Najväčšia spevácka show je späť! Niekoľko tisíc spevákov z Česka a Slovenska sa pokúsi presvedčiť Paľa Haberu, Ondřeja Soukupa, Martu Jandovú a Kláru Výtiskovú, že len oni si zaslúžia stať sa novou Superstar. (TV Markíza)

Aleix

Oproti X faktorům a Talentům je alespoň pěvecká soutěž jasná ,někdy koukatelná jindy ne. Letos se sešla solidní porota (Za Martu Jandovou hvězda navíc) ,jiný roky v čele s Rytmusem to byla silná bída. ()

Domca94

Konečně se mi líbí vizuální zpracování a obecně prostředí. To, co my chybělo v předchozích řadách tu konečně je. Hvězdička až dvě je za Kláru a Martu, podle mého jediné ony dvě dávají nějaké hodnocení. ()

topi80

Takže, jak udělat ze Superstar znovu sledovaný pořad. Máme pár lidí z ulice, kteří umějí zpívat. Máme celou celosvětovou zásobu hitů, které si televizní divák rád poslechne v podání těch, které každý večer uvidí a ke kterým si tak trochu získává vztah. A ten recept? NECHME TY LIDI PROSTĚ ZPÍVAT. Udělejme pořad, kde bude prim hrát hudba. Žádné krkolomnosti okolo, které nikoho nezajímají a každého donutí spíše přepnout. Není nutné nějaké exotické prostředí. Porotu nechme porotcovat a ne šaškovat. A dejme tam lidi, kteří mají opravdu co říci. Habera je OK, je to profík. Soukup je tak nudný, že kdyby tam místo něho seděl ouřada z dopravního inspektorátu, bude to zábavnější. Marta Jandová, proč? A tu nulu, co doplňuje čtveřici, ani neznám. ()

Filiman

Vím, že pro většinu lidí to je naprostá blbost, ale mě se tahle blbost prostě líbí a vždy se na ní v neděli večer těším. Další vysvětlování asi ani není potřeba. Každý ví o co se jedná. ()

ForGump

Samozřejmě jen těžko srovnatelné s předchozími ročníky, ať už České nebo 1. Československé, jednak moderátorsky šílené a druhak uměle vyvolanými životními příběhy, ale myslím, že byla vyprodukována výborná zpěvačka, Emma Drobná a to si tu hvězdičku zaslouží. 20% P.S. Nelze u nás pořád a pořád, rok co rok vybírat nové a nové Hlasy, Superstar nebo Talenty. Nejsme ve VB nebo USA, přeci. Jednou a dost. ()

RigorMortis odpad!

Ježiši kurva Kriste, ZASA? Horšiu porotu nemohli vybrať, Pyco je všade a Superstar je už niekoľko rokov iba mlátenie mŕtveho koňa, ktorého už mali dávno zahrabať. ()

monikka87

Stále lepšie ako Česko Slovensko má talent - na hento sa hodí spojenie celé zle. Tu máme síce náramne skomercionalizovanú show (coca cola pomaly v každom zábere), porotu, ktorá sa vyžíva v čo najoriginálnejšom zhodení súťažiacich (i keď niektorí si to fakt zaslúžia) a ktorej kritériá na postup so spevom niekedy nič nemajú. A už aj ten Pyco, ktorého som mala za najnormálnejšieho moderátora podobných show, ide dole vodou… ale ešte sa nájdu krásne momenty. Konkrétne vystúpenie Emmy Drobnej a Čerešne v podaní Superstar bandu. To ma vlastne prinútilo napísať tento komentár. ()

FILMOVKA odpad!

Na Primě se Talent stal každoroční tradicí a na Nově je to asi už žere. Tak se přišlo opět se Super Star, po které zas neštěkne ani pes. Tentokrát se to snaží tvářit mnohem víc pompézně a velkolepě. Nicméně je to opět zase jenom trága a diváka to snad ani nemůže u obrazovek bavit. Porotci se nám také nějak zklidnili, jako kdyby jim někdo dal na zadek nebo ze sebe už nechtěli na veřejnosti dělat idioty (kdyby to tak bylo, neměl bych jim to za zlé). Každopádně je to jedna dlouhá nuda a dramaturgie nikde. ()

TonoM odpad!

Tohle je hrozný, soutěž ve který nerozhoduje talent jen falšované hlasy, hrůza o ničem z které vyjde 1 dobrý zpěvák za dva roky k čemu... 0 % ()

nudlis odpad!

Proč? Na co? K čemu? K hovnu. A k tomu, aby pořadatel vytahal co nejvíc peněz od lidí za SMSky. Od hloupých lidí. Protože nikdo jinej na to nekouká. ()

oskiii odpad!

Tuctové vytí na měsíc a mektání. Do toho falešné emoce ženské části poroty. Těm co vypadli se zhroutil svět - nebudou mít své CD jako bonus k pracímu prášku. Divím se, že se to Nově ještě vyplatí. ()

promo545 odpad!

Nevkus ,nesymptatičtí porotci s hvězdnými manýry co se proslavili jedním dvěma hity a nebo o nich nikdo neslysel(o tech jejich hitech).Povýšeným přístupem rozhodují o něčím osudu to se mi opravdu nelíbí a vrchol všeho product placement na nové úrovni ještě beru když se porotcům po stole válí tyčinka Kinder Bueno ,nebo si nalévají z pet lahve coca-cola ,ale věnovat těmto pochutinám minut času a bavit se o nich už mi přijde trošku přitažené za vlasy.Pro mě je to ztráta času a nechci se v televizi dívat na hodnocení někoho kdo umí zazpívat jednu písničku. ()

Qer

V porotě drsňák Habera, kterej si v drsnosti nezadá se šmirgl papírem a nebo Clintem Eastwoodem. Moderuje Pyčo, kterému cenzura nedovoluje používat háček nad písmenem C. Produkce TV Hovna dává znát, že všechno je prostě jako úplně boží a že každý chce z celého srdce zcela dobrovolně spadnout do chřtánu tomu obřímu průjmu, který si řiká český šoubyznys. Mladí hřebečci a rajdičky se pořádně před těmi kamerami natřásajou a z esemesek svých 13letých obdivovatelů sbírají cenné ego, které se jim bude moc dobře hodit, až po nich za půl roku neštěkne ani pes. Čest a slávu výjimkám! Tuhle šarádu už dávno nesleduji. Nejlepší byla první česká řada. Na to jsme koukali všichni. ()

bez1

Tento pořad by měl význam, kdyby se tito talentovaní mladí v České nebo Slovenské republice uplatnili. Jenže to se pravděpodobně nestane a pak tento druh pořadu význam ztrácí. ()

kratajirka odpad!

Už teď vím, že to bude stejnej shit jako všechno předešlý. Ale kravičky a hlupáčci budou zas jak nadržení posílat smsky. Národe vzchop se! ()

copterfish

Ty porotci vůbec nejsou vtipný .A navíc spousta soutěžících zpívá falešně a stejně je pošlou dál.Je to fakt nuda nevim jak sem vydržel se dvě hodiny dívat na zpívající kretény a nudný porotce. ()