• Lhurgoyf

Veľmi priemerný, častokrát nelogický scenár. Zúfalo nevhodné obsadenie Tatea Donovana ku Toni Collette (ani na sekundu som im neveril, že sú manželia). Nezaujímavé bočné dejové linky dcéry a syna (jedna skrýva tehotenstvo a druhý díluje drogy) - už teraz vám môžem garantovať, že tieto linky nebudú nikam viesť. Dylan McDermott má hádam len jeden nemenný výraz a nevie uniesť dramatickú scénu. Toto nie je 24 ani náhodou. Najzaujimavejšie bude teda sledovať všetky tie scenáristicky vykonštruované kľučky a výhybky, ktorými sa tento námet udrží pri živote počas 15 dielov.(25.9.2013)

Ačkoli zatím není děj překvapivý, rozehrané je to slušně a charismatický Dylan McDermott je schopný tuhle napínavou podívanou utáhnout. Pilot - 70% Samotnou mě překvapilo, že se tvůrcům podařilo i v dalších dílech servírovat svižnou podívanou plnou menších či větších zvratů. Díky tomu je divák stále udržován v napětí, co se stane v příštím okamžiku, aniž by měl pocit, že je příliš tlačeno na pilu šokujícími a těžko uvěřitelnými twisty. Na rozdíl o jiného remaku izraelského seriálu ale nemá Hostages takový tah na branku jako Homeland a jedna patnáctidílná série je pro něj víc než dost. I tak začal být ke konci monotónní a ani nějaké ty dějové zvraty už tomu moc nepomohly. A samotný závěr se stal bohužel jen přehlídkou klišé a patosu, což je vzhledem k předchozí podívané trochu škoda. 1. série - 70% / Poznámka: Další řady už se nedočkáme, což je dobře.(25.9.2013)

Hodnocení celé sezóny: Takhle si představuji povedený "špionážní seriál". Díky tomu, že má jenom patnáct dílů, nenudí výplňovými díly a atmosféra by se dala krájet. Postupně se odhaluje pozadí celé záležitosti, každá postava má své motivace, podle kterých jedná. Tudíž nehrozí nelogické látání děr v zápletce, ale pokud se postavy chovají hloupě, je to v rámci jejich povahy. Vytkla bych akorát zvraty jako z telenovely, které mají šokovat, ale jsou vytržené z reality.(27.9.2013)

Po vzhliadnuti serie napisem par slov. V prvych dieloch som skutocne hlavnych predstavitelov nemusel. Napriek tomu, ze som mnohych poznal solo, tu si moje sympatie neziskali. Po par dieloch som sa radsej sustredil na dej a je treba priznat, ze napriek svetlym pasazam, ma i dost naivnych a nelogickych. Po spusteni nohy z plynu sa nastasie ku koncu zrychli a napriek par prekombinovanym zvratom v zavere sa to da skusnut. Ako celok vsak iba priemer. Bol by z toho mozno skvely dvojhodinovy thriler s inym obsadenim. Na zabitie nudy, ci dlhe zimne vecery to vsak ujde.(18.1.2014)

Více než slušně zahrané, ale z mého pohledu tvůrci zbytečně tlačí na to, abychom každých pět minut zažili nějaké zvrat, postavy mění strany snad třikrát do hodiny a některé vedlejší dějové linie jsou nezáživné. Spíše by bylo vhodné soustředit se na kvalitu překvapivých momentů než na jejich kvantitu. Ale stále mi z toho vychází slušná podívaná, která ale v konkurenci snadno ztratí.(15.1.2014)

• - Ve 14. epizodě 1. série ve scéně, kdy se Duncan (Dylan McDermott) s Kramerem (Rhys Coiro) snaží osvobodit Duncanovu manželku a dceru z domu č. 35 v ulici Saratoga Drive, kde je má držet plukovník Blair (Brian White) jako pojistku, jedou v autě s poznávací značkou FDG D03. V další scéně se Archer vloupává do auta s poznávací značkou 17 CD63, pravděpodobně Kramerova, a při jeho prohledání se podívá i do historie navigace. Jako jednu z navštívených adres můžeme vidět právě 35 Saratoga Drive, což je ale nemožné, protože Kramer ani nikdo jiný z týmu na této adrese předtím nebyl. (Anyk)