Tuty

Bavilo mě to. S přirovnáním k Maxi Payneovi celkem souhlasím, už jen tím, že i on ztratil manželku a stejně jako on se i John Wick rozhodne zkoncovat s každým, kdo se mu v cestě za pomstou chce postavit do cesty. Možná tomu chybí ještě trochu lepší podkreslení atmosféry, ohavnější záporáci a více emocí, ale...ne zas tak moc a v rámci poslední tvorby Keanu Reevese je to zlatej důl. ()

MadyDollar

Když už jsem chtěl novodobé akční filmy nadobro odložit k ledu, přišel John Wick. Musím říct, že mi udělal nesmírnou radost. :) Výborně provedené - zajímavé postavy, hustá atmosféra, vynikající scénář. Největší špička pro mne hotel pro zabijáky a "večeře na 12". :D 90% ()

Tondonis

Efektne natočený akčňák (rozumieť ako starý dobrý čistokrvný akčňák) s fakt cool Reevesom, ktorý bol skvelý. No aby ma čistokrvný akčňák nadchol, potrebuje charizmatického a temného záporáka (nie starého ruského dedka) a lepšie finále. Akčné scény boli natočené štýlovo a nápady s hotelom pre zabijakov či poriadkovou čatou zas originálne a potešili. No niečo tomu chýba......Po ďalšom zhliadnutí dvíham na 4*. Vypol som a vychutnával si túto jazdu. ()

kolly13

Tomu říkám akčňák jak řemen. Nekecá, je enormně efektivní a sem tam je odehraje tichý vtípek. Maximální spokojenost, kdyby jenvJohn Wick projevil trošku lidského nepotenciálu a trošku pobouchaný se choval adekvátně. A konec nechám na ostatních, mě trošku nenaladil, jak jsem si přál. Sic, na dvojku se těším. ()

HellsAngel

Remeslene ozaj kvalitne natočený "old fashion" akčňák, plný zaujímavých nápadov a skvostnej, čistokrvnej, brutálnej akcie. Reeves si rolu užíva a je to vidieť. Príjemne odreagovanie pri zvuku umierajúcich gangstrov. ()

Gregor_Samsa

JW jako John Woo; dal jsem si jedničku před zítřejší dvojkou, prostě utrácím čas. Jako takhle: je to poctivé, dobře udělané, naprosto profesionální, vážně se beroucí, občas humorné, deštivé, chladné, newyorkské, v chladných barvách... Béčko. Což není na závadu; kulky sviští a Keanu si hraje na Chow Yun Fata, daří se mu to, všechno nakonec dobře a krásně a velmi krvavě dopadne. Těším se na dvojku, jak mi dočistí už takhle pěkně vyčištěný mozek. [60%; 2017-02-25 Home sweet home] ()

Foogas

Jason Bourne > John Wick = Max Payne > James Bond. Trochu přehnané, ale slušná žánrová jednohubka. Dvojka je ještě o fous lepší. ()

klara.leb

Při poslechu stručného popisu příběhu jsem si říkala: ,,Ach bože. Jak typický. Bývalý zabiják, co toho nechá kvůli ženské. No ta umře a on se mstí. Ale snad to bude dobrý." No, moje očekávání byla zcela špatná. Nejen, že Hellen nikdo nezabil, ale Jon se mstil za auto a štěně. Velmi mile překvapilo. Příběh propracovaný, mám trochu problém s kamerou, ale nic závažného, film na X shlédnutí. ()

Z0ltar

Neuvěřitelně špatnej hudební doprovod a nehodící se tmavý pseudo-noir filtry zabíjí jinak solidní akční film. ()

buchannon

Tak co napsat k tomuto filmu? Samozřejmě má svoje vady: 1. Ti gauneři jdou Wickovi do rány jako dobytek na porážku (zvlášť na diskotéce). 2. Občas má trochu mezery ve scénáři. Ale je to takový zabijácký nářez, jakých tu moc není a proto hodnotím takto. ()

oSiSko

Neviem prečo som mal k tomuto filmu odpor a nikdy som si ho nepozrel. Teraz to ľutujem. Jeden z veľmi kvalitných akčných filmov so skvelým už žiaľ zosnulým Michaelom Nyqvistom. Človek sa baví, celý čas. ()

KoudyTheAlko

John Wick je nejlepší! Neberte Johnymu káru, Nezabíjejte mu psa. protože John si vás najde a u všeho co udělá bude vypadat jako absolutní frajer, jen žádnou holku v tomhle díle nemá.. Tak málo mu stačilo k dokonalosti.. ()

Radek273

Sice sem se dost bavil a Keanu Reeves byl opět dokonale profesionální, ale.. trochu mi chyběl v celém tom filmu větší smysl. Samozřejmě, takovýhle typ filmů se vyžívá především v krvi a nepotřebuje být hlubokomyslný, ale vše potřebuje mít alespoň základní myšlenku uvěřitelnou. A to se tomuto snímku (tedy alespoň u mě) zatím nepodařilo. ()

gpx

Celkové hodnocení filmu je pro mně dost těžko pochopitelné. Film je místy stereotypní a toho střílení je opravu už moc. Akční scéna v klubu byla móóóc dlouhá. Navíc pak kvůli ní všechny následující souboje působí absurdně. John Wick, který zabije v klubu 10 bodyguardů za minutu se patlá na hotelovém pokoji s 50 kilovou holčinou. Kdyby to mělo alespoň erotický náboj, dalo by se to snést, ten tam ale není, takže to působí strašně trapně. Poslední třetinu filmu jsem protrpěl. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch