darkreider

Prebehne 15 minút a mne je jasné, že John Wick je ikona akčného žánru ako máloktorá iná postava. V prvej polhodine budí rešpekt na všetky strany a potom s nemeckou efektivitou kosí jeden póvl za druhým. Dej je na jednu vetu a dôraz je na akciu, pričom pästné súboje sú "len" dobré, ale prestrelky sú žánrový top a John sa radí do mojej zbierky akčných legiend. Bavil som sa náramne. John síce nehláškuje, ale za to bez kecov rozdáva headshoty na počkanie. Musím dávať pozor pod nohy, nie je radno zašlapnúť nejakého škrečka. ()

misbos

P.čó, hustý! :-) Páprdové na vodpočinku Vám eště ukážou, zač je toho loket! Líbí se mi (jakpak by né, mám svý leta), že to celý na obou stranách táhnou pánové v letech, a omladina je tu jen jako "problém k řešení", boxovací pytel, co nemá páru, vo co de, maso do mlejnku, a v případě Perkinsový osina v zadku, která na to sice má, ale nedodržuje pravidla, takže je (pro mě osvěživě překvapivě) vyřazena ze hry. Je to takovej trochu (dost :-) ) humornej Jack Reacher. :-) Bavil jsem se královsky! ()

Automaniak

Já myslím, že na tomhle filmu se nedá nic vytknout, zápletka sice není nějak originální, ale jako správnej akčňák nemá zdržovat děj. Jonh Wick je tomu příkladem. 85% ()

h4k

Pro mě parádní akční jednohubka.. ano, je to vystavěno na špatných základech-příběhu, ale i tak Johnovi budete fandit a smlsnete si na tom, co přijde, když mu ten blbeček zabije psa :) ()

tomik99

Film, který si bohatě vystačí s prostou pomstou, aby vás bavil celé dvě hodiny. Člověk nemůže očekávat nějaké zvraty v ději, ani příliš dlouhé povídání, ale na dobrý, akční film to bohatě stačí. Chad Stahelski natočil svižný film, ve kterém dobře zkombinoval akci s napětím. Keanu Reeves je pro roli jako narozený, Willem Defoe je třešničkou na dortu a velice potěší i účast seriálových herců jako je Adrianne „Bobbi“ Palicki a Alfie „Theon“ Allen. Po shlédnutí jsem jen začal doufat, že současný svět nefunguje na stejné bázi jako tento film. Snad. ()

Kingjiri

Konečně zase akční béčko s pořádnou akcí. Sice se na ní občas nějakou dobu čeká, ale čekání neni zbytečný. Kromě poctivě krvavejch a choreograficky zajímavejch přestřelek nebo bitek dokáže zaujmout i prostředí, kde se odehrávaj (např. klub/lázně). Příběh neni žádnej majstrštyk a je nutný přiznat, že je občas fakt přiblblej (truchlící John Wick nad svym štěňátkem), spoléhá se na náhody víc než by bylo nutný a nějaký nápady jsou při nejmenšim divný (speciální hotel pro zabijáky). Herecký obsazení je však slušný - Keanu Reeves válí (doufám, že ho ještě uvidíme v podobný roli) a Michael Nyqvist byl v roli záporáka taky celkem přesvědčivej. Za povedenou akci a slušnou atmosféru čtvrtá slabší hvězda. ()

Drakenovec

Jsem rád, že jsem po dlouhé době narazil na čistokrevný akční film. Bohužel nepatří k těm TOP akčním filmům. Nešlo si nevšimnout místy ohraných klišé. Celý film by se dal shrnout větou: Keenu Reeves is on killing spree. ()

dalziel

Vzdialene mi to pripomenulo Odplatu s Gibsonom,čo nie je naškodu, lebo to bolo fajn.John Wick je však akčnejší, drsnejší a osobné suboje sú hotová lahôdka.Veľmi nasilne a naturalistické a tak to má býť.Keď už ,tak už.... ()

Whitebeard

Každej chlap má svý limity. A Keanu je má v tomhle filmu dost našponovaný. Takže stačí málo a bouchne. A pak dělá bordel. Příjemně přehledná akce, bohužel místama příliš přehnaná akce s pokusama o vtipy v situacích, kdy to nakonec vyznělo spíš dost mizerně. Nicméně nás čeká už oznámené pokračování, očekávat ho nebudu, ale určitě se podívám. Pokud jde o hodnocení, v přímé konkurenci s Equalizerem pro mě John Wick neobstál. 3* ()

Torgal

Jedno Wickovi nemôžem uprieť - toľko prestrelených hláv som v jednom filme ešte nevidel. Radosť s čistokrvnej akčnej jazdy kalí akurát to, že všetky tie prestrelky v štýle "gun-fu" vyzerajú v podstate identicky a chýba gradovanie - či už príbehu, akcie alebo tempa. Dej je ten najjednoduchší revenge, hoci je podivné, že kvôli zabitému šteňaťu musí zomrieť stovka ľudí. Problémov je ale viac - tak napríklad záporák, ktorý bol vlastne do vojny s Wickom dotlačený proti svojej vôli, alebo finálny súboj s ním, kde hlavný hrdina - stroj na zabíjanie - takmer prehrá, hoci jeho protivník nemá žiadny zvláštny výcvik. Taktiež niektoré prvky ako sem prepadli z iného vesmíru - odpratávacia čata na mŕtvoly, hotel zabijakov - nejak mi to sem nepasovalo. Za tú famózne natočenú akciu, solídneho Reevesa a bodycount ale pod štyri hviezdy nepôjdem. 7/10 ()

Sgt.Cliffer

Na to jakou jsem na tento film slyšel chválu a jak super vypadal z trajlerů, tak jsem od něho čekal víc. Ano, je to solidní akčňák se sympaťákem v hlavní kladný roli, nesympaťákem v hlavní záposrný roli a sympaťákem ve vedlejší záporný roli. Ano, objeví se zde pár zajímavých prvků jako Hotel s kodexem a samozřejmě zabitý na 100 způsobů. Ale mám pocit, že tohle všechno jsem už jednou někde viděl. Film jsem si pustil jako pondělní oddychovku po škole a u tý to taky zůstane. Ovšem nechci filmu nadávat míň jak 3ma hvězdama - takže 3*. ()

Fionor

Jediné, co bych filmu mohl vytknout je zdlouhavá expozice. Trvá takřka 15 minut než se ustaví hlavní konflikt a jeho hráči, ale pak je to až do konce nabušená akční jízda. Stárnoucí Keanu trochu přehrává, ale i tak jsem mu Johna beze zbytku věřil, včetně nejisté chůze někoho, kdo z toho prostě trochu „vypadl“ a byl 5 let na odpočinku. ()

RobLord

"THAT NOBODY... IS JOHN WICK." - Viggo Tarasov, boss ruské mafie v New Yorku. Jeho syn Iosef náhodou u benzínové pumpy narazí na smutného chlapíka s parádní károu. "How much?" "Není na prodej." Iosef není typ madrfakra, který bere takovéhle odpovědi. Když v noci s kumpány navštíví dům té Nuly od benzínky, nemá tušení, že vyjebává s chlápkem, který má zabetonovaný arzenál kvérů, spoustu zlaťáků do Continentalu ("Ahoj Johne, fajn, že jsi zpátky") a v baru dokáže zabít tři bastardy by pencil. Je to JOHN WICK - elitní zabiják v depresi... boogeyman... baba yaga... všemi respektovaný killdozer... mrtvoly, které pohřbil, pomohly vybudovat impérium Iosefova otce Vigga. Ten ví, že boogeyman přijde a nejde s tím vůbec nic dělat. ***** Vynikající akční film se strhujícími hereckými výkony, parádním soundtrackem a královsky zábavnou atmosférou. ()

DAPDO

Hodně mrtvol, dost krve, habaděj střílení do hlavy - jako akční film je to skvělý. Ale když se nad tím zamyslíte, tak je to nehorázná chujovina ! ()

Ondr@932

Keanu Reeves je zpět ! Konečně ! Se dostal opět do nějaké filmu co má koule. Tento akční nářez je opravdu hodně solidní, takový už jsem dlouho neviděl. A ta přestřelka v neonovým klubu neměla chybu, prostě to vypadá na nejlepší akční nářez roku 2014 ! Bravo ! 100% ()

zipoo

Zaokrouhleno na 3* po delším rozjímání. Barák plný lidí pro něj není problémem, ale s jedním dědkem...... no nemá to žádný smysl. Respektive tolik nesmyslů jsem dlouho v žádném filmu neviděl. Ženský ass-ass-inky tam nemají vůbec co dělat a takhle si ani akční "drajf" nepředstavuju. Všichni ve městě jméno John Wick znají, takže mu dají i půlku chleba a 20 deka vlašáku zadarmo, aby je nezabil a ještě mu poděkují za návštěvu. Takže k tomu vlašáku dostává i Mustangy zadáčo, ale UKRADNE psa?! Raději od toho jdu pryč nebo to vrátím na 2*, jak bylo původně zamýšleno. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch