poster

Chance (TV seriál)

Thriller

USA, 2016–2017, 15 h 18 min (Minutáž: 41–52 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

 • anderson
  ****

  Hugh Laurie sa po vlažnom "menedžerovi" upísal ďalšej sérii a musím povedať, že má setsakramentsky väčší potenciál. Napätie by sa dalo krájať a ja netrpezlivo čakám na ďalšie epizódy. Mimochodom Adelstein hrá svojho záporáka ako "z partesu". (1.1.2017)(1.1.2017)

 • MartinezZ
  **

  Bohužel dost nudné. Začátek slibuje, že se seriál nějak rozjeté, ale jak se už psalo, bez D. by to stálo za starou bačkoru. Hugh si seriál, tuším, i (ko)produkoval, ale celek vyšel dost na prázdno. Hughova postava se chová jako idiot, ne jako doktor a specialista na nějaké odvětví psychologie s alespoň základním rozumem. Výsledek: Ztráta času.(25.5.2017)

 • vesper001
  ****

  Dr. Chance má stejně zvláštní jméno jako Dr. House. A taky je diagnostik, jen obráceně. Oficiálně se zabývá duší (především svou) a neoficiálně těly (převážně jinými). Jak pomalu zabředává do zapeklitého případu bipolární blondýnky, přátelství s barbarem-mentorem D a rodinných trablů, stává se z kořisti s temnou minulostí dravcem, který pustí svou temnou stránku na svobodu. „Kde končí osobnost a začínají neurologické poruchy?“ No a co je hlavní – Hugh je pořád nekorektně fantastický. ♥(11.5.2017)

 • Axident
  ***

  Prave jsem dokoukal desaty dil a jsem stejne zmateny jako na zacatku. Nejak si nevim s timhle serialem rady. Rozhodne neni tim, cim jsem cekal, coz by nevadilo tolik, jakoze necitim nadseni nebo obdiv, spis rozpaky. Ethan Suplee vynikajici role, o tom zadna, Adelstein si vystrihl zaporaka jak z komiksu, ale samotny scenar a Laurieho postava....? Nevim...(7.12.2016)

 • RustinCohle

  Pilot - 70%.(20.11.2016)

 • jfaba
  **

  Kdyby tam nebyl D., tak se na to nekoukám. Chance, psychiatr (či co je) a nepozná, že ta baba s ním voře jako bři.Veverkové. Ze začátku to bylo celkem napínavé, ale postupně se napětí začalo vytrácet, jak při odstávce Temelína a byla z toho celkem nuda. Čekal jsem od toho mnohem, mnohem víc pane House.(31.3.2017)

 • wendus92
  ****

  První řada mě moc nezaujala, ale ve druhé se v tom tvůrci již očividně našli a opravdu to stojí za to. Napětí graduje od prvního dílu a já se nemohu každý týden dočkat nové epizody.(27.10.2017)

 • dalia
  ***

  Hlavním rysem tohoto seriálu je podle mne zdlouhavost. Děj by se dobře vešel do řekněme dvoudílného filmu. Přitom to ale není taková ta rozvláčnost obtěžkaná atmosférou a napětím, jako třeba u "Temného případu", ale spíše roztahanost a nuda. Mám ráda Hugha Laurieho, ale jeho postava v tomto seriálu nepůsobí moc věrohodně. Měl by to být přece renomovaný a schopný psycholog, ale působí spíše amatérsky a bezradně, chová se často neprofesionálně a zbrkle a ohrožuje tím všechny kolem sebe. Jacklyn jsem tu rozdvojenou osobnost také nějak nemohla uvěřit. Nejzajímavější postavou je rozhodně D a velmi sympaticky působí i Carl. Celkově dost průměrný příběh, který jsem dokoukala tak trochu silou vůle.(22.1.2018)