Elizabeth Banksová režíruje novou generaci Andílků (Kristen Stewartová, Naomi Scottová a Elly Balinská), kteří pracují pro tajemného Charlese Townsenda. Charlieho Andílci se vždy starali o bezpečnost a zajišťovali investigativní služby soukromým klientům. Nyní agentura Townsend působí globálně a s nejchytřejšími, nejodvážnějšími a nejlépe vyškolenými ženami přijímá několik týmů Andílků vedených několika Bosleyi nejnáročnější úkoly po celém světě. Poté, co mladá systémová inženýrka poukáže na nebezpečnou technologii, jsou do akce povoláni Andílci, aby svými životy chránili životy nás všech. (Falcon)

figliar

Nie že by pôvodní Andílci s Diazkou, Liu a Barrymore boli nejaká pecka, ale nový remake ma opäť presvedčil o tom, že Hollywoodu došli originálne nápady a snaží sa vyžmýkať zo starých značiek každý dolár. Totálna zlátanina, v ktorej mi nesedí nič, vrátane hereckého výberu, až po scenár. Až sa čudujem, že sa Patrik Steward dal prehovoriť na takúto úlohu. Slabý podpriemer. ()

strikeman odpad!

Už první "Andílci" bylo béčko pochybných kvalit, takže na druhý díl "Na plný pecky" jsem se ani nedíval. Včera večer nebylo co pustit, tak jsem dal šanci tomuto "restartu" - OMG, WTF? Ani nevím, kde začít, protože toto je sračka po všech stránkách. Co ji odlišuje od jiných sraček je to, že se ještě navíc veze na současné vlně #MeToo feminizace hollywoodské tvorby, takže výsledek se dal vlastně očekávat. Režisérkou je žena - ne proto, že by uměla režírovat, ale proto, že je to žena. No a šéfem andílků samozřejmě už není muž, ale zase žena, protože to by bylo fuj,fuj, kdyby těm agentkám měl šéfovat muž - naopak, mužem je bývalý šéf, ze kterého se samozřejmě v "ultrapřekvapivém" momentu stane podrazák a hlavní padouch. Vlastně všichni muži jsou zde buď v rolích záporných postav nebo idiotů. Jedinými kladnými mužskými postavami jsou černoch (umře hned zkraje) a jakýsi "homoguru". Takže chlapi, vyhněte se této srágoře obloukem. Myslím si ale, že se to nebude líbit ani aspoň trochu soudným ženám ... 0% ()

MickeyStuma

Televizní seriál ´Charlieho andílci´ (1976) stále Hollywood, jak se zdá, nadále fascinuje a i přes neúspěch seriálového remaku ´Charlieho andílci´ (2011) se pustili do dalšího filmového dobrodružství. Není divu, ženské akční hrdinky jsou dnes in. Jenomže se to opět pojalo jinak a jak se dalo očekávat, tvůrci i s tímto tvrdě narazili. A není divu. Už dle prvního dialogu na samém počátku snímku lze poznat, že to celé má feministické pojetí a to současného diváka prostě nezajímá. Dalším mínusem je bohužel přílišná naivita a nekoncepčnost hlavních hrdinek. Atmosféra snímku se sice hodně přiblížila původní seriálové klasiky, ale diváci jsou už bohužel zvyklí na filmové zpracování režiséra McG z počátku milénia ´Charlieho andílci´ (2000), které sice bylo nemálo přepálené, ale pořád akčně zábavné. Tady naprosto povrchní scénář a neuspokojivé akční sekvence, spolu s neustále se opakujícím důrazem na ženské postavy příběhu, místo toho, aby se soustředilo na příběh, způsobilo, že nad divákem vyhrála nuda a šeď. McG představil holčičí dovádění, jakoby byla děvčata stále v pubertě, ale tady ten nosík nahoru se stal být spíše na škodu, což nakonec také celý snímek pohřbilo. ()

helloween93

Feministické peklo Elizabeth Banks, kde je hlavním posláním filmu, že holky samy zvládnou všechno lépe než chlapi a každá mužská postava je buď totální simp, gay nebo záporák. Chemie mezi ústředním triem holek vůbec nefunguje a sympatická mi je jen Naomi Scott. Kdo naopak sympatický není vůbec, je lesbicky vypadající Kristen Stewart. Nudná akce bez nápadu a vtipu. Velký propadák podzimu/zimy 2019. 1* ()

