• virus10

Odpad! 60%, Třída smrti 80%, Hodinový manžel 80%, Fanda 10%, Odečet vody 80%, Pod drnem se skrývá Zlo 0%, Masožravý obraz 50%, V1: The Hunters of Carnivorous Bitches 30%, Explicitní důkaz 10%, Dům 66b 50% Což celkově dělá 45%.(14.3.2014)

• 6thSun

TŘÍDA SMRTI: 65% /// MASOŽRAVÝ OBRAZ: 40% /// ODEČET VODY: 10% /// odpad! 30% /// V1: The Hunters of Carnivorous Bitches 15% /// HODINOVÝ MANŽEL: 60% /// DŮM 66b: 45% /// EXPLICITNÍ DŮKAZ: 60%(3.4.2014)

• Wacoslav1

Je mi líto, ale nemůžu dát víc. Určitě zajímavý projekt v domácích podmínkách, ale to nestačí. Prostě když zprůměruji svá hodnocení všech povídek, tak mi z toho vychází ty 2* víc prostě ne. Škoda to nejlepší (třída smrti) jsem viděl jako první pak už to šlo níž a níž ještě Dům 66b ušel. Pak už se to potácí víceméně v průměrných opusech jako Odpad! Masožravý obraz nebo hodinový manžel k vyloženým sračkám typu Fanda, Odečet vody nebo V1. Je mi líto, ale slušnej potenciál sám o sobě nestačí. Od tohoto projektu jsem prostě čekal víc.45%(4.3.2014)

Tak si ohodnotím jednotlivé snímky... Odpad!: *** vtipný námět, zároveň oceňuji odkaz na naší databázi. Bylo to zpracováno zábavně a dobře řemeslně, pro mě však celé poněkud laciné. Popravdě mám radši horory vážné, hororové komedie na mě často působí jako znouzectnost............ Třída smrti: zříkám se hodnocení, neboť jsem osobně zainteresován, ale nemohu neskromně neříct, že se jedná určitě o jeden z nejlepších filmů z výběru ;-)............ Hodinový manžel: ***** Naprosto skvělá mrazivá i zábavná záležitost, která šlape na plné obrátky od začátku do konce, s vynikající pointou............. Fanda: * Tohle jsem nějak vůbec neskousl. Absolutně nevím, co to mělo být, ale asi je chyba na mé straně............... Odečet vody: **** Tady se povedlo spojení hororu a komedie na výbornou. Pointa je sice poněkud ujetá, ale je rozhodně nečekaná................ Pod drnem se skrývá zlo: ** Asi ta nejamatérštější záležitost z výběru. Dlouho divák čeká, než se začne něco dít, ale je pravda, že pak to mělo několik vtipných momentů, přestože ty vtipné momenty tlačí hrozně na pilu, takže to hraničí s trapnem a záleží na vkusu každého z nás................. Masožravý obraz: *** Z počátku velice komorní a atmosférická záležitost, které pomáhá minimální výskyt hudby. Konec však na mě působil uspěchaně a nekoresponduje pro mě s dlouhým úvodem. Rozhodně se však jedná asi o jediný film z výběru, u kterého jsem se i trochu bál a jednou jsem se lekl........ V1: The Hunters of Carnivorous Bitches ***. Hororové sci-fi je pro mě srdeční záležitost, takže mě tahle záležitost potěšila. Téma vaginy je opět poněkud laciné, ale oceňuji výborné lehce přehrávané ale přesto skvělé pojetí dvou hlavních protagonistů (ačkoliv jednomu z nich bylo hodně blbě rozumět) a jejich dialogů, které pobavily........ Explicitní důkaz: ** Pro mě hodně nepříjemná záležitost. Nedokázal jsem vystát tu ženskou a nepochopil jsem počínání chlapa. Příběh je taky poněkud o hovně, ale tvůrci ho budují poměrně zdařile, takže člověk je v očekávání toho, co se stane + plus je tu ne moc přesvědčivá MIDI klavírní hudba....... Dům 66b neviděn........ Celkově se jedná o pozoruhodnou sebranku, ze které pro mě jasně vyčnívají tři filmy; Hodinový manžel, Třída smrti (oh :-) ) a Odečet vody. Ale až na Fandu mě bavil víceméně každý a určitě zhlédnutím Pionýrů hororu nic nezkazíte.(19.12.2013)

• Pilda17

Bohužel celkový výpočet všech kráťasů mi vyšel na 2*. Jsou kvalitní díla, ale bohužel i ty hodně slabé. Jako kvalitní považuji epizodu "Třída smrti" (4*), Masožravý obraz (4*) a na závěr Dům 66b (3*), který také měl svou úroveň. Ostatní jsou slabší, i přesto mezi nimi najdeme dobré scény. Za nejhorší epizody nebo-li odpadové považuji Fanda a Pod drnem se skrývá Zlo.(20.1.2016)

• - Ačkoliv to tak na první pohled nevypadá, největší podíl na vzniku filmů měl Jiří Špác, který produkčně zajistil zapůjčením vlastní techniky natáčení u filmů Odpad!, V1: He Hunters of Carnivorous Bitches a Odečet vody. (Vierzbowskii)