Johnny English znovu zasahuje

• Velká Británie Johnny English Strikes Again (více)

Abychom si rozuměli, Johnnyho Englishe (Rowan Atkinson), penzionovaného tajného agenta, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby a premiérka (Emma Thompson) rázem připomíná pověstného tonoucího, který by se rád chytnul i stébla. Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Co na tom, že si absolutně netyká s nejnovějšími technologickými hračkami. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“ English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem (Ben Miller), který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy. Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky. (Cinemart)

rigby

Opět kvalitní zábava. Pro někoho možná trochu prvoplánovitá, ale já jsem se dost často silně od plic zasmál, až jsem nemohl popadnout dech. Nejedná se o nic originálního, ale Mr. Bean prostě baví. 3+ ()

Kushina

Nebylo to špatné a nenudilo to, bohužel už je to stále a stále opakující se humor, který se oproti předešlým dílům spíše vytrácí než přibývá a příběh je stále a stále jednoduší. Když to srovnám s předešlými díly, tak to bylo bída. První i druhý díl mě pobavili neskutečným způsobem, ale zde to bylo už fakt chabé. Pokud chtějí natočit další díl, tak budou potřebovat barvitější a více složitější příběh s nějakým tím zvratem a mnohem víc zlepšit humor, ale i tak se to dalo. 55% ()

mouzi

Nic jsem od toho necekal a ejhle, ono vazne nebylo co. Schvalne jsem po skonceni pocital, kolikrat jsem se zasmal a trvalo mi to 0 vterin, protoze to nebylo ani jednou. Proc ma nekdo potrebu tocit trikrat jeden a ten samy film? Jedna soucitna * pro Rowana, druha pro Olgu. ()

Bobestom

Velké překvapení. Film je svižný, pořád se něco děje, většina vtipů funguje a vrcholem je scéna s virtuální realitou, u které jsem řval smíchem - ta je geniální a lépe snad udělat nešla. Kdo se chce nenáročně pobavit, vřele doporučuji. :) ()

Goumen

Bohužel zatím nejslabší díl. Humor je většinou až moc předvídatelný a laciný. Sice jde pořád o lehce nadprůměrnou komedii, ale pokud to půjde tímto směrem, tak budu radši, když už další pokračování nebude. ()

MadyDollar

Jediná věc, která mě na tomhle díle mrzela, byla ta, že tvůrcům občas scházela kreativita a opakovali tak vtipy z minulých dílů. Každopádně některý scény byly v klasickým podání legendárního Rowana Atkinsona podány naprosto dokonale a fakt jsem se řezal smíchy. Kdo měl rád předchozí díly, určitě si tenhle nemůže nechat ujít. ()

notozjano

Za mě dost dobrý. Byly chvíle, kdy jsem se doslova řehtal a některé scény jsou nezapomenutelné. A to jak Atkinson po celý film udržuje ten svůj rádoby "neodolatelnošarmantní" výraz prostě baví celou dobu. Taktéž Ben Miller si svou roli velice užívá a mezi oběma to funguje. Olga Kurylenko potěší nejedno oko. Sem tam se najdou věci, na které je potřeba přimhouřit obě oči, ale to už u komedii tohoto typu prostě bývá, takže pominu- li toto, nemá ten film chybu. ()

BlackAdder87

Ideální film, když potřebujete vypnou a od srdce se zasmát, nic víc jsem od střeštěné komedie ani nečekal a jsem tedy spokojen. Kdo očekává něco duchaplného co bude dávat smysl ten je tu špatně. ()

DjLibnei

že opakovaný vtip není vtipem? ale je... zasmál jsem se náramně, pár scén bylo opravdu skvělých (virtualní realita s brýlema, extáze na večírku), pěkně natočené kamerou a záběry na Londýn a cesty u moře, takže výsledek je pěných 60% ()

LencaN

Johnnyho Englishe už by asi neměli znovu tahat na plátna kin. Vypadá to s ním totiž čím dál hůř. Vtípky jsou pořád ty stejné. Chvilku jsem si myslela, že mám deja vu, protože to je prostě jak přes kopírák. Je to třeba vtipné, ale když vidíte to samé jen v lehké obměne, tak už i to vás začne otravovat. To přitom Mr. Beana zbožňuju a neokouká se mi nikdy. Tohle je ale trochu jiné. Navíc tomu chybí pořádný záporák - tomu frajírkovi bych nevěřila ani, že jako dítě trhal mouchám křídla, natož že má nějaký propracovaný plán a je straaašně zlý. Spíš koukal jako štěně. To je taky docela zásadní vada na kráse celého filmu. ()

Ace.A.T.L.

Člověk by si myslel, že Rowan Atkinson s věkem i sejde, protože to neni typ, co by kvetl. Ale ouha, opak je pravdou. Johnny English je sice agent za zenitem, ale po povolání do služby jede na plný obrátky. Je pravda, že opět bybez svýho věrnýho Boughliho byl od začátku v háji a každej to ví, ale o to víc si užíváme to, jak se z toho dostane. Celej film je obrovská nadsázka, ale přináší i parádní vtipný scény a nápady na to jak Johnnyho nechat něco ještě víc pos....t. Je to komedie, takže obrovská náhoda nakonec všechno vyřeší a jistá přitroublá chytrost Johnnyho ho posune na vrchol. Já jsem se osoně bavil. A navíc, postavit proti/k sobě Rowana a Olgu je skvělej nápad. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

hrdygay

najlepsia komedia roku 2018,, mnoho scen bolo vydarenych, scena, ked bol johnny english (rowan atkinson) vo virtualnej realite bola paradna, ako aj tanec nadopovaneho johnnyho englisha, odpalenie rakety pred cyklistov, johny english v rytierskom brneni, podpalenie restauracie, atd, chvalim strasnu jebacku olgu kurylenko 8/10 ()

hony23

Atkinsonovi evidentně dochází dech, měl by se už vykašlat na roli agenta poplety. English není Closeau a trapnost nemusí být vždy směšná. Co takhle raději oživit pana Fazoli? ()

JeffScylla

První Johnny English mne vůbec neoslovil, a tak jsem od toho opravdu nic nečekal. Překvapivě jsem se pobavil a až na pár gegů se mi druhý líbil. a opravdu mne příjemně pobavil. ()

Rian_witcher

Tisíckrát raději bych šel do kina na jakkoli díl televizního Mr. Beana, než na tento paskvil. Celý film se hodí přesně do té části těla, kterou English ukáže v závěrečné scéně filmu... ()

argo.smile

Taká hlúposť s hlúpym scenárom a Rowan len opakoval svoje repliky. Najkrajšie na tom bola Oľga. Ale tá tabletka čo si zamenil na spanie bola asi najvtipnejšia vec z celého filmu. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce