• DonBraso
  ****

  Po třech dílech mě to stále hrozně moct baví.Je tedy fakt,že třetí díl už střílí trochu broky z flinty a neví jak to udělat stále zamotanější,ale myslim si,že právě to je ono.Prdim na klišé,hlavně když to má koule a všechny koule drží McDermott a Collette(která je ještě nedržela:D),který doufám ukážou ještě dost ze svého charisma.Doufám,že bude první série ukončená do zdárného konce a ne žádná další,protože tento typ si myslím,nemá zas moc co nabídnout dál,dějová linie je naprosto jasná,jenom se bojim,že až zjistíme kdo za tím stojí,tak nám tvůrci napíšou dvacet flashbacků a dva díly o tom,jaký jsem prima kluk co nosí šíp a luk :)(15.10.2013)

 • KevSpa
  ***

  Ačkoli zatím není děj překvapivý, rozehrané je to slušně a charismatický Dylan McDermott je schopný tuhle napínavou podívanou utáhnout. Pilot - 70% Samotnou mě překvapilo, že se tvůrcům podařilo i v dalších dílech servírovat svižnou podívanou plnou menších či větších zvratů. Díky tomu je divák stále udržován v napětí, co se stane v příštím okamžiku, aniž by měl pocit, že je příliš tlačeno na pilu šokujícími a těžko uvěřitelnými twisty. Na rozdíl o jiného remaku izraelského seriálu ale nemá Hostages takový tah na branku jako Homeland a jedna patnáctidílná série je pro něj víc než dost. I tak začal být ke konci monotónní a ani nějaké ty dějové zvraty už tomu moc nepomohly. A samotný závěr se stal bohužel jen přehlídkou klišé a patosu, což je vzhledem k předchozí podívané trochu škoda. 1. série - 70% / Poznámka: Další řady už se nedočkáme, což je dobře.(25.9.2013)

 • Avari.73
  ***

  Tempo je pomalé, spíše dialogové, ale nikdy jsem se překvapivě zásadně nenudil. Přesto seriál nijak nevyčnívá. Nedokáže strhnout akcí, ani ohromit zápletkou. Je takový nijaký. Tím největším plusem jsou slušní herci s dominujícím Dylanem. Pokud Vás tedy baví konspirační seriály, tak zde se budete cítit polosytě. Mnohem lepší dojem jsem měl například z vynikajícího, ale nedoceněného Vanished, jemuž ubližuje právě násilně ukončený vysílání po třinácti dílech. Ale během nich dokáže připoutat k obrazovce a přibližně v polovině předvede to, na co má koule málokdo, snad naposledy jen Homeland. O 24 hodinách nemluvě. Hostages tedy vyznívá jako solidní, ale průměrná televizní zábava, jejíž rozpočet byl buď sakra nízký, nebo se prachy rozdělily jinam… Za zhlédnutí to tedy stojí, jen nečekejte, že se Vám seriál udrží v povědomí déle než pár dní. Rozhodně jsem z něho neměl neklidné spaní. http://soundtracky-recenze.blogspot.cz/2014/01/hostages-serialova-recenze.html(16.1.2014)

 • Lhurgoyf
  **

  Veľmi priemerný, častokrát nelogický scenár. Zúfalo nevhodné obsadenie Tatea Donovana ku Toni Collette (ani na sekundu som im neveril, že sú manželia). Nezaujímavé bočné dejové linky dcéry a syna (jedna skrýva tehotenstvo a druhý díluje drogy) - už teraz vám môžem garantovať, že tieto linky nebudú nikam viesť. Dylan McDermott má hádam len jeden nemenný výraz a nevie uniesť dramatickú scénu. Toto nie je 24 ani náhodou. Najzaujimavejšie bude teda sledovať všetky tie scenáristicky vykonštruované kľučky a výhybky, ktorými sa tento námet udrží pri živote počas 15 dielov.(25.9.2013)

 • Ben Nevis
  *****

  Hodnocení celé sezóny: Takhle si představuji povedený "špionážní seriál". Díky tomu, že má jenom patnáct dílů, nenudí výplňovými díly a atmosféra by se dala krájet. Postupně se odhaluje pozadí celé záležitosti, každá postava má své motivace, podle kterých jedná. Tudíž nehrozí nelogické látání děr v zápletce, ale pokud se postavy chovají hloupě, je to v rámci jejich povahy. Vytkla bych akorát zvraty jako z telenovely, které mají šokovat, ale jsou vytržené z reality.(27.9.2013)

 • - Ve 14. epizodě 1. série ve scéně, kdy se Duncan (Dylan McDermott) s Kramerem (Rhys Coiro) snaží osvobodit Duncanovu manželku a dceru z domu č. 35 v ulici Saratoga Drive, kde je má držet plukovník Blair (Brian White) jako pojistku, jedou v autě s poznávací značkou FDG D03. V další scéně se Archer vloupává do auta s poznávací značkou 17 CD63, pravděpodobně Kramerova, a při jeho prohledání se podívá i do historie navigace. Jako jednu z navštívených adres můžeme vidět právě 35 Saratoga Drive, což je ale nemožné, protože Kramer ani nikdo jiný z týmu na této adrese předtím nebyl. (Anyk)