Harley Quinn

USA, (2019–2023), 18 h 5 min (Minutáž: 21–45 min)

Kaley Cuoco, Alan Tudyk, James Wolk, Diedrich Bader, Lake Bell, Rahul Kohli, Jason Alexander, Wanda Sykes, J.B. Smoove, Ron Funches, Tony Hale (více)

Série(4) / Epizody(47)

Harley Quinn se konečně jednou provždy rozešla s Jokerem a pokouší se prosadit jako královna zločinu v Gotham City. V seriálu vystupují Harley Quinn, Poison Ivy a celá řada starých i nových hrdinů a padouchů z vesmíru DC. (HBO Max)

Hpatrik

Bláznivé eskapády nejen Harley Quinn, ale především i božské Poison Ivy, a ostatních záporáků Gothamu. Je to dospělý, bere se to z nadsázkou, neštítí se tu sprostých slov a vůbec jakýchkoliv témat, je to dokonale napsané a má to fantastickou animaci. ()

NorseSword24

Niektoré epizódy prinášajú nový, fresh, vtipný pohľad na DC svet. Veľa postáv tu má ďalšiu úroveň hĺbky ich charakteru, ktorá ich viac zľudšťuje čo vo väčšine adaptácií nevidíme. Myslím tým aj priateľské a milostné vzťahy, osobné problémy a záujmy postáv.  Zároveň si to drží ten svoj "crazy" humor a aj krvavé a brutálne scény. Avšak v polovici seriálu, hlavne v najnovšej 4. sérií to už scenáristi preháňajú s humorom, charaktery postáv sú karikatúrne až úplne odlišné a zápletky sú napísané ako keby boli scenáristi dofetovaný. Problém je, že sa vytrhli z reťazí a zo streetlevel postavy spravili hlavnú postavu celého vesmíru. ()

MERKATtv

Prvé dve série patria medzi to najlepšie čo animované seriály pre dospelých kedy priniesli. Veľmi originálne poňatie DC postáv a zábavný trefný humor. Korona ovplyvnila ale produkciu tohto seriálu a veľmi dlho trvalo kým sme sa dočkali pokračovania. Avšak po dvoch skvelých sériách sa zo seriálu stala iba kompilácia vtipov o sexe. Naozaj som veľmi sklamaný lebo seriál už nemá čo ponúknuť a na to aký mal skvelý štart je to veľmi smutné. Stále mám rád tento seriál ale bol by som radšej ak by nepokračovali lebo je to fakt miestami trápne. ()

darthvader77

Absoluteně fantastická kokotinka, která sice není kdovíjá intelektuální dokonalost, ale u které člověk může naprosto skvěle vypnout a odpočinout. A různé obrácení naruby všech záporáků a hrdinů z DC je radost pohledět. ()

Scanerior

Harley Quinn je originální DC seriál, který jde svou trnitou cestou až k zářnému konci. Tento seriál představuje Harley přesně takovou za jakou ji mám a celý seriál drží pohromadě. Příběh je epizodně bych řekl dost nevyrovnaný a často zbytečně hodně sprostý. Na druhou stranu začátek a především pak konec seriálu (1. série) je perfektní a všechno tam tak nějak zapadá do sebe, animace je fajn, hlavní parta OK a hodně se mi také líbí změna hudby u intra každou epizodu. Celkově mi tenhle seriál sednul a Harley tu je perfektní postavou. (Psáno po zhlédnutí pouze první série) Aktualizace: Harley Quinn sezóna 2 je ještě lepší! Aktualizace: Harley Quinn sezóna 3 je láskyplný propad seriálu?! Aktualizace: Čtvrtá série Harley Quinn je suprová jízda plná zvratů! ()

Predator77 odpad!

Harley Quinn je postavou kterou zrovna dvakrát moc nemusím a co se týče tohohle seriálu který se na ní zaměřuje tak jsem neměl příliš velká očekávání že by mě to mohlo bavit ale kupodivu mě to celkem chytlo ze začátku i když po shlédnutí všech třech sérii mám dost rozporuplné pocity, tak že co se týče samotné postavy harley tak ta my přišla nesmírně otravná a nesympatická a její vývoj mě vyloženě sral protože její postava ze začátku neví co chce a tím pádem mě pak ani nezajímalo co se s ní stane, dále máme tu hromadu vedlejších postav které my taky moc k srdci zrovna nepřirostly ale když bych to měl porovnat z naší hlavní postavou tak se to ještě snést dalo ale co už mě tak neoslovilo tak byl humor který byl místy občas vtipný a místy dost trapný a mezi tímhle humorem máme ještě scény který se snaží tvářit vážně a tenhle kontrast pro mě bohužel moc nefungoval a tím pádem tu pak máme seriál který ani neví čím vlastně chce být jestli komedie nebo vztahové drama a takhle to mezi sebou skáče a já jsem se už ke konci dost nudil, dále co ještě musím zmínit tak je český dabing ve kterém jsem to viděl a nevím jak je na tom ten anglický ale ten český bylo místo dost těžké poslouchat a tím pádem jsem měl někdy co dělat abych to celé dokoukal, tak že ve výsledku je pro mě tenhle seriál těžký průměr který si navíc ještě vytírá zadek z mojí oblíbenou postavou konkrétně batmanem ze kterého tady dělají strašného pitomce a stejně jsou na tom i postavy jak gordona tak i ostatních hrdinů a pokud se tohle někomu líbí tak s chutí do toho ale pro mě je tohle vyloženě dno seriálové tvorby na které rád moc brzo zapomenu. ()

Tomko87

Nevedel som že na dačo také môže mať WB a DC gule. Tak geniálne si uťahovať zo samých seba sa len tak nevidí....teda až na Boys... A hlavne, i keď animovaná, no táto Harley hravo strčí Margorku do vreca a rozkope ho... Inak nepozerať v dabingu. Skoro všetko tam je scenzované.... ()

Dr.Love

Super, zabavné, brutální, oddechovka u které nemusíte moc přemýšlet. Hlavně nikdy si to nepouštějte  s českým dabingem je naprosto otřesný. ()

Sashmen13

Zatim viděny Seasons 1 a 2 : Především tahle show je ukázka, že i woke scénář může být docela dobrej a zábava. Některé věci jsou až příliš pěst do oka, ale celkově gute. Tvůrci seriálu jsou docela znalci všech koutů internetové kultury a divných věcí, protože některé vtipy byly totálně niche, ale cílová skupina okamžitě pochopí (např. Giant Ivy). Je třeba ovšem mít rád Harley a crew, která se okolo ní utvoří, páč většina ostatních postav jsou jen karikatury sebe sama, prakticky všichni "hodní hrdinové" a asi tak 70% zlých.  A celkově nebrat to moc vážně, něboť Harley, ačkoliv většinou má dobré úmysly, se narodila s darem vše solidně zkurvit a tak lidi budou umírat... hodně. Nejlepší asi je, jak zabila nejvíce chad postavu, protože byla progresivní nezávislá female, to bylo něco. Chápu, že ne káždému to asi sedne, nu, já se docela bavil, ovšem druhá season byla už mírně slabší, týpci dokonce zabrousili do meta joke teritoria a to vždycky nese velká rizika. Kiteman to měl težký, ale odešel od toho důstojně, respekt bro. A kdo by neměl rád lesbomancy, že jo? ()

MoziMedve

Opět narážím na hrubé hodnocení CSFD, 4 se mi zdá málo, 5 se mi zdá moc ale s ohledem na to jak jsem hodnotil jiné díla, u tohto seriálu se nesmírné bavím a tak dávám 5/5. Je to seriál pro dospělé fanoušky DC který znají nejenom různé postavy a "mytologii", ale i internetové vtipy a humor kolující v komunitě. Jsou tam narážky na filmy, seriály a dokonce na starý seriál s Adamem Westem. Ty vtipy jsou samozřejmě lepší když chápete kde se berou. Seríál je navíc docela vulgární, kdy se nebojí grafického násilí ani sexuálních témat. Prostě nekorektní suprová sranda. Všem fandům DC doporučuju. ()

mapar

Velmi pozitivní překvapení. Nicméně pozor na velice nevyrovnané tempo. Častokrát se i během jedné epizody několikrát vystřídá nadšení "to bylo fakt cool" a nuda "asi to vypnu". Nicméně, pokud se podaří vtip trefit, a to se stává dost často, musí každý komiksový fanda vrnět blahem. Rozhodně na to nekoukejte s dětma, explicitní brutalita a velice dospělá témata se tu provádí naprosto rutinně. ()

guy_1

V období kdy se neblíží žádný R-kový super hrdinský film a Marvel chrlí jenom ty svoje dětské seriály jsem objevil tuhle záchranu a skvělou zábavu která je skvělá a ztělesněním toho vo všichni chceme od super hrdinských záležitostí ()

mety6

1. séria 80% - výborná séria s veľmi dobrým humorom, kde sa scenáristi nebáli robiť srandu z vlastných postáv. Trochu otravný Joker, ktorý je tu absolútny stereotyp a ku koncu série je to až absurdné.  2. séria 55% - tu to už trochu pokuľháva a viac ako polovica série vyzerá ako nejaká romantická fraška o nepodarenej láske. Vtipy a žarty sú vo veľkom recyklované z prvej série, akurát sú hovorené medzi inými postavami, aby si to divák nevšimol. Väčšina postáv z tímu Suicide Squad predsalen nepatrí medzi najinteligentnejšie postavy, ale keď žralok ako jediný má normálny pohľad na každú situáciu, kde ostatní sa správajú ako 8 ročné deti, niekde v scenári je chyba.  3. séria 10% - takto feministicky nastavenú sériu som ešte v živote nevidel. Z každej postavy, ktorá má chromozóm Y je zrobená totálna troska (Jim), alkoholik (Bruce a Jim), uplakanec s nenaplnenou láskou k žene (Bruce) alebo k herectvu (Clayface), urevanec bez dôvodu (Nightwing), debilko bez charakteru (Joker), slaboch hrajúci sa na psychológa (Twoface) a o Bane-ovi radšej ani nespomeniem, lebo tam to od začiatku vyzerá tak, že čim viac svalov, tým menej mužnosti. Zatiaľ čo prakticky každá ženská postava má osobný vývoj vďaka čomu vyzerá aj prázdnymi rukami v súboji 1na1 akčnejšie a drsnejšie ako chlap v tanku. Fraška, fraška, fraška. Keď sa tretia séria niekomu páčila, odporúčam si to pozrieť ešte raz a zamyslieť sa koľko tam boli urážlivých vtipov voči mužom a zamyslieť sa. ako by to bolo hodnotené, keby to bolo naopak. ()

prznitel

Hodně ulítlé Hodně sprosté krásně brutální a velice vtipné velmi milé překvapení škoda toho popelnicového dabingu v podání HBO Max... ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna