Reklama

Reklama

Vinyl

(TV seriál)
  • USA Vinyl
Drama / Hudební
USA, 2016, 10 h 17 min (Minutáž: 52–113 min)

Hrají:

Bobby Cannavale, Olivia Wilde, Ray Romano, Ato Essandoh, Max Casella, P.J. Byrne, J.C. MacKenzie, Birgitte Hjort Sørensen, Juno Temple, (více)
(další profese)

Epizody(10)

Nový seriál od Martina Scorseseho, Micka Jaggera a Terence Wintera je zasazený do New Yorku sedmdesátých let minulého století. Velkolepou jízdu napříč hudební branží, jež byla v době nástupu punku, diska a hip-hopu prosáklá drogami a sexem, sledujeme očima šéfa hudebního vydavatelství Richieho Finestry (Bobby Cannavale). Ten se ze všech sil snaží zachránit svou nahrávací společnost i vlastní duši, aniž by musel jít přes mrtvoly. (HBO Europe)

(více)

Recenze uživatele Luk Skywalker k tomuto seriálu (10)

Pilot (2016) (E01) 

Dramatický rozjezd s nechronologických vyprávěním. Snad to nebude skákat ve dvou či třech časových rovinách často. Jinak uvidíme, co bude dál, ale od Micka Jaggera čekám, že tam dá reálné zkušenosti z tohoto prostředí. Robert Plant jako epizodní postava. ()

Ještě jednou včerejšek (2016) (E02) 

Nastolení pilotu pokračuje, necelá hodina seriálu svědčí, i když je to drama, tak mě to nenudí. ()

Šeptaná tajemství (2016) (E03) 

Nejen bonusem, jak se zprvu zdálo, ale i větší roli než mihnutí se dostanou reálné postavy - zde naprosto skvělý Alice Cooper. ()

Raketa (2016) (E04) 

Uvidím, co bude dál, ale detektivní zápletku tam dávat neměli, ono ten byznys je špinavý i tak. ()

He in Racist Fire (2016) (E05) 

Opět trošku více hudby a méně blbostí okolo. Jinak soundtrack k tomuto dílu skvělý. ()

Cyclone (2016) (E06) 

Tentokrát David Bowie, jinak mě díl moc nebavil. ()

Král a já (2016) (E07) 

Divný Elvis a spirituální vložka s číslem 18, které nakonec nebylo tak šťastné, jak se zprvu zdálo. Jinak křivák Bobby a dvě kočičky na dovolené ve Vegas plus ten Elvis, toť obsah dílu. ()

E. A. B. (2016) (E08) 

Tento díl má spád, i když leccos se dá očekávat. Nejspíš se tam na chvíli ukázal Bob Marley nebo někdo jiný produkující reggae, bo podobu tvůrci teda moc neřeší. ()

Královna rock'n'rollu (2016) (E09) 

Rodinné problémy, zapojení mafiána, k tomu ta policie a vytváření image Nasty Bits. ()

Alibi (2016) (E10) 

Po tak parádním dílu je opravdu škoda, že další díly a řady nebudou :-(. Ani mafie mi nevadila a odkaz na klub CBGB, povedlo se. ()

Reklama

Reklama