Liga spravedlivých vs Mladí Titáni

Justice League Vs. Teen Titans

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2016, 78 min

3,5 Další snímek z dílny DC, kde kromě tradiční Justice League uvidíme i další tým Teen Titans. Bylo to o trochu lepší než předešlé animáky s Justice League. Titáni, kteří mi přišli vždycky strašně otravní, mi tady nijak nevadili. Jak už název napovídá, tyto týmy se z důvodu, který nebudu spoilerovat, utkají spolu, což bylo celkem osvěžující. Celý příběh se točí kolem démona Trigona (aka Satana) a superpadouchů tu máme minimum (pouze v úvodní sekvenci), takže díky magii působí tento snímek originálněji než ty předešlé.(4.4.2016)

Citelně chyběli Shazam, Green Lantern a Aquaman a vlastně by se to ani nemuselo jmenovat Justice League, jelikož je to prostě příběh Teen Titans s menší výpomocí JL. Lepší kousky střídaj horší, ale tohle je zkrátka až příliš tupé a mírnější krok vedle. Ale jsem rád, že dál rozšiřují new 52 animovaný vesmír, jen by to chtělo více ikoničtějších záporáků a celkově nějaký lepší příběh (tudíž asi větší hrozbu, kde by musela zasáhnout celá liga a ne děti)...5/10(15.5.2016)

Výrazne iný DC animák oproti svojim predchodcom. Zmenili sa hlavné postavy, pridali sa teenage vzťahy v šýle mám ťa rád - nemám ťa rád. Humor a akcia ostali. Prekvapujúco ten teenage štýl funguje i keď občas uletí a pôsobí vyslovene hlúpo a smiešne (prezliekane na štýl Power Rangers). Ja som sa napriek tomu bavil.(21.2.2017)

Nečetl jsem žádný komiks s Mladými Titány a proto tohle pro mě byl celkem nový pojem.No můžu říct,že to šlo,ale poslední dobou jsem viděl i lepší DC animáky.Není to jen tím,že jsou tam nové postavy ,ale ten příběh celkově mi nepřišel nějak moc dobrý,pár postav tam je dobře vykresleno,ale neměl jsem z toho v konečným souhrnu takový dobrý pocit,něco tomu chybělo a nebo naopak přebývalo-nový Robin,kterého jsem teď viděl asi ve třetím filmu mi nějak nesedí.No Každopádně jsou i lepší filmy,ale i tak celkově 75% a čtyři hvězdy.(10.11.2019)

• JohnnyD

Vôbec nerozumiem, prečo DC doja tieto dve série, ktoré sa tu stretli: novú Justice League, ktorá je len o prázdnej videohernej akcii a trápneho Damiena/Robina, ktorý dostáva už svoj štvrtý film a vážne konkuruje postu najotravnejšia komiksová postava ever. Je to hrozne preplácané, úplne definícia too much of a good thing. Ak by sa vyhodila Justice League a Titani a ostala by len coming-of-age story Raven, ktorá objavuje/konfrontuje sa so svojou minulosťou, bolo by to skvelé. Takto je tu pomaly viac postáv ako minút a efekt je minimálny. A nechápem, kto je tu cieľovka. Mnohé scény (lunapark) sú strašne detinské, napriek tomu je tu kvantum sexy scén, násilia a pre 10 ročné deti relatívne strašidelných scén. PS: Ale zase kto by nechcel sexy učiteľku ako Starfire.(10.4.2016)

• - Na comic conu v San Diegu bylo oznámeno pokračování/spin-off nazvané Teen Titans: The Judas Contract. (Caszidy)

• - Film je volně inspirován komiksem "New Teen Titans: Terror of Trigon". (Caszidy)