V srdci překrásné australské divočiny číhá na skupinku vystrašených turistů nebezpečný predátor. Pokojná výletní plavba se nečekaně změní v boj o přežití. Turisti v čele s mladou kapitánkou lodě a charismatickým novinářem, uvíznou na malém ostrůvku uprostřed řeky. S nocí přichází příliv a stoupající hladina vody snižuje šance na prežití. Vlézt do vody znamená jistou smrt. Zápas s časem a strachem, z toho, co čeká pod hladinou, vede skupinu k zoufalým pokusům dostat se bezpečně na vzdálený břeh řeky. Ne všem se to ale podaří... (oficiální text distributora)

riza-do odpad!

Tenhle film je nečím zajímavý. Bohužel jsem nezjistil čím a tak mi z celého filmu běhá mráz po zádech. Ne kvůli příběhu, ale kvůli krokodýlovi, který byl tak amatérsky ztvárněný počítačem, že to muselo od obrazovek odradit i toho nejběžnějšího. ()

vlKousek odpad!

Bože to myslel režisér vážně???Fakt mě zajímá, jestli najdu někdy úplný filmový dno, kdy už nebudu moct najít horší film!!! ....ale asi ne, tohle mě o tom opět přesvědčilo...A ten konec???...Nefungovala brokna z půlmetrový vzdálenosti, tak vyzkoušíme klacky, třeba ho vyřídíme....bože a to probuzení borce, kterýho vyblil ten krokodýl, a on ještě drží repelent v ruce a řekne, že bez něj ani ránu ....no to snad fakt ne, největší sra*ka pod sluncem :DDD ()

Kubi21

Jednu hvězdu tomu dám proto, že jsem ten film dokoukal a to se už sluší ocenit. Jinak hrůza. Ústřední dvojka přežila. Proč? Jediný kdo si opravdu zasloužil zůstat živý, byl ten pes. ()

Peter-1307 odpad!

Jediné, čo si pamätám je, že som počas tých asi 15 minút pozerania sa rozhodoval, či sa mám z toho smiať, alebo začať nadávať, čo to vlastne pozerám. PS: Nadával som. ()

Eilem

Stráta času. Tieto typy filmov väčšinou nemajú divákov čím osloviť a ponúkaju po väčšine nám asi len nejakú tú dávku strachu a aj to úbohým sposobom. Som zvedavý kedy príde konečne nejaký prelomový film v tomto pre mňa lákavom žanre. ()

JohnCoffe

na to jak sem byl ožralý když jsem to viděl mi to přišlo velice vtipné..Krokodýla který po sobě ničí důkazy nevidíte každý den:) ()

tremors odpad!

Vůbec nechápu, proč se v ČR dělá dabing k takovýmhle kravinám. To je lepší ušetřit čas a peníze, než překládat takovéhle "skvosty". ()

Perchta6

Mám ráda katastrofické filmy, ty filmy, kdy někdo něco nebo někoho sežere.. takže to je dobré... Ale taky mám ráda toho, kdo nás z toho vyseká... :-) ()

route60 odpad!

Proč většina filmu kde má hlavní roli krokodýl je většinou děsně dementní jako třeba tento film Tobe Hoopera no je to asi tím že v podstatě není důvod točit filmy o zlých predátorech když by jsme si měli první zamést před svým prahem. ()

smucka

Je to jeden z filmů, u kterého se člověk nepřestane smát. Kdo by také přestal, když krokodýl začne prorážet zdi domu a lidé na něj čekají až je sežere. ()

Usir odpad!

Tak něco tak hrozného a ubohého jsem už dlouho neviděl. Hrozný děj, herci i efekty. Prostě nic co by si aspoň zasloužilo jednu hvězdičku. ()

bulawaio odpad!

No ty vole! todle je přesně film, který jsem potřeboval. Ted konečně vím, co znamená dle hodnocení filmový odpad. Podle toho budu posuzovat další hrozné horory (některým každopádně budu muset zvednout hodnocení). Metál každému kdo tento film dokouká. Tak jdem na to. Tak nejprve ideální film na nedělní odpoledle, kdy se člověk snaží vystřízlivět. Nicměně v tomhle okamžiku se mi to nepovedlo. Již od začátku jsem se začal strašně smát. To prostě nešlo vydržet. Težko popisovat, todle musí prostě každej vidět sám na vlastní oči, co je schopen člověk vyvtořit. Největší průser na tom je, že se pod to podepsal režisér, který kočíroval hodně dobré horory... ()

KKOALA odpad!

Nerozumím a nechápu jak mohl Hooper něco takového vytvořit. Je to opravdu děs a hrůza, ale co se týče hereckých výkonů, trapného krokodýla, sra*kového scénáře a takhle bych mohl pokračovat ještě dvacet řádků. ()

Lefiath

Jeden z nejzábavnějších filmů, které jsem kdy viděl. Vážně - s rodinou jsme se takhle u filmu snad nezasmáli. Vrcholy filmu - krokodýl ničící důkazy. Křupan se zlomenou nohou (nebo tak něčím), kterého ostatní vozí na kolečku. Pudl, kličkující v tlamě krokodýla. Krokodýl přeskakující loď. // Nejsympatičtější postava a podle mě i hlavní hrdina filmu je psík. ()

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr