V srdci překrásné australské divočiny číhá na skupinku vystrašených turistů nebezpečný predátor. Pokojná výletní plavba se nečekaně změní v boj o přežití. Turisti v čele s mladou kapitánkou lodě a charismatickým novinářem, uvíznou na malém ostrůvku uprostřed řeky. S nocí přichází příliv a stoupající hladina vody snižuje šance na prežití. Vlézt do vody znamená jistou smrt. Zápas s časem a strachem, z toho, co čeká pod hladinou, vede skupinu k zoufalým pokusům dostat se bezpečně na vzdálený břeh řeky. Ne všem se to ale podaří... (oficiální text distributora)

Prcin odpad!

Neskutečně trapné, že se mi chce až brečet, polovinu filmu se prosmějete nad absurditami a nesmyslnými scénami. Navíc lovec krokodýlů, který si za každým slovem odplivne a všudypřítomná věta: "Je tady!!!" :D:D:D ()

adams89 odpad!

Po dlouhé době jsem se zase jednou nudil a udělal si čas na nějakou tu slátaninu v televizi. Na horor s vyjukanými teenagery v hlavní roli a zabijákem v podobě přerostlého krokodýla. Navíc na horor s dost nízkým rozpočtem, co ani neputoval do kin. Co říci ke kvalitě... Ono je to těžké, protože vlastně žádná není. Žalostné herecké výkony, jedno klišé za klišém a hlavně ta úděsná vizuální stránka, která se opravdu jen tak nevidí! To slibované vraždící monstrum bylo vlastně jen k smíchu, což se také dalo dopředu očekávat. Já nechápu, proč někteří režiséři natáčí tyhle blbé filmy, když na ně vlastně stejně nemají peníze. Vždyť copak se někomu může líbit ten jejich výsledek? Těžko! Ještě, že to aspoň trvalo jen nějakých těch devadesát minut, být to o něco delší, tak u toho snad usnu.0% ()

Lachtaan

Zápletka: Bez přeplácaného CGI to ještě rádoby šlo i z ostatních filmařských hledisek. Monstra: Krokouš si s nikým nezadá. Herci: Ti, co přežili, byli špatní, ti, co umřeli, ještě horší. ()

anli odpad!

Klasický teen horor podle standartní šablony.Žádné nápady,žádná režie,kde parta pubertálních herců zmateně pobíhá na place před monstrem z pvc.No fakt nezáživná hrůza.Tobe Hooper(jak tohle mohl režírovat někdo,kdo také režíroval seriál"Uneseni"?) asi režíroval ve spánku,nebo po velmi dlouhé pařbě.Rozhodně nebrat a vyhnout se tomu velkým obloukem.Já se bohužel nevyhnul a tak dávám po dlouhé době čistou nulku. ()

NoFiction odpad!

Šáhněte samici na vajíčka a pak si můžete podepsat ortel smrti. Žasnu, co dokáže tvůrce filmu Poltrgaist natočit po tolika letech s daleko lepší technologii za totální sračku! Místy to vypadalo, jako kdyby se toho ujmulo dítě z první třídy. Pane Hoppere kolik jste si dal ......... ( a teď nevím fakt čeho ). ()

xmozek odpad!

Film z roku 2000 a filmaři nebyli schopni krokodýla ukázat ve vodě jinak než kus plovoucí klády???Fakt ubohé...Pardon ale tohle sem nemohl ani dokoukat.Při scénách kdy by se mi měl tajit dech sem se smál tomu jak je ten film ne předvídatelný ale stupidní.Nechápu že někdo dal peníze na takovoudle kravinu.Film byl už příšerný když napsali scénář(to musel být fakt inteligent), když začali točit bylo to ještě horší a když skončili připili si tak ten film kupodivu je stále příšerný.BRRRRR nikdy více... ()

showxman odpad!

:D:D:D tak tohle je hardcore jak se patří! Must-see zaležitost. Je na pováženou jestli nehodnotit za 5*, protože jako komedie je tenhle film excelentní. To sem jednou došel z piva a pustil si televizi... krokodýla,ktreý prochází zdí, běhá rychle jako auto, kdesi hluboko v lesi a skáče jako kosatka sem opravdu ještě neviděl! A ty charaktery! Dialogy na úrovni přednášky filozofie:D BOMBA. Můj smích neutuchl ani po skončení filmu, to sem totiž přepl a k mé radosti sem uviděl věštkyni Martinu v pořadu Volejte věštce. Z mojeho pohledu stejně dobré a stejně zábavné. ()

1860

Tohle možná mělo být zajímavé, mělo se to odehrávat v nádherné přírodě/divočině, mělo to být napínavé, plné ohromujících efektů, velkého boje na konci a neuvěřitelného závěru.. Nakonec to vypadalo, jako by se na lodi sešli největší blbci v celé Austrálii a krokodýl nám všem prokázal velkou službu.. Škoda, že za to nebyl nakonec odměněn.. ()

Paity odpad!

Skoro to může kandidovat na největší brak všech dob a zajistí si to alespoň nějaké nej. Opět a opět se nestačím divit, na jaké pitomosti se seženou peníze. ()

Haymar

Hooper uz senilni nebo se uplne zblaznil, protoze to co predvadi v krokodylovi, to se hned tak nevidi. Film je tak hroznej, az se musi videt (jak se to nema delat), scenar neexistuje, krokodyl je tak strasne trikove zpracovanej, ze je lepsi ho ani nevidet a herci sou tak neuveritelne amatersti, ze si nic jinyho - nez sezrat - vlastne ani nezaslouzej! ()

lucijelucije

Bohužel 80 leta už to nezachraní, a toto je fakt nepochopitelné. Ztráta jakékoliv kvality. Mizérie a parodie. To bych se snad více "bála" u nepovedeného kresleného krokodýla nez u nehybajícího vyzraného nekrokodýla. ()

venom14

Zábavná sračka.Taková "píčovina" ten konec.Ještě jsem neviděl film s obřím zvířetem,kde by mu vrítili mladé a on naše milé hrdiny nechal bejt.Nejstrašidelnější byly herecké výkony! ()

Frecklie odpad!

Krokodýl, kterej je tak chytrej že ví, že by za sebou měl zamést stopy. Opravdu must-see záležitost. Boha jeho... ()

Matros

Ani thriller ani horor. Je to komedie ! Co jiného se dá čekat od krokodýla, který běhá jak kuře ? Opravdu skvělá zábava.. ()

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr