Tajný život K.C. (TV seriál)

K.C. Undercover

Super Awesome Katy

(pracovní název)

Akční / Komedie / Rodinný

USA, 2015–2018, 30 h 48 min (Minutáž: 21–50 min)

Tvůrci:

Corinne Marshall

John Simmons

Bert Selen

Zendaya, Veronica Dunne, Kamil McFadden, Trinitee, Tammy Townsend, Kadeem Hardison, James DiGiacomo, Connor Weil, Ross Butler, Kara Royster, Sherri Shepherd, François Chau, Chris Tavarez, Jaime Moyer, Jasmine Guy, Riley Litman, Kirrilee Berger, Rick Fox, Jonathan Silverman, Kirsten Nelson, Haley Tju, Brandon Black, Alice Lee, Eris Baker, Bella Thorne, Randall Archer, Skai Jackson, Kirstin Maldonado, Kevin Olusola, Avi Kaplan, Scott Hoying, Mitch Grassi, Noah Crawford, David Shatraw, Mckenna Grace, Nick Alvarez, Fred Stoller, Leah Bateman, Amy Johnston, Ashlee Füss, Tony Cavalero, Arden Myrin, Trevor Jackson, Eliza Schneider, Cocoa Brown, Anthony Martins, Tony O'Dell, Taja V. Simpson, Tati Gabrielle, Emmanuel Manzanares, John O'Hurley, Darin Toonder, Jack DePew, Ariela Barer, Natalie Lander, Chris O'Neal, JD McCrary, Jonathan Schmock, Jill Remez, Ursula Burton, Rico E. Anderson, Erik Aude, David Hull, Tom Williamson, Larry Udy, Maxine Weldon, Reign Edwards, Monica Young, Christie Herring, Vivian Lamolli, Ego Nwodim, Ciera Foster, Madison Horcher, Quincy Fouse, Danielle Burgio, Shainu Bala, Erica Lynne Arden, Chris Brewster, Ashley Holliday Tavares, Lori Mae Hernandez, Daniel David Stewart, Noah Weisberg, Sonya Leslie, Alexander Neher, Josh Swickard, Jay Reeves, Jason Downs, Tajh Bellow, Philip Labes, Ashley Fink, Charles Robinson, Diane Delano, McKaley Miller, Kevin Foster, Natalia Nogulich, Erin Matthews, Telma Hopkins, Raven-Symoné, Chris Ellis, Peyton List, Patrick Cassidy, Michelle Noh, George Wallace, Cait Fairbanks, Yetide Badaki, Marcus Folmar, James Logan, Tyler Poelle, Robert Gant, Michael McCafferty, Kevin Csolak, Florence Henderson, Samm Levine, Cozi Zuehlsdorff, Leslie Jordan, Jeremy Howard, Chris Silcox, Adam Irigoyen, Myko Olivier, Joel Brooks, China Anne McClain, Chandler Kinney, Lex Medlin, Tara Karsian, Larry Poindexter, Yoshua Sudarso, Matt Richards, Ross Butler (a.z.), Jackée Harry, John D'Aquino, French Stewart, Noel Arthur, Lucas Hazlett, Anita Barone, Scot Zeller, Michelle Duffy, Eric Tiede
  • geklon

Caramel hot teenage math genius Spy? No to mu jsem nemohl odolat. Výzva přijata. Rád bych vám, řekl, že jsem to vydržel celý díl. Všechno to debilní křenění, kecání, přehrávání, pitvoření a hloupé gagy i pro 8 leté nartěnkované holčičky...... Nevydržel: to si radši budu honit u Lasií, nebo u Inženýrský odysey. Žádnej smysl to nemá, nebylo to ani v úmyslu, krom toho, že to má na Disney Channel zaplacnout nutnou programovou část mezi reklamama. Ano, pokud se na to v duchu ptáte, vůbec se za to nestydím, že hodnotím, něco, co ani nedokoukám. Jsou věci, na které Vám stačí 5 minut a už o nich víte, že jdou mimo Vás i hlavně mimo cokoliv, co v životě hodnotí alespoň jednou hvězdou. Táhni do pekel ty umělá Disney sračko.(17.3.2015)

• Kothy

Zendayu mám sice rád, ale tohle je podle mě totálně mimo. Určitě zvládne i lepší věci.(13.8.2019)

Fajn oddychový sitcom se sympatickou hlavní hrdinkou a atraktivním námětem. Nemám v oblibě ty dnešní Disney seriály, ale tohle mi připadá fakt slušný a není to tak blbý, jako jiné věci typu: Jonas, Hannah Montana apod. Určitě to stojí za zkoušku, když si chce člověk na chvilku spočnout a zasmát se. A funguje to. Všechny postavy Vás zabaví a pobaví. Btw. Ernie je k popukání !(27.1.2015)

• LiVentura

Příšerná herečka v ústřední roli!(31.7.2019)

• castor

Zendaya, která má s televizí zkušenosti již od útlého dětství, už tehdy v tomhle oddychovém televizním pitvoření prokazovala nemalý talent. Horkou jehlou šitý produkt stanice Disney Channel.(25.7.2019)