Olík

A to všichni víme, že mám pro Elizabeth Banks slabost, ale i nadále pro mne Charlieho andílci zůstávají (omlouvám se Farrah Fawcett) Diaz, Barrymore a Liu. Dámský módní časopis s Jamesovou Bondovou na titulní stránce. Dalo by se říct celkem slušně odvedený akčňák, ale když vezmete v potaz okolnosti, tak vlastně zasloužený propadák. Yo, I'll tell you what I want, what I really really want - so tell me what you want, what you really really want a Sporty Spice nikde….a to už se vůbec nebavím o Posh Spice. ()

misbos

Jak nám propaganda pokazila legraci - aneb - ...jak se do lesa volá... viď, Alžběto. Je to smutný, protože kdyby k tomu paní renomovaná režisérka nepřilepila tu otřesnou wokeness brainwashmachinery, a třeba přidala pár mrknutí na diváky, dalo se to brát jako docela zábavná prča, která se nebere vážně, a někdo by si z toho možná i něco vodnesl. Ale ne, to už dneska asi nejde, takže dostáváme po všech stránkách paradoxní dílko, který jakože není pro mužský, ale je natočený jak pro úchylný slintaly (těch výstřihů, těch stehen, glamour z toho chčije...), chlapi na něj nemaj chodit, a když to nevydělá, můžou za to chlapi, že na to nechoděj, má to bejt hustě akční, ale akce je na blití, hlavní hrdinky maj bejt vzory pro mladý holky, ale do hlavních rolí jsou obsazený krasotinky bez špetky dovednosti a charizmatu... a dalo by se pokračovat. Trio Julie Estelle, Gina Carano, Taroth Sam by bylo mnohem zajímavější, trio Hannah al Rashid, Dian Sastrowardoyo, Van Veronica Ngo by bylo mnohem zajímavější, trio Celina Jade, Bria Vinaite, Alicia Vikander by bylo mnohem zajímavější, nehledě na to, že všechny výše jmenovaný by i při těch overthetop bitkách byly mnohem ...koukatelnější. Tohle je jen naleštěný hovínko, co se tváří jakože "to zná"... . Jednu dostávaj všichni, co v tomhle filmu museli předstírat, že maj proti sobě při akčních scénách aspoň trochu schopný protějšky. P.S. : Bello, rozdala sis to při natáčení s režisérkou?? ()

Kingjiri

Nenápaditá a nezajímavá podivaná. Elizabeth Banks by radši měla zustat u hraní nebo se aspoň nepouštět do akčního žánru a ještě se v něm pokoušet o stylovou cool podivanou. Když už nic jinýho, bývali Charlieho Andílci aspoň sexy podivanou, ale ani to tentokrát neplatí. Snad jenom v případech, kdy měla Stewartka dlouhý vlasy se mi lehce odkrovavala hlava, ale její lesbickej look po sundání paruky mě už fakt nebral. Patrick Stewart se hodně snažil, jenže jak se řiká "z hovna bič neupleteš", takže jeho snaha přišla celkem vniveč. Pro ženský možná fajnovej akčňák, pro chlapy žánrová rutina (nebo spíš nuda) bez větší porce sex appealu. Druhá hvězda za pár akčních scén, výpravu do Evropy a soundtrack. ()

dalziel

Orgeľ.Elizabeth Banks je shitná herečka a ešte mizernejsía režiseká/scenáristka,Z Kristen Stewart sa stala príšerna lesba na ktorú sa už nedá ani pozerať.1 hviezda len za akčnú scénu v Hamburgu, ktorá sa nechala inšpirovať dvojkou kapitána Ameriky. ()

HenryIvan

No ja neviem, tento film u mňa paradoxne pohorel na akčných scénach a čudnej kamere a strihu. Miestami ako keby nebolo peňazí na lepší strih či ako keby kamera nedokázala pokryť celý záber. Bolo to zarážajúce. Inak to bol v poriadku film. Not great, not terrible. ()

Vabr

Po druhém díle jsem se bál, že tohle bude nová feministická verze, která to celý zmrví. Ještě jsem se bál kvůli těm hejtícím reakcím a nízkému hodnocení. Nakonec se však ukázal opak. Noví Charlieho andílci jsou sice trochu jinačí (např. úplně vymizely nereálné pohyby a skoky) a víc holčičí, ale na rozdíl od předchozích dvou dílů mají velký příběh s pár zvraty a stejně jsem si je užil. Postavy jsou sympatické, ale ne tak jako v prvním díle. Soundtrack je hezký. Kristen Stewart a děj na tomhle filmu oceňuju nejvíc. Kristen Stewart byla vtipná, dokonce mohla těch vtipů nasolit ještě větší kupu. A děj mě opravdu bavil, navíc mě samotného zajímalo, co hrdinky podniknou a co budou dělat teď. Akce je tu dost. Dokonce tu je i několik smrtí, což je docela překvapivé, ale v dobrém slova smyslu. Tihle andílci působí víc reálně. A popravdě dvou hodin, kterých jsem se obával, že budou nudné, jsem si nakonec do konce užil. Překvapí velká účast známých tváří. Docela náhoda, že jsem doslova před pár dny viděl Ruiny a teď tu hraje Jonathan Tucker, i když neřekl ani slovo 😂.Vytknu na tomhle filmu ale pár úvodních minut, kde padalo docela hodně keců ohledně rovnoprávnosti a feminismu. Naštěstí to tu potom vymizelo. Jinak ani nemám nic dalšího. Celkově ale ten hate nechápu. Mně se to líbilo a nemyslím si, že by tu akce bylo málo, nebylo to vtipné nebo že by to bylo moc feministické. A pořád nějak nerozumím tomu, proč spousta lidí nemá rádo Kristen Stewart. Rozhodně bych rád dostal v budoucnu další díly Charlieho andílků! O něco horší jednička. Vyhodnocení: Neprůstřelná podprda 👙 ()

Maximilianus

Tak je neviem, ale mňa to bavilo. Samozrejme nie je to ničím výnimočné, je to klasický akčný film väčšinou s márnou snahou o humor, ale postavy sú sympatické (najmä Kristen Stewart bola lahodná), Patrick Stewart (ale aj iné známe herecké hviezdy) potešil, malo to akciu, špionáž, pekné ženy a nejaký ten zvrat. Nič originálne, ale pre mňa to stačilo a bavilo. 6,7/10. ()

Likan7

Ani sexy Kstew tohle nemohla zachránit. Holky jsou celkem v pohodě, hlavně Naomi Scott působí dost sympatickým dojmem a hlavně díky ní funguje ve filmu trochu vtipu, ale scénář je jednoduše tak nudný a hloupý, že se téměř nejde bavit. Druhá půle je vyloženě utrpení a prakticky cokoliv po překvapivé twistu je peklo. Na fajn 2 filmy že začátku tisíciletí budeme ještě s láskou vzpomínat. Tohle se nepovedlo. Banks by měla nechat režisérskou židli kolegům, co to umí a maximálně se vrtět před kamerou. Co je to poslední dobou za strašný zvyk dávat režii ženských hlavních postav ženským? Nemám proti tomu nic, ale proboha, režisérka musí umět režírovat. Že je ženská fakt nestačí! ()

Acrobat odpad!

Az teraz si clovek uvedomi aku zabavu vlastne natocil McG. Toto je paskvil nedoziernych rozmerov. Muzi si dali pauzu. Jednoducho film od zien pre zeny. (Videne 01.04.2020, BDrip) ()

LordMysti

Jeden z nejhorších filmů za hodně dlouhou dobu. Nevýrazné hlavní postavy, divný příběh, trapná akce a celé takové nudně kostrbaté. Pro mě vyloženě promarněné dvě hodiny života. ()

Zevon

Banks předvedla opět skvělý výkon, bohužel zase na opačné straně přímky. Aby ještě více zvýraznila co všechno neumí, dala příležitost i dalším, z nichž jednoznačně vede toporně neherecké prkno Stewart s věčně otevřenou hubou. Komentovat béčka nedává příliš smysl, jen mi vrtá hlavou, jak se někomu může podařit film, který nemá kromě úvodních titulků nic, čím by zaujal. Přiznám se, že jsem ho v polovině vypnul a to studené kafe, co jsem si uvařil a zapomněl, jsem potom v obrně vypil, byla to paráda. ()

Hashirama

Ukradl jsi peníze pro děti, ženy a uprchlíky ...ty chlape. Kdybych dostal zaplaceno, abych si vzpomněl na debilnější úvod, stoprocentně bych odešel s prázdnýma kapsama. Elizabeth Banks vší silou táhne svou kreténskou feministickou lobby, ve které se hrdinky chovají jak instagramové princezny a špikuje ji nejtrapnějšíma social justice hovnama, jaká kdy byla v pohyblivých obrázcích k slyšení. Samozřejmě je tradičně zastoupeno i sraní do květináčů, psychoterapie a liberální pindy a lá Beverly Hills 90210. Ella Balinska je sice totálně neodolatelná a Bella se taky snaží vytasit se svým šarmem třináctiletého kluka, ale kde styl není, ani Seagalův fanoušek nebere. Nasvícená nuda na úrovni německé kriminálky, ve které se i nejnenáročnější divák nutně pozastaví nad pofidérností leckterých pasáží a ošoupaným instastoríčkovým vizuálem, přičemž není jasné, koukáme-li se na film či reklamu na novou kolekci od Zary, aniž by přesto vynikl jeden jediný moment. Fascinující fotogeničnost Elly nepočítaje, vzhledem k tomu, že se o ni Elizabeth Banks těžko zasloužila. Dementní rádoby humanitní kecy od prominentní angažované hollywoodské frndy, která má potřebu se vyjádřit ke všemu, a ještě skrz sterilní parodii na Johnnyho Englishe, jsou samozřejmě jen výživnou syfilidou prorůstající celými nekonečnými dvěma hodinami. A fakt, že se Sony před filmem ani neuvede, ačkoliv může být jako studio rádo, že pro něj vůbec někdo něco točí, je víc než výmluvný. Takže jedna za Ellu a druhá, protože je to lepší než Skrytá identita. ()

Ceberus

Meh, tuctový podprůměrný heist movie. Divné obsazení Patricka Stewarta. Jediný skutečný badass byl mlčící potetovaný záporák Jonathana Tuckera. Film naštěstí kráčí těsně před hranou přehnaného "gurl powaaaah" a kromě jediné citace téhle fráze se nekoná žádné pompézní rebelské "chlapi stojej za hovno, vůbec je nepotřebujem" - tak jsem rád, že se filmy s ženskými hlavními rolemi dají točit i bez toho. :-) ()

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

Le Mans '66 je hit, andílci propadli

18.11.2019

Zatímco závodní drama Le Mans '66 s Christianem Balem a Mattem Damonem vyrazilo vstříc silné oscarové kampani s velmi pozitivními recenzemi a globálním otvírákem 52,4 milionů dolarů, reboot Charlieho… (více)

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

Charlieho andílci našli nového Bosleyho

19.09.2018

V chystaném remaku Charlieho andílků s Kristen Stewart (Stmívání), Naomi Scott (Strážci vesmíru) a Ellou Balinska (Vraždy v Midsomeru) si čerstvě zahraje taky Patrick Stewart (Green Room, Logan).… (více)