Reklama

Reklama

Liga spravedlivých vs Mladí Titáni

  • USA Justice League Vs. Teen Titans
Trailer

Liga spravedlivých je napadena Legií zkázy při slavnostním otevření nové centrály. Do Wizarda vstoupí jakási temná síla a Lize spravedlivých dá velkou práci, než ho přemohou. Podivného démona vyženou z jeho těla až poté, co se do boje zapojí i malý Robin. Batman i ostatní však pro jeho akci nenachází pochopení, a tak je Robin odvezen do internátu, kde jsou v učení mladí lidé s nadpřirozenými schopnostmi. Robin je uražený a netouží se bavit s ostatními chlapci. Když se s nimi začne prát, s přesilou mu pomůže čarodějka Raven. Robin a Raven se pomalu sbližují. Zatím Batman a Cyborg zjišťují, co je to za podivnou sílu, která se jim postavila do cesty. Je to mimozemský démon Trigon, který se chystá ovládnou Zemi. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (39)

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Vôbec nerozumiem, prečo DC doja tieto dve série, ktoré sa tu stretli: novú Justice League, ktorá je len o prázdnej videohernej akcii a trápneho Damiena/Robina, ktorý dostáva už svoj štvrtý film a vážne konkuruje postu najotravnejšia komiksová postava ever. Je to hrozne preplácané, úplne definícia too much of a good thing. Ak by sa vyhodila Justice League a Titani a ostala by len coming-of-age story Raven, ktorá objavuje/konfrontuje sa so svojou minulosťou, bolo by to skvelé. Takto je tu pomaly viac postáv ako minút a efekt je minimálny. A nechápem, kto je tu cieľovka. Mnohé scény (lunapark) sú strašne detinské, napriek tomu je tu kvantum sexy scén, násilia a pre 10 ročné deti relatívne strašidelných scén. PS: Ale zase kto by nechcel sexy učiteľku ako Starfire. ()

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Další generická komiksová nuda v barvách animovaného DC, kde hraje prim nudná akce, která je vzácně nezajímavá a není tu ani žádné zábavné krájení oponentů, vrchní padouch je nudný, stejně jako interakce mezi postavami, která u Justice league absentuje zcela a v teen titans se omezuje na dětské "jůů, teď jsme kamarádi." Ovšem pozitivum tam je, ne že ne - postava Damiana konečně nevyvolává potřebu zavraždění v lisu na ovoce, ale jen nutkavou touhu toho malého parchanťeta profackovat. A taky je tu Wonder woman dávající pěstí zelenýmu slonovi. ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Jedna s tých slabších častí Justice League. A asi preto lebo tu máme pribalený balíček Teen Titans, ktorý neviem prečo tu je, keď som si ho nepredplatil. Škoda, čo už. Mladý skratka neťahajú tak ako starý a ani nie sú tak zaujímavý. Síce nemôžem povedať, že by zaujímavý neboli, pretože som sa až tak nenudil, ale aj tak som trošku sklamaný pretože, som sa tešil na partu okolo Batmana a dostal som partu teenagerov okolo Robina, ktorý dostáva čoraz viac priestoru, či už tu alebo v Batmanových solovkách (Son of Batman, Batman vs. Robin, Batman: Bad Blood). 70% - 3* ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Další slušná DC Animated rubačka k odreagování, akorát se obávám, že se mi to pomalu všecko začíná trošku slejvat. Kam ale do podobného žánru procpat originalitu, že? Těžko. Nikam. Se Sebevražednou četou to ale před pár lety určitě šlo, tak kam se poděla snaha? P.S. Tanenční scéna tragická a totálně nevhodná, divákům už vážně není dvanáct let, co to bylo..? ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Citelně chyběli Shazam, Green Lantern a Aquaman a vlastně by se to ani nemuselo jmenovat Justice League, jelikož je to prostě příběh Teen Titans s menší výpomocí JL. Lepší kousky střídaj horší, ale tohle je zkrátka až příliš tupé a mírnější krok vedle. Ale jsem rád, že dál rozšiřují new 52 animovaný vesmír, jen by to chtělo více ikoničtějších záporáků a celkově nějaký lepší příběh (tudíž asi větší hrozbu, kde by musela zasáhnout celá liga a ne děti)...5/10 ()

Galerie (114)

Zajímavosti (2)

  • Na comic conu v San Diegu bylo oznámeno pokračování/spin-off nazvané Teen Titans: The Judas Contract. (Caszidy)
  • Film je volně inspirován komiksem "New Teen Titans: Terror of Trigon". (Caszidy)

Reklama

Reklama