Středoškolák Flo (Tobias Schenke) přestál pohnutou pubertu a pomalu začíná tušit, že ani v další části svého sexuálního života nebude mít na ňadrech ustláno. Jeho penis se nevybíravě dožaduje pozornosti a Flo sice velmi dobře ví co by měl a chtěl dělat, zato vůbec neví jak na to. Každá jeho sebepromyšlenější snaha končí v lepším případě trapasem a přátelské rady spolužáka Red Bulla (Axel Stein), který si dokáže bezproblémově užívat nad tatínkovým pornofilmem či erotickým časopisem z 50. let, spadají do kategorie "Udělej si sám!". Z frustrovaného Floa se stává ideální pacient zkušené psychoterapeutky. Její rada je jednoduchá - Flo musí najít dívku, která pro něj nebude pouhým sexuálním objektem. Tento požadavek beze zbytku splňuje hezká spolužačka Maja Paradisová (Diana Amft). Flo už pár příležitostí sblížit se s ní beznadějně trapně zazdil, ale teprve nápad proniknout do domu dívčiných rodičů jako dobrovolný pečovatel o senilní babičku Paradisovou roztáčí kolotoč bláznivých a neodolatelně komických situací... (oficiální text distributora)

Klay

Zíral jsem na to s pusou dokořán a nevěřil vlastním očím. V tom filmu není jediný normální vtip. Pes tu nosí gumovou vagínu, ta se kdekomu přilepí na ksicht, tamhle se někdo pozvrací, jinde zase posere, pak se tim nejlíp někdo umaže...a tak to jede pořád dokola celých 90 minut. Teď už zkrátka vim, že Sexy ptáci byli jemný a citlivý film. Ale nudit jsem se u toho nemoh, protože jak jsem naznačil, je to svym způsobem unikát a taky jsem zjistil, že ne všechny Němky jsou tak hnusné, jak jsem si vždycky myslel. Takže zaslouženou jednu* ()

mira007

Nemůžu si pomoc, ale ačkoli jsou filmy na toto téma skoro stejné tak jsem se nasmál. Některé fekální vtipy si mohli odpustit. ale jinak ok. ()

Oxymoron odpad!

Když někdo přetočí jen několik málo let starý snímek, protože tyhle filmy jsou teď "in", tak už to samo o sobě mluví za vše. A když k tomu dodá ještě tak neskutečnou dávku fekálního humoru, tak to nemluví už ani za vše, ale za... za... hmm... ježiš, já nevím... prostě za víc než vše :) ()

Emzet odpad!

Ne. Ne. Ne. Nenuťte mě dívat se na duševně zaostalé Němce (nic proti národu, duševně zaostalý je jenom filmový štáb), kterak se snaží předčit Američany v oboru bláznivých teenagerských komedií. Skutečně, ať už vám bude tvrdit kdokoliv cokoliv, Knallharte Jungs není ničím jiným, než levnou nápodobou jeho západních bratříčků. A věřte mi - na levnou nápodobu vtipů se opravdu nedá dívat. Také se nenechte zmýlit názvem či přítomností Diany Amft, toto nemá s Holky to chtěj taky žádnou spojitost - především co se snesitelnosti týče. ()

Clavius odpad!

Ani sexy sestřička to nezachránila ;) Ani nevím, kolik % tomu dát, protože toto je pro mě vážně nepochopitelný movie, takže jednoduše "odpad". ()

houseofwax odpad!

Nechutné? Ano. Vtipné? Ani trochu. Hloupé? Rozhodně. Tady jsem se definitivně přesvědčila, že Němci jsou nejhorší filmaři všech dob. Tečka. ()

Skarface odpad!

Jako jo člověk se sem tam zasměje ale rozhodně to není na hvězdu prostě jedno velký německý SCHEIßE !!!! ()

dee.n

Tohle je tak neskutečně hloupý film, až je vtipný. Je třeba si ale uvědomit jeho cílovou skupinu a pro tu přece svůj účel plní. Vřele doporučuji po dlouhém a náročném dni v práci, jen tak vypnout a nechat se unášet tímto filmem až do jeho vyvrcholení :D. Věřte, nebude se po vás chtít vůbec žádná mentální aktivita. :D ()

deathka odpad!

V rámci hesla "Poznej svého nepřítele" jsem vydržel na film koukat celých 37 minut a to ještě jen proto, že jsem byl zvědavý, jestli v následujících minutách dokáže být film ještě trapnější než byl dosud. Dokázal. Obdivuji producenty, že na něco takového dají peníze. I když je fakt, že dvanáctiletí nadržení chlapci na to asi do kina chodí... PS.: Zlatý Prcičky! ()

Grafito

Obsadit do hlavní role v puberťácký komedii ohavně uhratýho, upocenýho a vůbec slizkýho týpka a do role jeho kámoše ještě slizčího, upocenějšího a odpornějšího tlusťocha, můžou fakt jen Němci.. :-) ten film je skutečně úděsnej.. zabte mě, ale já se chvílema smál.. jdu se hanbou zahrabat.. :-) P.S. min. 1,5 hvězdičky je za Dianu Amft, na kterou se dá koukat i s vypnutým zvukem.. ()