Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Ana se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem“, protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv. Jenže Anastasia už dávno není ta rozklepaná studentka, jež má napsat rozhovor s miliardářem, ale čím dál sebevědomější paní Greyová, která ví, že i svoboda může mít až padesát odstínů, a o žádný z nich nechce přijít – Jacku Hydeovi a dokonce i manželovi navzdory. (CinemArt)

vurhor

Poslední díl nejlepší a nejgeniálnější filmové trilogie všech dob a všeho tvorstva je za námi. Otvírejte šampaňské!! Dva tragédi s nulovou chemií se opět vrací, aby se pokusili diváka unudit k smrti absolutně prázdnými dialogy a občas si i zašukali ve scénách, které se strašně snaží hraničit s erotikou v klasickém pornu, ale slibuji vám, že vaše pohlavní orgány vám mnohem spíše ztuhnou nebo zvlhnou ze sledování jakékoliv sex scény ve Hře o trůny, kde se ani tolik nesnaží. To je docela epic fail. Snímek je učiněná lobotomie, během které se absolutně hovno děje, jen sledujete, jak si bohatí lidé užívají a prcají. To je zážitek, co? K dobru přičtu asi 20ti minutovou sekvenci, kdy film konečně zaběhne do krapet napínavějšího stylu, ovšem celkově ho fakt nezachraňuje. Film navíc všem ženám předkládá to, že ideální chlap by měl mít minimálně 182 cm, měl by umět hrát na piáno, mít six-pack, bejt bohatej jak prase a umět ženě natírat zmrzlinu kolem její frndy. Jelikož osobně nesplňuji ani jeden z těchto bodů (zmrzlinu na lžíci totiž většinou sním, nestrkám jí holce do svatyně), mám o důvod víc tímhle filmem opovrhovat. Průměrné 2* ()

ConanVJ

Poslední díl mě bavil a jako člověka neznalého hnižní předlohy i držel celkem napnutého až do konce. Jasný, spoustu věcí jde odhadnout, ale i tak sem si to užil. Soundtrack opět parádní. Vyvrcholení série v jaké jsem po prvním dílu nedoufal. 75% :) ()

Rosana

Eh. Tohle vidělo sado maso z rychlíku. "Můžu tě plácnout tady?" "Ach ano!" "a tady?" Sakra, sadisti se neptají... ()

kaylin

Tak trapné, jak se dalo čekat. Nechápu, jak se o knize může mluvit jako o peprné, divoké, nebo jakkoli sexy, ale třeba je to lepší než filmy. ()

suicide

Takový poklidný domácí novomanželský sex přerušovaný jen nesouvisejícím špatným krimi příběhem, který byl vymyšlený asi jen pro to, aby sága byla třídílná. Reakce postav kdykoli během filmu byly naprosto otřesné a nelogické. Nemůžu ani říct, že by herci přehrávali, spíše jejich postavy kompletně přeháněly. ()

kajas

Lepší než minulý díl - kratší, s propracovanější dějovou linkou. Lepší než kniha - žádná nesnesitelná Anina vnitřní bohyně, jenom miminum rádobyvzrušujících mailů a zpráv. Erotické scény opět spočítáme na prstech jedné ruky, ale čekal snad někdo něco jiného? Dva hezcí lidé spolu žijí v krásném bytě, jezdí na krásné dovolené, řídí krásná rychlá auta. Do toho si poradí s jedním záporákem, manželskou krizí a jestli neumřeli, tak tam žijí dodnes. Jen ten Dornanův zpěv si teda mohli odpustit. ()

higuain

Potřetí stejná pohádka. Něco tak obsahově prázdnýho se opravdu jen tak nevidí. Zápletka celý trilogie by se v pohodě vešla do jednoho filmu a i tak by to bylo moc dlouhý. Na hercích je vidět, že už se nemůžou dočkat, až tenhle brak budou mít za sebou, i když při pohledu na jejich výkony se obávám, že na víc ani nemají. A ta jakože thrillerová zápletka v závěru? Ta je snad ještě komičtější než všechno ostatní. A to je co říct. ()

Aleee89

Já si nemůžu pomoct, ale mě ta série prostě nebavila. Pořád jsem měla pocit, že je to všechno strašně umělé, jen na oko a na efekt, a nadto bez hlavy a paty. A Dakota Johnson mi taky bůhví jak sympatická nebyla. ()

Hees

Tretí diel je bohužiaľ, ako keby na silu a podľa mňa kvalitu dvojky ani zďaleka nedosahuje (čo je divné, že tu má hodnotenie 55 a dvojka o dosť nižšie). Poďme sa teda pozrieť na hlavné neduhy a problémy tretieho dielu, ale ešte predtým si môžeme jasne povedať, že herecké výkony sa zlepšili a už naďalej nie sú problémom. Najväčší problém je príbeh a to, že sa tu nekladie na nič dôraz v príbehu sa totiž dejú dosť dôležité veci, ale z drámy sa stáva viac detektívka a sled za sebou nasledujúcich zle usporiadaných scénok, kde dokonca hlavné korenie tohto príbehu a to SEXuálne scény sú absolútne trápne nemajú náboj a ani nič čo sa v príbehu deje, kde v dvojke boli načrtnuté oveľa dôležitejšie veci a séria sa stávala viac psychologickou tu je ponížená a tiež veľmi nekvalitne a prvoplánovo sa jednotlivým postavám dodáva hĺbka. Ak sa niečo v príbehu deje tak sa deje raz a potom, ako keby sa zabudne a ideme ďalej, aby sa tam spomenulo všetko a mohli sme vydať film pre plné kino ...scenáristická fraška bez hĺbky? Som veľmi sklamaný lebo dvojka aspoň nejako dávala zmysel a trojka je vlastne len pre fanúsikov knihy a rozhodne ani zďaleka nie dobrý film. ()

M.i.k.e odpad!

je otázkou,jestli může člověka zklamat něco,od čeho nic nečekal...evidentně může.I potom co jsem shledal po celkem solidní jedniččce druhý díl hloupým,ani zdaleka mě nenapadlo,že je možné jej v tomhle ohledu překonat.Trojka to dokazuje úplně na všech frontách.POstavy jsou stále na pěst,ale svojí hlouposti přidávají úplně nový rozměr.Na erotické scény,které byly to jediné celkem fajn v přechozích dílech trojka prakticky úplně rezignuje a naplno tak film ukazuje,jak slabé a hloupé je to vše okolo.Z dominatního a charismatické Christiana je uplakánek prvního řádu,který úspěšného podnikatele a lamače dívčích srdcí připomíná asi stejně jako Láďa Hruška kuchaře nebo "vynálezce".Ocelová Anička už se nenechává mlátit skoro vůbec,ale ofuky dělá ještě větší než ve dvojce a scénář jí k tomu všemu vkládá do úst neuvěřitelné repliky,které jsou pronášeny s takovou naléhavostí a uvědoměním až má divák potřebu se smát a milou Aničku zavřít do červeného pokoje...a nechat jí tam zavřenou.Navždy.Snahu o rádoby drama s prvky pseudodetektivky v závěru je lepší nezmiňovat protože to už bylo hodně na hranici parodie...10% ()

kaposlav

Chcel by som vedieť čo to je za banku, keď si do pobočky pustia klienta s pištoľou (žiadny senzor nič, čo je samozrejmosť v dnešnej dobe) a ešte aj za riaditeľom. Samozrejme v nej majú k dispozícií hneď 5 melónov. To teda posrali. ()

Havaj8

Obecně tu trilogii hodnotím pozitivně, nemůžu říct, že bych s tím měl problém, jako spousta ostatních. Poslední díl už nebyl nijak příběhově přínosnej, kdykoli dostali choutky, tak se na to skočilo. To byl záměr každý části. Ta zápletka byla trapná, jenom aby to nebylo všechno tak růžový (nebo rudý?). Dakota Johnson už jako paní Greyová si uměla taky dupnout, tím pádem už byl i Jamie Dornan víc snesitelnější. A konec dobrej, všechno dobrý. ()

vydumnica

Dva roky som vahala, ci si trojku vobec pozriem. Dvojka bola tak slaba, takze som cakala, ze toto bude este horsie. Ale z celej trilogie je trojka mozno este najlepsia, co ma celkom milo prekvapilo. Stale vsak ide len o priemerny film pre zeny, ale oproti jednotke je to tak trochu thrillerovo napinave. Ustredna herecka dvojica ako aj ich filmove postavy Anastasia a Christian mi nie su velmi sympaticki, ale dalo sa to pozerat. Knihy som necitala a ani to nemam v plane. Potitulkova scena bola najlepsia, barefoot & pregnant :-). 60%. ()

Rocky88 odpad!

Vyvrcholení je tady! Končeně jsme se dočkali posledního článku řetězce o padesáti odstínech reklamy a stále je to jedna a ta samá vyvrhlina z rekta, jakou byli i první dva filmy. Opět se nic neděje a řeší se ovádoviny typu "tys objal cizí ženskou!", "není tvůj kolega až moc velký fešák?", "ty sis fakt jako svlíkla na pláži podprdu?!" nebo "ty jako fakt teď hned nechceš dítě?" (je zvláštní, že tato posledně zmíněná ovádovina se řeší až po svatbě). Když takovéto pseudoproblémy neřeší, můžeme koukat na reklamy na audiny, Paříž, Aspen, vibrátory, šaty, šáňo, zmrzlinu, mobilní telefony a spoustu dalšího. Do tohoto marastu se tvůrci rozhodli přimíchat ještě thriller, což v podání všech těchto profesionálů několikrát polechtá bránici, protože scénáristův jediný životní kontakt s thrillerem byl Walker Texas Ranger. Záporák chce jako zblázněný zpět svůj život, aby mu pak stačilo 5 mil. USD a pár rozdaných facek. Zkrátka komedie k popukání. Teda nejdřív 90 minut nudy, pak až ta komedie. Osobně jsem měl tu "čest" s nejhorším, co v rámci filmového žánru vzniklo. Jestli ne jako jednotlivé filmy, tak jako trilogie určitě. To už radši Žralokonádo. ()

Streeper

Teď budu asi zřejmě ukamenovaná, ale tohle je můj názor, za mě nejlepší film z celé série odstínů. Je tam sex, napětí romantika, naivita a i červená místnost. Pro někoho klišé, pro mě super odpočinkový film, u kterého jsem se zasmála, klepala si na čelo, i jsem si poplakala. Celá série je určená převážně pro ženský a ty se v tom budou vyžívat nejvíce, já bych život, který ve filmu má Anastázie brala hned, vždyť kdo by odolal těm psím očím Jamieho Dornana? ()

Fleinka

Končím s prací i se studiem a začnu se živit, jako spisovatelka BDSM románů. Neviděla jsem sice první dva díly, celé mi to přišlo jak německá kriminálka: bez děje a komisaře Rexe. Narvané kino k prasknutí, spoustu trpících kluků, co se vyrazili podívat na toho pana úžasného a zjistit po čem jejich partnerky touží... myslím, že většina si všímali více pout, análních kolíků než toho luxusu, kterým pan Šedý oplíval. Každopádně jiskra naděje, že je partnerky neopustí byla zažehnuta, jelikož pan Šedý neumí vařit...ufff. Čekala jsem krapet jiný konec, takový kdy se Anestejža probudí z bezvědomi na dlaždičkách McDonaldu, když uklouzla po omastku z fritézi, při smažení hranolků a všechno se jí to jen zdálo....to možná bude v dalším díle....necháme se překvapit. ()

necisty

Nejsem zastánce humbuku kolem tohoto díla a vůbec ho nevyzdvihuji z důvodu, z jakého mnoho žen tady. Jsem romantická duše a tak celou tuto sérii mám rád, protože se jedná o velmi neobvyklý romantický film. Líbila se mi zápletka v prvním díle, která byla bohužel pokračováním shozena, ale protože se to nese v podobném duchu jako Stmívání atd. a mohu se na tento film dívat se svou drahou polovičkou, která z toho taky kdo ví jak nešílí, tak jsem z celku spokojen. Jantar už skutečně píchá, šuká a dokonce miluje. Film je dobře natočen, herci to zvládli, ona už je dokonce i krásná a překypuje to luxusem. Knížku jsem nečetl, ale z názorů, co slýchám je to pravý opak. A při troše povrchnosti a pohledu na paní James jsou to jen její touhy nikoliv skutečnost, ta si to ale snad může konečně zaplatit. Mrzí mě jen borci, kteří si na zdejším hodnocení honí své ego a kroutí hlavou nad neexistujícím světem. Proč může existovat nesmrtelný James Bond s bohatstvím a technologickýma kravinama a ne tento příšerně bohatý Jantar a naivní šedá myš? Každopádně už zbytečný díl, hodnotím jen završení série a schopnosti tvůrců mimo ELJ. ... Cinema City Letňany ()

angel74

Bez mučení hned na začátku přiznávám, že mám velkou slabost pro irského herce Jamieho Dornana. Nehledě na to, že v závěrečné části téhle nenáviděné trilogie vypadá se strništěm na tváři konečně jako pořádný chlap, který by stál za hřích nejen díky své vymakané postavě. Navíc oproti druhému veskrze nudnému dílu jsem se nakonec dočkala i nějakého napětí a téměř detektivní zápletky. Třebaže byl scénář místy dost hloupoučký, tak jsem si Padesát odstínů svobody překvapivě docela užila. Možná trochu nadhodnotím, ale já se fakt bavila. (70%) ()

tom88

S knihou nemám nič spoločné. Neviem koľko ich je, ale pevne verím, že len tri. Na toto fakt chodia ľudia do kina? Fakt to zarobilo skoro 400 miliónov dolárov? Kniha musela byť naozaj úspešná a populárna. Celá trilógia je veľmi fádna, prevažne nudná a zabudnuteľná. Herci až príliš nevýrazní. Navyše takýto rozpočet a takýto výsledok? Veď Blomkamp pred dekádou natočil za polovičný rozpočet našlapané akčné sci-fi District 9. Možno je trojka najznesiteľnejší a chvalabohu najkratší diel série, ale stále to nedosahuje ani priemeru. O 50 odtieňoch sa často medzi ľudmi hovorí, no nechápem o čom môžu debatovať. O pár rokov to vyšumí ako šumienka a nikto si ani nespomenie. 45% ()

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

Nejhorší filmy roky vyhlášeny

23.02.2019

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

Jak to vypadá s dalšími Padesáti odstíny?

13.11.2015

Pokračování letošního hitu o snovém miliardáři a jeho vysokoškolské "kámošce" samozřejmě budou. Studio Universal je potvrdilo už dávno, doteď ale nebylo jasné, jak přesně se dají dohromady. Premiéra… (více)