Po vzhliadnuti serie napisem par slov. V prvych dieloch som skutocne hlavnych predstavitelov nemusel. Napriek tomu, ze som mnohych poznal solo, tu si moje sympatie neziskali. Po par dieloch som sa radsej sustredil na dej a je treba priznat, ze napriek svetlym pasazam, ma i dost naivnych a nelogickych. Po spusteni nohy z plynu sa nastasie ku koncu zrychli a napriek par prekombinovanym zvratom v zavere sa to da skusnut. Ako celok vsak iba priemer. Bol by z toho mozno skvely dvojhodinovy thriler s inym obsadenim. Na zabitie nudy, ci dlhe zimne vecery to vsak ujde.(18.1.2014)

Více než slušně zahrané, ale z mého pohledu tvůrci zbytečně tlačí na to, abychom každých pět minut zažili nějaké zvrat, postavy mění strany snad třikrát do hodiny a některé vedlejší dějové linie jsou nezáživné. Spíše by bylo vhodné soustředit se na kvalitu překvapivých momentů než na jejich kvantitu. Ale stále mi z toho vychází slušná podívaná, která ale v konkurenci snadno ztratí.(15.1.2014)

Po dlouhé době jsem narazil na projekt, který ve mně něco zanechal. Po výborném Dexterovi, přišly Hostages. I když kolegové se s hodnocením drží při zemi, z mé strany dávám 4*. Toni Colletovou nezapomenu z Muriel se vdává, a zde se ukazuje jako rafinovaná žena mnoha tváří, která se nebojí ničeho. Jejím hlavním nepřítelem je charizmatický Dylan McDermott, kterého si všichni pamatujeme z první sezóny American Horror Story...(18.2.2014)

Tempo je pomalé, spíše dialogové, ale nikdy jsem se překvapivě zásadně nenudil. Přesto seriál nijak nevyčnívá. Nedokáže strhnout akcí, ani ohromit zápletkou. Je takový nijaký. Tím největším plusem jsou slušní herci s dominujícím Dylanem. Pokud Vás tedy baví konspirační seriály, tak zde se budete cítit polosytě. Mnohem lepší dojem jsem měl například z vynikajícího, ale nedoceněného Vanished, jemuž ubližuje právě násilně ukončený vysílání po třinácti dílech. Ale během nich dokáže připoutat k obrazovce a přibližně v polovině předvede to, na co má koule málokdo, snad naposledy jen Homeland. O 24 hodinách nemluvě. Hostages tedy vyznívá jako solidní, ale průměrná televizní zábava, jejíž rozpočet byl buď sakra nízký, nebo se prachy rozdělily jinam… Za zhlédnutí to tedy stojí, jen nečekejte, že se Vám seriál udrží v povědomí déle než pár dní. Rozhodně jsem z něho neměl neklidné spaní. http://soundtracky-recenze.blogspot.cz/2014/01/hostages-serialova-recenze.html(16.1.2014)

Ačkoli zatím není děj překvapivý, rozehrané je to slušně a charismatický Dylan McDermott je schopný tuhle napínavou podívanou utáhnout. Pilot - 70% Samotnou mě překvapilo, že se tvůrcům podařilo i v dalších dílech servírovat svižnou podívanou plnou menších či větších zvratů. Díky tomu je divák stále udržován v napětí, co se stane v příštím okamžiku, aniž by měl pocit, že je příliš tlačeno na pilu šokujícími a těžko uvěřitelnými twisty. Na rozdíl o jiného remaku izraelského seriálu ale nemá Hostages takový tah na branku jako Homeland a jedna patnáctidílná série je pro něj víc než dost. I tak začal být ke konci monotónní a ani nějaké ty dějové zvraty už tomu moc nepomohly. A samotný závěr se stal bohužel jen přehlídkou klišé a patosu, což je vzhledem k předchozí podívané trochu škoda. 1. série - 70% / Poznámka: Další řady už se nedočkáme, což je dobře.(25.9.2013)

• - Ve 14. epizodě 1. série ve scéně, kdy se Duncan (Dylan McDermott) s Kramerem (Rhys Coiro) snaží osvobodit Duncanovu manželku a dceru z domu č. 35 v ulici Saratoga Drive, kde je má držet plukovník Blair (Brian White) jako pojistku, jedou v autě s poznávací značkou FDG D03. V další scéně se Archer vloupává do auta s poznávací značkou 17 CD63, pravděpodobně Kramerova, a při jeho prohledání se podívá i do historie navigace. Jako jednu z navštívených adres můžeme vidět právě 35 Saratoga Drive, což je ale nemožné, protože Kramer ani nikdo jiný z týmu na této adrese předtím nebyl. (Anyk)