"Zažila jsem konečně ten pravý orgasmus?" Podobnou otázku si časem položí každá dívka s určitou mírou podezřele nejednoznačných praktických zkušeností v oblasti sexu. Tři nejlepší kamarádky Ingen, Victoria a Lena jsou sice sexy a navíc chytré, ale snad díky Amorově škodolibosti jsou právě jejich milostné zážitky naplněny spíše než spalující vášní veselými historkami s předčasnou pointou. Ne, že by nápadníků bylo málo, ale umění milovat v středoškolských osnovách nenajdete. V takovou chvíli může vzít frustrovaná dívka do vlastních rukou nejrůznější pomůcky, nebo svůj osud. Podnikavé přítelkyně se pustí do hledání ztraceného orgasmu s pružností osmnáctiletých a důkladnou teoretickou přípravu testují v praxi. Zatímco Ingen jde na věc s přesností téměř vědeckou, Victoria vidí cíl v kvalitě zrozené z kvantity a Lena romanticky věří, že první velký orgasmus ji přinese první velká láska. Přes nečekaná dobrodružství a řadu komických úskalí dospěje hledání ztraceného orgasmu u všech tří kamarádek k překvapivě působivému vyvrcholení. (oficiální text distributora)

starbrejkr

Proč nedávám odpad? Protože v roce 2001 ještě bylo jakžtakž originální zpracovat "prcičkovskou" tématiku z dívčího pohledu. O tom, že je to jinak naprostá trapárna, při které jsem se zasmál jednou, není snad potřeba více diskutovat. ()

DruidKarel

Ten českej název je docela dobrej, herci by možná nebyli taky špatní, ale působí to jako jeden velkej kýč. Kdo si chce užít Maxe Riemelta dositosti, nechť se podívá na film Napola. Tohle si ale zaslouží jen 2*. ()

C0r0ner

Gansel je pro mě nejlepší německý režisér (ne že by měli kohokoli jiného...) a tak jsem prostě musel vidět jeho ranou praštěnou komedii. No, místy je to teda hodně slušná parodická prdel, ale scénář stál podle očekávání za hovno a celkové zpracování je na úrovni maturitního videa. Za těch pár skvělých scén to ale stojí. 50% ()

Flynn

Tak tohle mě nějak nevzalo, ty hvězdičky tak možná za to jak slečny vypadaly. Jinak to bylo fakt slabší. ()

Juto

Film ako príbeh o dospievaní a ako sexuálna komédia nemá nič nové, ale v každom prípade nie je zlou zábavou. 6/10 ()

fars

Gemini: ..ale třetí hvězdička je za to, že se v Německu podařilo najít tři dívčiny nadprůměrně milého vzhledu;) - Jo, to bylo docela vtipny, ale ja zustanu u tech dvou hvezdicek, byla to strasna nuda... ()

Blackros odpad!

Americké komedie s tímto podtextem přímo nesnáším, německým už bych dal odpad jen pro to že jsou německé. Tohle je ale takový odpad, že.....prostě. nedívejte se na to, NIKDY ()

otík

Odvážná německá komedie, s přibývajícím časem však čím dál víc nudná. Točí se kolem stále jediného tématu, mládež tu jen chlastá a žije hodně frivolně, takže po morální stránce to rozhodně nelze doporučit. Sice se člověk zasměje, ale není to tak vtipné jako tématicky příbuzné Prcičky. A to je škoda. ()

Slavníkovec

Mädchen, mädchen, mädchen....... Dobrý nakouknutí do intimního života dívek, abych řekl, žádná zábava, hrozná němčina a 3 hvězdičky dávám jen za vnady Diany Amft. ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu