bloody21

celý film byl takový zmatený a až na konci jsem si pořádně uvědomil co ten kluk dělá. Ale jinak paráda, dost smutný v některých pasážích :( ()

N3O

Zajímavý námět a bezcybné zpracování. Cestování časem v alternativních vesmírech je dost náročná látka. Tady je ale všechno přehledně servírováno. Doporučuji DC. ()

Forsetino

Film jsem viděl znovu po delší době, ale scény se mi vcelku živě vybavovaly, takže už první zkouknutí na mě působilo dost silně. Film byl svým námětem velmi zajímavý. Příběh chlapce, později muže, který se snaží vybrat dokonalou alternativní budoucnost pro sebe a své přátelé, což se ukáže jako dost nesnadná věc. Pokud něco chceme získat, vždy něco musíme obětovat... Velmi kvalitní kousek! ()

Viko

Zálěží na tom, který konec jste viděli. Osobně myslím, že tento http://www.youtube.com/watch?v=XEFb82sG-Us&feature=related jediný, dává dokonalý smysl ve vztahu k úvodu filmu. Vysvětluje totiž čtyři (nebo kolik) předchozích potratů...Ostatní konce jsou úlitbou diváckému očekávání a pro mě osobně zklamání. Naštěstí jsem jiné alternativy viděl až mnohem později. ()

matab

Velice příjemné překvapení a ukázka, že i Ashton Kutcher když chce umí hrát vážné role. Povedený film, který velice zajímavě kombinoval různé časové roviny a pomalu dával dohromady složitou síť celého příběhu. Možná prvoplánovaná láska osudové ženy, která nemůže být naplněna a občasná nelogičnost výsledek trochu snižují. Proto nakonec pěkné 4 hvědy. :-) ()

Cherry_Bomb

Čo sa stane, keď sa začnete zahrávať s osudom? Kam vás dostane vracanie do minulosti a pokusy meniť to čo bolo zlé k lepšiemu? Budete mať šancu na lepší život, kde bude všetko podľa vašich predstáv? Je to vôbec možné?! Tento film trochu poodhaľuje to čo určite napadlo každého a to čo by bolo keby... Vidíme niekoľko verzií a snahu meniť niečo na čo človek nemá právo. Okrem toho, že príbeh a tematika filmu je viac než zaujímavá, myšlienka je jednoducho krásna. Skutočná láska je, keď prestaneme myslieť na seba a myslíme na toho druhého. Aj za cenu, že bude šťastný a v bezpečí bez nás. Záverečná scéna filmu a moja obľúbená- stretnutie v dave, snáď ani nepotrebuje komentár... ()

gicous

Líbilo se mi, že si film pohrává s myšlenkou teorie chaosu, kdy i to sebemenší rozhodnutí nebo čin vede k sérii dalších událostí, které nakonec narůstají do obřích rozměrů. Osudový dotek mě od začátku držel v neustálem napětí. Zprvu rozházený děj postupně dostává hlavu a patu a jednotlivé fragmenty Evanových vzpomínek ústí do smysluplného příběhu. Dobrý scénář je podpořen super režií a oběma hlavními herci. Dokonce i Ashton Kutcher je v tomhle filmu snesitelný. Dokázal se vybičovat k dobrému výkonu. Jak by ne, když je mu spoluhráčem taková kráska jako Amy Smart.S čím se ale smířit nedokážu je cestování v čase prostřednictvím Evanových deníků. V tomto smyslu Osudový dotek řadím do stejné vyblábolené kategorie jako Svěrací kazajka. Bohužel si tady potrpím na starou dobrou mechanickou cestu do minulosti. I přes tuto subjektivní výhradu jsem si Osudový dotek díky zajimavému a neotřelému ději patřičně užil. ()

J*A*M*B*O

Čakal som veľké BOOM, ktoré prišlo, ale bolo iné než som celý čas očakával. Filmje neskutočne jednoduchý a na to aký má zložitý popis, vňbec sa nevystihol. Samotný presun v čase bol iba časť filmu a nepokrývalo to celú dejovitosť. Samozrejme pozrieť si film je úplná pohodovka, ale či z toho aj niečo bude je už otázne. Bohužiaľ v tomto zmysle bola jednoduchosť kľúčom k neúspechu. Dávam 7/10 bodov. ()

victt

It has been said that something as small as the flutter of a butterfly's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world - Chaos Theory Strhujúci príbeh vo výbornom spracovaní. Zo začiatku som nemal ani tušenie o čo sa jedná, no potom prišli odpovede. Ashton Kutcher podáva obdivuhodný výkon, ktorý by som od neho nečakal. Obsadenie je veľmi dobre vybraté. Veľmi vydarené sci-fi s naozaj výborným scenárom a originálnym nápadom. ()

kloaf

Film, který vzbudí v divákovi opravdovou nervozitu, lítost a napětí. Zobrazuji dávno známou teorii. Je to velmi přesvědčivé a strhující. Herecké výkony byly velmi dobré a dokonce i ty dětské. Nemám nic, co bych mohla tomuto snímku vytknout. Zanechal ve mě hluboký dojem. ()

Wooke

Tak z tohto filmu som mal nesmierne zimomriavky ešte aj nasledujúci deň. Úplne som z neho bol mimo. Hlavne, keď boli ešte ako deti, tak som mal normálne strach, čo sa stane. A pritom to nie je horor. Bolo to kruté, drsné, mysteriózne a hlavne napínavé. Ashton to zahral výborne, ale vážne by som nechcel mať také schopnosti. ()

Matte27

Bravo! Tleskám! Ačkoli řadím Butterfly Effect k mým nejoblíbenějším kouskům, viděl jsem ho pouze dvakrát. Proč? Nemám na něj náladu. Kolik lidí má náladu na to, aby se podívali na něco, co v nich zanechá několik hodin depresivních stavů? Geniální nápad s mrazivou, depresivní atmosférou. Jo a ten Tommy .. sakra není to sám ďábel? U mě adept na největšího hajzla, co kdy stříbrné plátno nabídlo. ()

vipeerr

Ačkoliv jsem se filmu přes všechny možné výhrady a nesympatie k hlavnímu herci velice vyhýbal, na asi 150.342 doporučení jsem se překonal a film shlédnul. A nestačil jsem se divit. 1/3 filmu mi opravdu moc neseděla, a ve chvíli kdy se objevil Ethan Suplee kterého přímo zbožňuji ze seriálu My name is Earl, v jakémsi gothickém provedení měl jsem chuť tu noční můru vypnout. Ale on film začal nabírat na obrátkách a konečně se začalo vysvětlovat jisté vracení v čase, a napravování chyb, na kterých je film postaven. Na přelomu 1/2 filmu jsem byl v křesle přitlučený jak čerstvě pověšený obraz. Ačkoliv je děj předvídatelný, hlavnímu hrdinovi jsem nepřestával fandit. Velmi dobrý příběh, velmi snadně zpracovaný, tvoří velmi povedené dílo! :) ()

konysua

Blowmind to já rád a obzvlášť, když jsou na scéně hrátky s časem. Napínavé chvilky, kdy se objeví nová realita a co sebou přináší za strasti, to jsou právě ty okamžiky, které dávají tomuto filmu punc pěti hvězd. 9/10 ()

jirin_cz

Nevím jestli to bylo přehnanými očekáváními, ale nějak mě to neoslovilo. Mám rád sci-fi, cestování v čase obzvlášť, ale tady to bylo zrpacováno opravdu moc pro teenagery a nějaké hard sci-fi se opravdu nekoná. Ano některé zvraty byly povedené, scénář není špatný. Ale je to jeden z těch filmů, u kterých zítra nebudu pořádně vědět, o čem byl. Příliš ploché, nevýrazné. TOP 100 na ČSFD opravdu nechápu... ()

slowfox

Po 12ti opicích a Zítra ráno vstanu a opařím se čajem je to pro mě třetí nejlepší film o cestování v čase. Velký důraz na detail, zajímavé zpracování, úžasní herci, závěrečná pointa, nemám co vytknout. ()

Alex696

Ešte dobre , že takéto schopnosti sú nereálne tak ako celý film. Ale na druhej strane nebolo by na škodu vrátiť sa vždy ked sa niečo nepodarí. ()

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz