Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  **

  Zendaya, která má s televizí zkušenosti již od útlého dětství, už tehdy v tomhle oddychovém televizním pitvoření prokazovala nemalý talent. Horkou jehlou šitý produkt stanice Disney Channel.(25.7.2019)

 • LiVentura
  odpad!

  Příšerná herečka v ústřední roli!(31.7.2019)

 • dainio
  ***

  Fajn oddychový sitcom se sympatickou hlavní hrdinkou a atraktivním námětem. Nemám v oblibě ty dnešní Disney seriály, ale tohle mi připadá fakt slušný a není to tak blbý, jako jiné věci typu: Jonas, Hannah Montana apod. Určitě to stojí za zkoušku, když si chce člověk na chvilku spočnout a zasmát se. A funguje to. Všechny postavy Vás zabaví a pobaví. Btw. Ernie je k popukání !(27.1.2015)

 • Kothy
  **

  Zendayu mám sice rád, ale tohle je podle mě totálně mimo. Určitě zvládne i lepší věci.(13.8.2019)

 • geklon
  odpad!

  Caramel hot teenage math genius Spy? No to mu jsem nemohl odolat. Výzva přijata. Rád bych vám, řekl, že jsem to vydržel celý díl. Všechno to debilní křenění, kecání, přehrávání, pitvoření a hloupé gagy i pro 8 leté nartěnkované holčičky...... Nevydržel: to si radši budu honit u Lasií, nebo u Inženýrský odysey. Žádnej smysl to nemá, nebylo to ani v úmyslu, krom toho, že to má na Disney Channel zaplacnout nutnou programovou část mezi reklamama. Ano, pokud se na to v duchu ptáte, vůbec se za to nestydím, že hodnotím, něco, co ani nedokoukám. Jsou věci, na které Vám stačí 5 minut a už o nich víte, že jdou mimo Vás i hlavně mimo cokoliv, co v životě hodnotí alespoň jednou hvězdou. Táhni do pekel ty umělá Disney sračko.(17.3.2015)