Kvalitní následovník předchozí vypiplané série, který ji vlastně v lecčem převyšuje. Ač je pokračování o 3 epizody delší, pocitově je mnohem kratší a to hlavně díky větší svižnosti celého seriálu, kdy děj a jeho posun dostává tentokrát o něco víc prostoru než v první řadě, která především rozvíjela charaktery jednotlivých figurek. Známe je tedy už? Nebyl bych si tím tak úplně jistý, i tentokrát budete v jednu chvíli každou postavu nenávidět a v druhou milovat. Čeho si ale cením především je fakt, že nejde o nastavovanou kaši. Pokračování vyznívá smysluplně a je logicky vystavěno. Činy postav jsou opodstatněny jejich charaktery, scénář je precizní a během 13 epizod jsem si všiml pouze jediné drobné berličky. Přidejte si k tomu opravdu uchvacující herecké výkony - a tentokrát nejen fantastické Elisabeth Moss, ale více prostoru svědčí především Yvonne Strahovski, jejíž Serena je dle mého nejlepší postavou příběhu. Zdatně jim sekundují prakticky všichni, jen na výkonu Alexis Bledel stále nevidím nic dech beroucího. Navrch připočítejte skvělou výpravu, úžasnou scénografii a vhodný hudební doprovod... pokud se v dalších sériích nic dramaticky nezhorší, máme tu jeden ze seriálů desetiletí.(15.7.2018)

Lubi sa mi, ako je vystavaný príbeh, ale ťahá sa to neskutočne dlho. Prakticky zápasím s každou sériou a pochybnosťami, či som urobil dobre, keď som sa do tohto seriálu vôbec pustil. Miešajú sa vo mne pocity nenávisti voči určitým postavám a ich chovaniu spolu s pocitmi sympatizovania, kt je bohužial v porovnaní s tými prvými podstatne menej. A keď už si myslím, že to budem mať konečne z krku, vytasia sa tvorcovia s 3.sériou! Avšak nemôžem si pomôcť, tak nevkusný a idiotsky soundtrack tu už dlho nebol. Čo za chuja ho vyberal... !? P.S Druhá séria podstatne lepšia od prvej, avšak niektorými nekonečne dlhými zábermi dokážu tvorcovia znechutiť i dokonca detskú nevinnosť!(19.7.2018)

Druhá série se mi líbila o kousek vice než ta první. Možná to bylo tím, že to bylo méně June, ale vice Offred, která mi přišla zajímavější než spousta flashback, které byly v první sérii, ale chápu, že jsme se s postavou June museli nějak seznámit. Celkově mi Offred tuhle sérii přišla zajímavější a jiná a proto mě to asi bavilo vice. A konec mě asi jako všetčinu strašlivě nas*al. Zachovala se jako sobecká mrcha a tolik lidí vystavila nebezpečí, ale stejně se šíleně těším na další sérii, už bych jí tu chtěla mít!(17.7.2018)

• MyrnaAlec

Kromě dramatického začátku je to jedna velká nuda, kdy se nic neděje, sledujeme ponejvíc jen obličej June a malicherné boje s jejími vězniteli, útěk a pak zase domů, poté další natahovaný děj a nakonec, kdy bych už uvítala milosrdný konec s nějakým závěrem, je na obzoru další, už naprosto zbytečná řada, ale už beze mě.(27.7.2018)

Přesně, jak píše uživatelka MikyAff, jen s tím drobným rozdílem, že já zůstávám pevně na čtyřech nohách, pardon vlastně na čtyřech bodech. Není to vůbec špatné, ale neděje se tu nic (ve druhé půlce vůbec nic až na konec), co by se mi nějak extra vrylo do paměti a abych byl zcela upřímný, jestli bude ještě někdy další řada, budu se moc dlouho rozmýšlet, jestli do toho ještě půjdu.(13.7.2018)