5.7.2015_Kino Šumava_Klatovy](5.7.2015)

<< předchozí 1 2 3 4 9 18 26 34
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace