• Chen
  ***

  Více než slušně zahrané, ale z mého pohledu tvůrci zbytečně tlačí na to, abychom každých pět minut zažili nějaké zvrat, postavy mění strany snad třikrát do hodiny a některé vedlejší dějové linie jsou nezáživné. Spíše by bylo vhodné soustředit se na kvalitu překvapivých momentů než na jejich kvantitu. Ale stále mi z toho vychází slušná podívaná, která ale v konkurenci snadno ztratí.(15.1.2014)

 • Ben Nevis
  *****

  Hodnocení celé sezóny: Takhle si představuji povedený "špionážní seriál". Díky tomu, že má jenom patnáct dílů, nenudí výplňovými díly a atmosféra by se dala krájet. Postupně se odhaluje pozadí celé záležitosti, každá postava má své motivace, podle kterých jedná. Tudíž nehrozí nelogické látání děr v zápletce, ale pokud se postavy chovají hloupě, je to v rámci jejich povahy. Vytkla bych akorát zvraty jako z telenovely, které mají šokovat, ale jsou vytržené z reality.(27.9.2013)

 • DonBraso
  ****

  Po třech dílech mě to stále hrozně moct baví.Je tedy fakt,že třetí díl už střílí trochu broky z flinty a neví jak to udělat stále zamotanější,ale myslim si,že právě to je ono.Prdim na klišé,hlavně když to má koule a všechny koule drží McDermott a Collette(která je ještě nedržela:D),který doufám ukážou ještě dost ze svého charisma.Doufám,že bude první série ukončená do zdárného konce a ne žádná další,protože tento typ si myslím,nemá zas moc co nabídnout dál,dějová linie je naprosto jasná,jenom se bojim,že až zjistíme kdo za tím stojí,tak nám tvůrci napíšou dvacet flashbacků a dva díly o tom,jaký jsem prima kluk co nosí šíp a luk :)(15.10.2013)

 • Lhurgoyf
  **

  Veľmi priemerný, častokrát nelogický scenár. Zúfalo nevhodné obsadenie Tatea Donovana ku Toni Collette (ani na sekundu som im neveril, že sú manželia). Nezaujímavé bočné dejové linky dcéry a syna (jedna skrýva tehotenstvo a druhý díluje drogy) - už teraz vám môžem garantovať, že tieto linky nebudú nikam viesť. Dylan McDermott má hádam len jeden nemenný výraz a nevie uniesť dramatickú scénu. Toto nie je 24 ani náhodou. Najzaujimavejšie bude teda sledovať všetky tie scenáristicky vykonštruované kľučky a výhybky, ktorými sa tento námet udrží pri živote počas 15 dielov.(25.9.2013)

 • warrenur
  ***

  Po vzhliadnuti serie napisem par slov. V prvych dieloch som skutocne hlavnych predstavitelov nemusel. Napriek tomu, ze som mnohych poznal solo, tu si moje sympatie neziskali. Po par dieloch som sa radsej sustredil na dej a je treba priznat, ze napriek svetlym pasazam, ma i dost naivnych a nelogickych. Po spusteni nohy z plynu sa nastasie ku koncu zrychli a napriek par prekombinovanym zvratom v zavere sa to da skusnut. Ako celok vsak iba priemer. Bol by z toho mozno skvely dvojhodinovy thriler s inym obsadenim. Na zabitie nudy, ci dlhe zimne vecery to vsak ujde.(18.1.2014)

 • - Ve 14. epizodě 1. série ve scéně, kdy se Duncan (Dylan McDermott) s Kramerem (Rhys Coiro) snaží osvobodit Duncanovu manželku a dceru z domu č. 35 v ulici Saratoga Drive, kde je má držet plukovník Blair (Brian White) jako pojistku, jedou v autě s poznávací značkou FDG D03. V další scéně se Archer vloupává do auta s poznávací značkou 17 CD63, pravděpodobně Kramerova, a při jeho prohledání se podívá i do historie navigace. Jako jednu z navštívených adres můžeme vidět právě 35 Saratoga Drive, což je ale nemožné, protože Kramer ani nikdo jiný z týmu na této adrese předtím nebyl. (Anyk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace