Láska je všude kolem nás. A to platí i po třinácti letech, kdy se opět setkáváme s oblíbenými hrdiny z dnes již kultovního filmu Láska nebeská. Tentokrát ne o Vánocích, ale na podporu charitativní akce Red Nose Day ve Velké Británii. (vandr)

jasanka

Skoda, ze tvurci prakticky jen opakovali sceny z Lasky nebeske. Zbytecne. Lepsi by bylo, kdyby vymysleli neco noveho. ()

AloeB

Ve slabé chvíli jsem se dnes přes noc koukal (asi po tisícikráté) na Lásku nebeskou a hrozně jsem chtěl poznat ty charaktery víc, takže kromě vystřižených scén jsem actually viděl i tyto červené nosíky a přestože je to spíš nenáročná reinkarnace těch nejpopulárnějších scén, tak občas zahřálo u srdce nejen, kam se tyto fiktivní a de facto nikdy neexistující postavy posunuly, ale též kolik původních herců se jim podařilo sehnat zpátky - včetně třeba moderátora z rádia. U některých, obzvláště u Billa Nighyho je úžasné, jak i po tolika letech zahrají postavu naprosto věrně - včetně chrochtání a škubání. Zamrzí ti, kteří již mezi námi nejsou, v tomto případě nejen proto, že se v této jednohubce již nemohli objevit. Na závěr, děti, malou radu: Nehledejte si na instagramu oblíbené dětské herečky, Olivia Olson je k nepoznání. ()

AndewMX

Takovéto hezké nahlédnutí "Co asi dělají ty postavy dneska"? Nejvíc se mi líbila větev s Keira Knightley :) Kéž by v podobném duchu natočili i sequel Přátel... bohatě by mi to stačilo :) ()

Psycho.R

Love actually je, pro mě, ultimátně nejlepší romantickej film, u kterýho se vždy dojmu. Proto jsem se měsíce od ohlášení tohoto ohlédnutí těšil, až ho uvidím a vyplatilo se. Vtipy fungují stále, herci mají charisma a energii jak Fukušima a já byl opět dojat. ()

vandr

Těžko chápat jako film natož pokračování. Ještě těžší hodnotit. Nicméně to není až tak špatné ()

Denila

A jaký je Váš nejoblíbenější vánoční film? :) Hugh Grant je báječný i po těch letech má své kouzlo, které prostě s věkem nezmizí. Rozhodně krásné oživení celovečeráku ... "a žili šťastně až do smrti" ... ()

tančísvlky

Pokračovanie skvelej prvej časti "Láska nebeská" sa krásne podarilo. Kam sa hrabou všetky zúfalé filmy o emóciach. Je fajn, že herecké hviezdy nestratili prístup k tomuto režisérovi a dali mu trochu svojho života aj druhý raz. Jednoducho paráda na 15 minút ... ()

neo93

Jestli tohle mělo být nějaké pokračování, tak to nevím, ale nemělo vůbec vzniknout.  Jedná se jen o neoriginální kopírování úžasného filmu se staršími postavami, nic víc, nic míň. Opravdu slabý odvar původního Love Actually, který jsem nepotřeboval vidět. Bohužel, už se stalo. ()

hekla

Hezká nostalgická vzpomínka, která připomíná, kolik let už od Lásky nebeské uběhlo. Někteří zestárli/dospěli, někteří se téměř nezměnili (Bill Nighy, Rowan Atkinson). A Alan Rickman mi (nejen) tu moc chybí :(. Ale i tak jsem ráda apoň za pár minut s většinou z původní sestavy, trochu jsem se i zasmála (hlavně díky Hugh Grantovi na Hotline Bling - jeho tanec je čím dál lepší!). Ano, originální to nebylo, Red Nose Day Actually si asi moc často pouštět nebudu, spíš to beru jen jako pozdrav po 14 letech než jako film, protože porovnávat to s Láskou nebeskou, to je zbytečné.Tu si budu pouštět pořád a pořád dokola. ()

XZvire

Prezentovali to jako "sledujte, co se stalo po letech s hrdiny Love Actually" a dostala jsem "podívej, jak vypadají hvězdy po tolika letech".. Což se můžu podívat kdekoli na internetu. Nostalgie hezká, ale znáte to, opakovaný vtip už není vtipem.. Nedostala jsem nic nového, scény téměř totožné... Škoda, tolik jsem se těšila.. ()

PlayEasy

My jsme obrovští fandové "Lásky nebeské" a skákali jsme radostí, že připravují dvojku. Ale potom to přišlo... Přečetli jsme si řádek pod tím a zjistili jsme, že to bude patnáctiminutový kraťas :( Tak jsme to zkusili a ono to bylo super :) Je pravda, že ne až tak vtipné, ale udělalo nám velikou radost to, že se opět můžeme vžít do atmosféry, kterou nosí jenom GB. Tentokrát to sice nejsou anglické Vánoce, ale charitativní Red Nose Day. A to vůbec nevadí, protože tím pádem dostal film i určitou hodnotu, kterou zdědil po jedničce a doufáme, že i tento díl bude nesmrtelný. 75% ()

anti.rybka

Až se jednou bude učit o filmové vlně zhruba od roku 2016, doufám, že nebude trvat dlouho, bude to vlna plná "remaků" a dvojek úspěšných filmů. V obou případech je to téměř vždy (omlouvám se za výraz) průser. A výjimkou není ani toto krátké pokračování Lásky nebeské. Přijde mi jako by ve filmovém světě došli nápady a vše se pořád točí do kola a člověku se to začíná zajídat. Asi je potřeba doufat, že "fantazie je všude kolem nás" a že přijde nová filmová vlna a hlavně filmový konzumenti, kteří to opět vrátí do správných kolejí. ()

Tomas_PO

V podstate len reklama na Red Nose day. Polovičná, či tretinová stopáž by zrejme postačila ako časovo, tak aj obsahovo. ()

Teobea

Jsem vnitřně zklamaná. Možná proto, že otevřené konce mají své kouzlo a tento otevřený konec těchto 15 minut solidně zabilo. Závěry a zvraty jsou dosti umělé, ale stará dobrá nostalgie a opakované vzorce chování jednotlivých charakterů mě nutí k úsměvu. Další věcí je, že ve snímku chybí zesnulý Alan Rickman, což také na náladě nepřidá. Věřím, že v rámci charity snímek splnil svůj účel, ale já se vrátím k ověřené 135 minutové klasice. ()

Catchless

Pre mňa skvelé, atmosféru to malo presne ako pôvodná verzia a to že tam boli rovnaké situácie, ale zasadené do súčasnosti s miernou obmenou bolo super. Hlavne časť s Billym a ten predavač boli vtipní. Škoda, že tam už nemohol byť Allan Rickman, bez neho to nebolo ono...za mňa plný počet *, aj ma to rozplakalo. Bolo to ako vidieť starých známych po rokoch. ()