V srdci překrásné australské divočiny číhá na skupinku vystrašených turistů nebezpečný predátor. Pokojná výletní plavba se nečekaně změní v boj o přežití. Turisti v čele s mladou kapitánkou lodě a charismatickým novinářem, uvíznou na malém ostrůvku uprostřed řeky. S nocí přichází příliv a stoupající hladina vody snižuje šance na prežití. Vlézt do vody znamená jistou smrt. Zápas s časem a strachem, z toho, co čeká pod hladinou, vede skupinu k zoufalým pokusům dostat se bezpečně na vzdálený břeh řeky. Ne všem se to ale podaří... (oficiální text distributora)

LION-MR.T

Hooper ztratil dech,krokodýl vypadá směšně,ničí všechno na co příjde. Mám rád píčoviny,ale tenhle film je brán vážně,tak chlap vyplivnutej z krokodýlí tlamy tenhle film posouvá ještě k větší blbosti. Krokodýl se může pohybovat rychle,ale tenhle sprintoval. ()

Campbell

Jedna hvězdička za pár málo hezkých scén. Druhá hvězdička za režii Tobe Hoopera. Je mi líto že Hooper natáčí takový srajdy a v 80´letech natáčel hitovky typu Lifeforce nebo Salem´s lot. ()

Stanislaus odpad!

Tento počin (neopovažuji se to nazývat filmem) je ukázkou toho, jak se Američani nudí a z té nudy natočí naprostý bulšit gigantických rozměrů. Krokodýl alias plovoucí kláda či digitální paskvil ... to by jste holt museli vidět. Nesmím opomenout trapnou partu uřvaných a nesnesitelných rádoby herců, kteří mají IQ pokojové teploty, protože si jinak nedokážu vysvětlit jejich chování. Ubohost a trapnost prvního stupně! ()

Jinny odpad!

Krokodýl (ne Dundee) je inteligentnější než většina filmových vrahů... to stojí za delší zamyšlení, snad i na třicet vteřin :) ()

d-corso odpad!

Pozor, budu spoilovat. Vím, že je to nečestné a nesportovní, ale nemůžu jinak. Tak tedy, banda idiotů utíká před krokodýlem půl dne od jezera, ale je to naprosto marné. Nejde ani tak o to, že se po té strastiplné tůře nedostanou od inkriminované vodní plochy dál než 50 metrů, nemožnost úniku totiž tkví ve všudypřítomnosti krokodýla. Ten, pokud se zrovna nevyvaluje ve vodě, tak alespoň číhá na lesní cestě, pokud není tam, je určitě za stromem, či v houští a jestli ani tyto destinace nejsou správné, je nutné jej očekávat na záchodě. Kdyby vedle jezera stál mrakodrap, krokodýl by se bezpochyby opaloval na střeše nebo jezdil výtahem, minimálně by ale byl ve vstupní hale na recepci. V případě, že by se prchajícím podařilo nějakou náhodou nastoupit do letadla a odletět na Aljašku, na letišti by na ně čekal krokodýl. Tak se totiž kroutí krokodýli. Ale ten film určitě stojí za to vidět. ()

SOLOM.

Tak společnost Nu Image je vždycky ''zárukou kvality''. Děj filmu bych možná ještě překousl, ale ten zbytek mi přišel celý jako nějaká parodie. Herci otřesní, speciální efekty k smíchu -viz. gumová hlava. Digitální krokodýl, který shodí auto ze srázu, je rychlý jako prase atd....Prostě jsem se u toho zasmál, ale jako horor se tohle nedá brát moc vážně. ()

corpsy

Ak sa hovorí, že POLTERGEISTa netočil Tobe Hooper, ale vo väčšine prípadoch producent Steven Spielberg, zdá sa že ani v tomto prípade nešlo o prácu iba tohto režiséra. Nechce sa mi totižto veriť, že kvalitný režisér, ktorý natočil niekoľko známych a kultových diel, klesol na takú amatérsku úroveň. ()

ledzepfan odpad!

Když jsem v pozdních večerních hodinách zapnul novu abych se koukl na krokodýla,věděl jsem že to bude blbost ale ani zdaleka jsem nebyl připravený na to že uvidím jeden ze snad nejhorších filmů jaké jsem kdy viděl-děs a hrůza -v tom filmu není snad nic co by bylo zajímavé ,zapamatovatelné ,průmněrné ,legrační či snad aspon sebeparodizující--absolutní dno filmového průmyslu--Věřím tomu že všichni tvůrci do jednoho jsou naprostí kreténi a po dokončení filmu se navzájem poplácávali po ramenou a chválili se za dobrou práci--Děj filu je evidentně výmysl těžce mentálně postiženého scénarysty-Herci(dájí li se tyhle individua tak nazvat)předvádí výkony vskutku ultrachabé- nejlepší výkon předvádí pes(ale i ten je pod hranicí průměrnosti)--No prostě BRRRRRRRRRRRRRR-!! rozhodně NEBRAT !!!!! díky krokodýlovi jsem přišel o 90minut života.... ()

MikO_NR_1909 odpad!

Fail od prvých sekúnd... keby si to pustím s vypnutým zvukom (tie hlášky sú imbecilne zlé :-D), bolo by to o "dobrých" 10% lepšie. A krokodíl samozrejme žere a hltá viac ľudí bezprostredne po sebe, to je ťažké sústo i pre Chucka Norrisa. ()

zipper111 odpad!

Nejdřív jsem se smál, pak plakal, pak zase smál a nakonec opět plakal. Celá tato událost trvala do konce tohoto "filmu" což pro mě bylo cca po 20 sekundách... ()

L_O_U_S

"Vážení velevážení, do vašeho města přijel cirkus. Ale není to obyčejný cirkus! U nás, dámy a pánové, máme v cirkuse krokodýla. A není to jen tak lecjaký krokodýl! To je krokodýl, co přeplaval celý Nil, aniž by si ocas namočil. Pánové, kdo z vás to svede taky? Ančo, bubnuj!" No ty kokso, to jsem zase jednou viděl cypovinu... Nejvíc jsem se smál při závěrečných scénách s tou digitální potvorou, která skáče jako delfín a než někoho spolkne, tak si ho efektně nadhodí. Škoda té kočky s barevnými vlasy, byla docela kus. A co tam dělali ti dva šerifové, to mi není jasné. (409.) ()

cariada

Krokodýl dělal co mohl, aby náký tosousto pozřel, tak proč mu ho nedopřád, že. Já se docela dobře bavil, na béčko povedené. ()

Andre3000 odpad!

Spíše než ten krokodýl mě děsila parta extrémně hloupě chovajících se lidí, bych asi toho krokodýla vyhledal sám, kdybych tam měl jet s nima. ()

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr

Roň slzy, už brzy ozáří lampa dvůr