"Zažila jsem konečně ten pravý orgasmus?" Podobnou otázku si časem položí každá dívka s určitou mírou podezřele nejednoznačných praktických zkušeností v oblasti sexu. Tři nejlepší kamarádky Ingen, Victoria a Lena jsou sice sexy a navíc chytré, ale snad díky Amorově škodolibosti jsou právě jejich milostné zážitky naplněny spíše než spalující vášní veselými historkami s předčasnou pointou. Ne, že by nápadníků bylo málo, ale umění milovat v středoškolských osnovách nenajdete. V takovou chvíli může vzít frustrovaná dívka do vlastních rukou nejrůznější pomůcky, nebo svůj osud. Podnikavé přítelkyně se pustí do hledání ztraceného orgasmu s pružností osmnáctiletých a důkladnou teoretickou přípravu testují v praxi. Zatímco Ingen jde na věc s přesností téměř vědeckou, Victoria vidí cíl v kvalitě zrozené z kvantity a Lena romanticky věří, že první velký orgasmus ji přinese první velká láska. Přes nečekaná dobrodružství a řadu komických úskalí dospěje hledání ztraceného orgasmu u všech tří kamarádek k překvapivě působivému vyvrcholení. (oficiální text distributora)

Chemic

Není to špatné. Je to taková klasická komedie. Hezký, humorný děj s happyendem. Takže tři hvězdičky. Průměr k průměru sedá. ()

Fill16

... ale jo, i když jsem to viděl asi čtyřikrát, tak mě to stále baví ... a to je co říct u německé filmografie ()

pavont

V podstate asi najvernejsia nemecka kopia prciciek aj ked s trochu inej perspektivy. Pozriet sa to da a aj za Karoline Herfurth 3*. ()

Pavlo

Nemecký pokus nakrútiť nejakú cool teen komédiu, ktorá však postráda okrem deja aj kvalitné vtipné scény. Ako večerný oddychový film však ujde. ()

Chlo0opek

Na to, že to je německá teen komedie, tak to není zas až taková potrhlost. Na německé poměry hodně sympatické hlavní představitelky. ()

P@\/EL

Ne zrovna oslnivá německá komedie, která si nic nezadá s kvalitním humorem a zajímavou podívanou. Děj mi přišel dost slabý a navzdory sexuální tématice málo žhavý. Abych ovšem jen nekritizoval, tak je třeba uznat, že párkrát jsem se některým povedeným scénám, jako je třeba ta se zaseklým erekčním kroužkem, zasmál. ()

Pythonator

Německé frndy si hrají na americké frndy a němečtí filmaři(jestli se jim tak dá říkat) si hrají na americké filmaře. Na zasmátí dobré, ale spíš jsem se smál tomu jak je to trapné. ()

Peddro odpad!

Teenagerovské komedie jsem vždy nesnášel, už jako teenager. Nikdy jsem se tomu nesmál a nechápal jsem, co na to přátelé vidí... ()

marsz

davam pet, abych vyrovnal skore za lidi, kterym se libila hnupina prcicky a nelibil se jim tento vcelku podareny nemecky film, ktery v nasich koncinach zatim nemame sanci, zda se, natocit - a film se jmenuje holky, holky v originale - panum distributorum by, zda se, lekce slusnosti prisla vhod ()

Dinoo

Ale nie ! Nemecký film o sexe? Je to príšerná hrúza snaď jediný dôvod prečo nedávam odpad je scénka s orgazmom na bicykli to je jediná scénka ktorá ma ako tak dokázala pobaviť. Inak nevidím na tomto úchylnom snímku nič zaujimavé a toto teda podla mňa určite neni film pre teenegerov kde by sa niečomu mohli priučiť alebo zasmiať.. ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu