Santa Clarita Diet (TV seriál)

Komedie / Horor

USA, 2017–2019, 14 h 38 min (Minutáž: 26–36 min)

Tvůrci:

Victor Fresco

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Liv Hewson, Skyler Gisondo, Natalie Morales, Kaylee Bryant, Ricardo Chavira, Mary Elizabeth Ellis, Richard T. Jones, Nathan Fillion, Andy Richter, Patton Oswalt, Matt O'Leary, Patricia Belcher, Scott Beehner, Thomas Lennon, Grace Zabriskie, Deobia Oparei, Ryan Hansen, Evan Jones, Carla Jimenez, Derek Waters, Ravi Patel, Portia de Rossi, Karl T. Wright, Carole Gutierrez, Ramona Young, Jonathan Slavin, Amy Hill, Adam Rose, Markie Post, Joel McHale, Maggie Lawson, Zachary Knighton, Jee Young Han, Robert Baker, Abbie Cobb, Adam Arkin, Matt Shively, Arden Belle, Paul Ben-Victor, Christopher Thornton, Leo Howard, Brad Raider, Gerald McRaney, Sarah Baker, Steve Harris, Alex Skuby, Billy Malone, Linwood Boomer, Dominic Burgess, Stephen Full, Miraj Grbic, Eric Nenninger, Laura Silverman, Goran Višnjič, Meg DeLacy, Sydney Park, Ethan Suplee, Shalita Grant, Alan Tudyk, Marcus Folmar, Matthew Glave, Linda Lavin, Malcolm Barrett, Lauren Weedman, George Basil, Zack Gold, Kerri Kenney, Artemis Pebdani, Ivy Dubreuil, Grifon Aldren, Michael Patrick McGill

Komentáře uživatele dubinak k tomuto TV seriálu

1. série: Santa Clarita Diet je seriál pro nenáročné diváky, kteří stojí o pobavení a nějaké to malé zhnusení. Většina dílů je spíše průměrných, ale některé z nich jsou opravdu vtipné. Jinak se jedná spíše o absolutně zapomenutelný seriál, protože ani herecké výkony nejsou zrovna na Oscara. Potěší ale stopáž a myslím, že kdo chce opravdový oddych, tady ho najde. Druhou sérii budu sledovat, ale třetí by se asi už točit nemusela. 2. série , ač jsem o pokračování tohoto seriálu trochu pochybovala, nabízí mnohem a mnohem víc než její předchůdce. Je tu tolik energie, zábavy, originality a nejvíc bych asi vyzdvihla tu zábavu, protože v první sérii se často objevovaly nechvalné momenty trapného humoru, teď se humor absolutně vypiloval, je chytřejší, trefnější a posouvá Santa Claritu od nenáročného seriálu pro nenáročně publikum k zábavnému seriálu pro všechny divácké vrstvy. Příběh se navíc velmi rozmanitě rozvíjí, vyprávění je atraktivní, vedlejší postavy jsou snesitelné a dokonce dost hýbou dějem. Zfoukla jsem to rychlostí blesku a přes mé prvotní pochybnosti chci další nálož, tohle byla pecka. 3. série Absolutně šílený nářez, který už nemá v potrhlé seriálové komunitě obdoby finišuje a do třetice všeho dobrého nabízí ještě ujetější scénář, než kdy předtím, ale stále si drží kvalitu na úrovni druhé série, která mu byla korunou. Deset dílů jsem sjela za dva dny a mrzí mě, že už to končí. Na druhou stranu byl závěr velice uspokojující a přiměřeně uzamkl dění, přestože by se pokračování vymyslet dalo. Každopádně celý tento seriál doporučuji hlavně proti nudě!(13.4.2017)

1. série: Santa Clarita Diet je seriál pro nenáročné diváky, kteří stojí o pobavení a nějaké to malé zhnusení. Většina dílů je spíše průměrných, ale některé z nich jsou opravdu vtipné. Jinak se jedná spíše o absolutně zapomenutelný seriál, protože ani herecké výkony nejsou zrovna na Oscara. Potěší ale stopáž a myslím, že kdo chce opravdový oddych, tady ho najde. Druhou sérii budu sledovat, ale třetí by se asi už točit nemusela.(15.5.2018)

2. série , ač jsem o pokračování tohoto seriálu trochu pochybovala, nabízí mnohem a mnohem víc než její předchůdce. Je tu tolik energie, zábavy, originality a nejvíc bych asi vyzdvihla tu zábavu, protože v první sérii se často objevovaly nechvalné momenty trapného humoru, teď se humor absolutně vypiloval, je chytřejší, trefnější a posouvá Santa Claritu od nenáročného seriálu pro nenáročně publikum k zábavnému seriálu pro všechny divácké vrstvy. Příběh se navíc velmi rozmanitě rozvíjí, vyprávění je atraktivní, vedlejší postavy jsou snesitelné a dokonce dost hýbou dějem. Zfoukla jsem to rychlostí blesku a přes mé prvotní pochybnosti chci další nálož, tohle byla pecka.(11.6.2018)

Absolutně šílený nářez, který už nemá v seriálové potrhlé komunitě obdoby finišuje a do třetice všeho dobrého nabízí ještě ujetější scénář, než kdy předtím, ale stále si drží kvalitu na úrovni druhé série, která mu byla korunou. Deset dílů jsem sjela za dva dny a mrzí mě, že už to končí. Na druhou stranu byl závěr velice uspokojující a přiměřeně uzamkl dění, přestože by se pokračování vymyslet dalo. Každopádně celý tento seriál doporučuji hlavně proti nudě!(26.6.2019)