Vinyl

(TV seriál)
  • USA Vinyl
Drama / Hudební
USA, 2016, 10 h 17 min (Minutáž: 52–113 min)

Bobby Cannavale, Olivia Wilde, Ray Romano, Ato Essandoh, Max Casella, P.J. Byrne, J.C. MacKenzie, Birgitte Hjort Sørensen, Juno Temple, (více)

Epizody(10)

VINYL z dílny držitele* Oscara® režiséra Martina Scorseseho, Micka Jaggera a Terence Wintera se vrací do 70. let 20. století, kdy hudebním světem hýbal sex a drogy. Závratnou jízdu krajinou amerického hudebního průmyslu na úsvitu punku, disko hudby a hip hopu sledujeme očima newyorského hudebního producenta Richieho Finestry (Bobby Cannavale, cena Emmy® za Impérium-Mafie v Atlantic City), který se snaží oživit svou značku a udržet svůj osobní život pod kontrolou. (Magic Box)

Recenze uživatele bidja k tomuto seriálu (2)

Raketa (2016) (E04)

Zatím mě to nebere. Je to stále dokola, v každé epizodě. Nevydařené napodobeniny Led Zeppelin, Alice Cooper, sem tam záblesk zábavy. Za živé vystoupení Hannibala **** ()

He in Racist Fire (2016) (E05)

Nějak se v tom plácám, o hlavní roli Bobby Cannavale si stále myslím, že je to Jaz Coleman. Díl alespoň trochu pozvedla závěrečná scénka z hudebního vystoupení Velvet Underground s písní White Light/White Heat, kterou pro potřeby epizody nazpíval Julian Casablancas (The Strokes), jestli i hrál to nevím. Nasty Bits taky nejsou úplně k zahození. ()