Miska2712

Úžasný mega film. Kto tento film nevidel musí si ho pozrieť. Keď som ho dopozerala, nevedela som vyjsť z úžasu. Proste tak ako niektoré filmové trháky aj tento ma dostal. Skvelé herecké obsadenie, skvelý dej, proste nemám k tomu čo dodať. Kto si klikne na link tohoto filmu, tak neváhajte si ho zapnúť a určite si ho pozrite :) ()

Lachtan44

Sympatický "nízkorozpočtový" film, občas se vyskytne logická chybka, což se ale ve snímcích s podobnou tématikou děje běžně. Nebýt zbytečného happyendu, a nesympatického Ashtona Kutchera v hlavní roli, dal bych určitě o jednu hvězdu navíc... ()

PrezidentRickS.

Takže.. mé nízké hodnocení je asi závisí na příliš vysokém očekávání. I tak si, ale nejsem jist zda bych dal více *. Za prvé, od filmu tohoto typu čekáte buď finální zvrat (Donnie Darko, Pan Nikdo..), a nebo finální vysvětlení, které Vás usadí. V Osudovém Doteku nebylo ani jedno. Když se Evan probudil na konci filmu na psychiatrii a bylo mu řečeno, že si vše vymyslel, svitla mi jiskřička naděje, která byla následovně uhašena přeslazeným návratem do dětství a sentimentálním koncem. O Ashtonovi radši pomlčím, to by nemělo cenu.. Závěrem.. film byl pro mě velikým zklamáním.. ()

ariari

hustá zmes rôznych žánrov, vnemov a záchytkovej atmosféry, s ktorou by nikto nemenil. Chce vás to chytiť, ale je to na vás. Nemala som chuť sa s tým stotožňovať, preto mi v hlave ostala len akási zmeska ,a neutrálny pocit, že si voľný čas aj inými kalerábmi môžem vyplniť, napríklad nechutne sladkým zákuskom Oblížprst :-) ()

frolo

Prvá polhodina bola vynikajúca, strhujúca a napínavá atmosféra, keď som so zatajeným dychom (musím priznať, že niekedy aj so zúženými ritnými polkami) sledoval a čakal ako príbeh bude pokračovať. Niektoré pasáže, napríklad keď Evan držal nožík v ruke a s nepríčetným pohľadom pozeral na svoju mamu dodávali filmu prvky jemného hororu. Bohužiaľ, akonáhle nastúpil do deja Ashton Kutcher (musím podotknúť, že ako herca ho nemusím) kvalita filmu išla strmhlav dole. So zaujímavého príbehu sa zrazu vykľulo obyčajné klišé. Ashton cestuje v čase aby napravil konkrétnu chvíľu a keď sa prebudí zistí, že opäť sa niečo posralo. A takto si pocestuje párkrát do minulosti, aby vyskúšal všetky možnosti a nakoniec (ne)obetoval svoju lásku. Na škodu veci veľa otáznikov zostáva otvorených, alebo nie úplne zodpovedaných (napr. jeho otec). Po polovičke filmu je dej viac-menej predvídateľný. A z týchto dôvodov nemôžem dať snímke viac ako 3* ()

Dusty

Geniálně napsaný scénář který podtrhuje skvěle znějící depresivní hudba a do toho i dobré herecké výkony. Na Filmy o tématu cestování v čase se rád dívám a řeším jejich logiku a tenhle mě úplně dostal. Je to skoro až dokonalý. A po shlédnutí obou verzí jsem ještě více dojat ;). Doporučuji skouknout režisérskou verzi (má mrazivější a více dechberoucí konec než klasická verze). ()

Cazzysvjet

První půlka skvělá, druhá půlka zbytečně natahuje kšandy časoprostoru a místy to bylo opravdu dementní. V třetí půlce jsem byl místy nasranej. Ale tak nápad celkem dobrej. tak dám 75% ()

sharp87

O čem to vlastně je? O tom, že celý svět je v rovnováze a každá změna se zákonitě musí projevit někde jinde? Nebo o hovně? Nejsem si teď nějak jistý. ()

PandyStraty

Pár ľudí mi tento film vychválilo, no bol to až kritik samostrat, ktorý ma presvedčil aby som si ho pozrel. Vraj je to film presne pre mňa. A mal pravdu. Jeden z mála filmov, pri ktorom moje srdce celý čas búšilo ako o závod. Navyše je to starší film, čo pre mňa znamená len to, že nieje prepchatý vfx a v konečnom dôsledku to len pridá na jeho úžasnosti. ()

Masai

Skvělý film, který není snadné pobrat hned po prvním shlédnutí, což ale vůbec nevadí, protože si ho stejně pustíte znova a znova. Né všechno tak úplně souhlasí, celkovému dojmu to ale nijak zásadně neubližuje. "Kačer" je úplně v pohodě, ale malý a hlavně prostřední Evan mě zaujal ještě víc. Pokaždé když mě napadlo jak úžasné by bylo mít možnost vrátit se v čase a změnit blbosti které jsem udělala, nebo dokonce tak i zachránit život, vždy jsem si vzpomněla na tenhle film a napadlo mě, zda bych třeba nezpůsobila ještě větší škody. ()

LencaN

4* s odřenýma oběma ušima. Cestování v čase vždycky skýtá různá logická úskalí, která se ne vždy podaří zvládnout. Stejně tomu tak je i tady. Hlavní hrdina se snaží, aby jeho čin v minulosti změnil současnost tak, taby z toho všichni vyšli líp než předtím. Bohužel se Evan chová zbrkle, místo aby pouvažoval, jak to nejlépe a a nejelegantněji vyřešit cestou nejmenšího odporu. Protože tohle byla jen jízda pokusů a omylů. Ale jinak to bylo pořád napínavé, to zas ano, možná právě za cenu rozmyslu. Výprava byla chudičká a spíš nevýrazná. On sám ten příběh je tím nosným prvkem celého filmu. A potom herci, ti malí, ti byli úžasní. Dospělí taky výborní. Vždycky mě dostala Amy Smart, jak v každé nové realitě vypadala úplně jinak, i se chovala a pohybovala úplně jinak, to byl opravdu neskutečný herecký výkon. ()

sinjakupre

Pomalejší nástup ze začátku filmu, ale poté jsem děj hltal každým okamžikem do konce filmu. Za mně fakt pecka pro scifaře. ()

Goldenstein

Pro mě naprostá kultovka, takže já neumím téhle pecičce vytknout vůbec nic, jsem ujetá na filmy kde se cestuje v čase. Ale tenhle je v mým světě jejich král. Je to tak zábavné a chytlavé, děj skvěle graduje a vše se nese v příjemné atmosféře. Pro mě film na který se dá dívat furt dokola do zblbnutí a song od Oasis, který provází poslední scénu je naprosto dokonalou tečkou skvělé podívané pojednávající o teorii chaosu. ()

Paulo

Každý z nás niekedy premýšľa nad určitými vecami v našom živote, premýšľa aké by to bolo, keby sa v danej situácii zachoval inak. Nikdy presne nevieme, že to, čo robíme je správne. Nie všetko ide podľa toho ako si to predstavujeme. Ashton Kutcher, ktorý bežne hrá v bláznivých komédiách dokázal, že zvládne aj vážnejšiu rolu. Hudba dokonale vystihla atmosféru, ktorou sa film niesol. Je až úžasné ako na konci všetko do seba zapadá. ()

BarGoldstein

Většinu stopáže jsem měl chuť mlátit čůráčí hlavou do zdi. Kačer je úhlavním hnojem filmu, neb hraje jak pocukrované hovno debilního vzteklého třínohého pudla s nevyhraněnou sexualitou ležící v chánovském parku. Zbytek je k znudění trapný a nijak to nevylepšil. ()

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz

Nejlepší filmy desetiletí dle ČSFD.cz