"Zažila jsem konečně ten pravý orgasmus?" Podobnou otázku si časem položí každá dívka s určitou mírou podezřele nejednoznačných praktických zkušeností v oblasti sexu. Tři nejlepší kamarádky Ingen, Victoria a Lena jsou sice sexy a navíc chytré, ale snad díky Amorově škodolibosti jsou právě jejich milostné zážitky naplněny spíše než spalující vášní veselými historkami s předčasnou pointou. Ne, že by nápadníků bylo málo, ale umění milovat v středoškolských osnovách nenajdete. V takovou chvíli může vzít frustrovaná dívka do vlastních rukou nejrůznější pomůcky, nebo svůj osud. Podnikavé přítelkyně se pustí do hledání ztraceného orgasmu s pružností osmnáctiletých a důkladnou teoretickou přípravu testují v praxi. Zatímco Ingen jde na věc s přesností téměř vědeckou, Victoria vidí cíl v kvalitě zrozené z kvantity a Lena romanticky věří, že první velký orgasmus ji přinese první velká láska. Přes nečekaná dobrodružství a řadu komických úskalí dospěje hledání ztraceného orgasmu u všech tří kamarádek k překvapivě působivému vyvrcholení. (oficiální text distributora)

M.I.K.E.

Moc jsem se na tuto komedii těšil,neboť se mi moc líbily všechny tři díli Prciček,ale toto byla hrůza,úchylna slatanina Jason Biggs je bůch a Diana Amft je ďábel ............... ()

B!ker

Teenagerské filmy od německý tvůrců, jsou spíše směšné než populární. Zajímavé jak se dá kolo použít i na jiné věci:)Ale na American Pie to prostě nemá! ()

mira007

Trochu se mi to zdá podhodnocené ve srovnání s Prcičkami, protože tohle dílko se mi zdá opravdu daleko inteligentnější a vtipnější. Trochu mne irutuje český distributor , který přejmenovává originální názvy filmu do podoby dle něj žhavější nebo co. ( American pie i Madchen Madchen ) ()

kritiklon

Tady je znát že to točili němci. Hrajou tam nesympatický slepice a ještě k tomu příšerně ošklivý :D Dám 1,5* za 35% ()

Milky.

Tak jsem to po letech konečně viděl. Docela jsem se toho bál, ale kromě stupidního tématu prvního orgasmu jsem se královsky bavil. Samozřejmě nějaké ty prsa a podobně tomu přispěly...taky samozřejmě krásnou Karoline Herfurth. Asi půjdu proti davu, ale já dávám 4*. Dnešní teenager komedie už mi přijdou takové suché. Bohužel. ()

Emzet

Tu jednu hvězdu za "ne-zrovna-odpudivé" (což ale také znamená nikterak oslnivé) představitelky hlavních rolí.. a taky že na odpad to koneckonců přece jenom není. ()

Berry

Dělala se tomu obrovská reklama, ale že by to byla nějaká bomba, to se teda říct nedá. Já jsem se mnohem líp bavila u American Pie. ()

Zeek odpad!

Dočkal jsem se přesně toho, co jsem od tohoto filmu čekal a to do posledního puntíku. Trapná teenagerovská komedie z Německé produkce, snažící se napodobit ty americké, které taky nestojí za nic. Nechápu za jakým účelem se tyhle filmy točí, na to se snad nemůže nikdo dívat. Teda krom mé mladší ségry, no asi se pár lidí najde, ale mě už odrazuje samostnej název. Jestli nechcete 90 minut trpět, tak se na to nedívejte. Moje hodnocení: Odpad !!! ()

TomasKotlant odpad!

Po 30 minutách jsem usoudil, že je na mě tento film příliš geniální. *** Ve zkratce: Vysoce intelektuální dokument zaznamenávající všeobecný úpadek morálky, přičemž celý štáb se stává součástí dokumentu. Není to geniální? ()

merigieren

Poděkujme mikroshitu, jehož produkt jsem si zas po pár měsících pustil (systém na hry) a hned mi nodík začal hlásit trojany, o pár minut později došlo na proklínání Matlabu, Oraclu a jinejch úžasnejch programů s milióny souborů. No a při čekání došlo i na tuto nezáživnou komedii, i když to má i světlé chvilky s Lenou :-). Win a tohle má něco společného, už nikdy je nechci vidět... ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu