V srdci překrásné australské divočiny číhá na skupinku vystrašených turistů nebezpečný predátor. Pokojná výletní plavba se nečekaně změní v boj o přežití. Turisti v čele s mladou kapitánkou lodě a charismatickým novinářem, uvíznou na malém ostrůvku uprostřed řeky. S nocí přichází příliv a stoupající hladina vody snižuje šance na prežití. Vlézt do vody znamená jistou smrt. Zápas s časem a strachem, z toho, co čeká pod hladinou, vede skupinu k zoufalým pokusům dostat se bezpečně na vzdálený břeh řeky. Ne všem se to ale podaří... (oficiální text distributora)

AlBertzap odpad!

Začalo to pouze dementně, ale přes debilitu to nakonec sklouzlo k idiocii... Vlastně ani nevím, že to byl vůbec horor. Ve správných hororech jsou alespoň pěkné vytvarované holky a ne tyhle napodobeniny!:( To mě štve nejvíc a ne nějaké vylézaní z tlam, krokodýlí ničení důkazů, přeskakování psů skrz čelisti nebo vyskakování z vody do vzduchu á la kosatka... Chjo... ()

jay are odpad!

Tak tomuhle se říká odpad v pravém slova smyslu. Nehorázná konina a o gigantickém skákajícím krokodýlovi a tlupě iracionálně se chovající troubů. ()

M+M

Po druhem zhlednuti asi po pul roce davam jednu hvezdicku, protoze jsem se znova asi trikrat lekl a mockrat zasmal. A taky za ten holej zadek na zacatku. ()

leonskennedy odpad!

Nejlepší na téhle hrůze je když na začátku filmu ukáže blondýnka holej zadek,poté to už můžete s klidným svědomím vypnout a vážně o nic nepřijdete. ()

==T=P=M==

Teenage-horror feat. monster horror :D:D:D Pro někoho opravdový horor, pro mě opus magnum :D:D Naprosto (ne)dokonalé triky (za zmínku určitě stojí útok dřevěného krokodýla na loď a její následný rozklad:D:D), genialní herci (hnusák šerif, hnusák lovec krokodýlů, který každý svůj vstup zakončil odplyvnutím + všichni ty teenage-idioti, kterým opravdu nemůžete přát nic jiného, než pomalou smrt v té umělohmotné krokodýlí držce xDDD) ... parádní herecké výkony (útěk rybáře vyšperkovaný mnoha výbornými pády... :D:D), geniální egyptské proroctví, vždy okořeněné vkusnou hudbou, když na něj přijde řeč a moc moc dalších bizardností, které se vám postarají o to, že za 90 minut má už vaše bránice tak akorát :D:D ()

weetya

Postavy byly tak nesympatické, že se krokodýlovi vůbec nedivím že je chtěl sežrat. Udělal bych to taky. Jinak to celkem šlo, až na ten konec, kde toho simulanta vozili v kolečku, krokodýl skákal jako delfín přes člun a vyvrhával zpátky sežrané postavy. Nejvtipnější scéna byla jak přeživší skupinka tří hrdinů číhala nenápadně za keři se špičatýma klackama na desetimetrového krokodýla. Aligátoří série je proti této krokodýlí zárukou kvality. ()

Inner odpad!

Zprvu celkem neškodný film, který se změní v peklo jak pro protagonisty, kteří hrát neumí, nejsou herci a nevypadne z nich nic než tupý výraz a idiotské hlášky tak pro diváky, kteří se na tohle všechno musí dívat. Nemluvě o krokodýlovi, který je sympaťák od začátku do konce a přál jsem di aby všechny zabil, což se nakonec nestalo takže! Jako sladkou pomstu uděluji 0% ()

ronin zabak odpad!

teneegerovská vyvražďovačka v trapným podání jednoho přerostle pc upraveného krokodýla. Nuda, musím se přiznat, že jsem se přistihl, jak jsem několikrát usnul. ()

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr