Reklama

Reklama

Hanna

(seriál)
Trailer 1
USA, (2019–2021), 18 h 4 min (Minutáž: 44–55 min)

Tvůrci:

David Farr

Hrají:

Esme Creed-Miles, Mireille Enos, Joel Kinnaman, Rhianne Barreto, Darien Asian, Wayne Brett, Narges Rashidi, Russ Bain, Martin Bergmann, Andrea Deck (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(22)

Obsahy(1)

Hanna je americký akční dramatický televizní seriál, založený na stejnojmenném filmu z roku 2011. Hanna (Esme Creed-Miles) je 15letá dívka, která žije s Erikem (Joel Kinnaman), jediným mužem, kterého kdy poznala jako svého otce, v odlehlé části lesa v Polsku. Erik jednou naverboval těhotné ženy do programu CIA s krycím názvem UTRAX, kde byla dětská DNA vylepšena, aby se vytvořili supervojáci. (sator)

(více)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (35)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Po prvních dvou dílech jsem si říkal, jestli má vůbec cenu seriál sledovat, protože se jednalo o takřka věrnou kopírku filmu. Ale pak se děj vydal vlastní cestou, která sice nebyla bůhvíjak promyšlená, ale dávala smysl. Přibyly celkem zajímavé postavy, akce měla říz a i když má série tak o dva díly víc, než by měla mít, udržuje si celkem solidní tempo. Samozřejmě nešlo se vyhnout srovnání s původní Hannou a to zejména co se obsazení týče, ale vzdor méně známým tvářím si seriál vede lépe. Nikdo asi nečekal, že by Esme Creed-Miles přehrála Saoirse Ronan, ale její hrdinka mě i tak bavila a neměl jsem potřebu výrazněji kritzovat. Nicméně pokud to někdo táhne, tak je to Kinnaman a zejména Mireille Enos, která minimálními pohyby mimických svalů a tichým monotónním hlasem dokáže obsáhnout celou škálu emocí. Nebránil bych se druhé řadě. 75% ()

Mitin 

všechny recenze uživatele

Hodně zajímavý seriál, který se mírně odlišuje od těch ze stejného soudku. Největší problém je asi to, že je seriál nekonzistentní a docela mi trvalo prokousat se zejména prostředkem. Naopak se mi libila Hanna z psychologické stránky. Tvůrci dobře pracují s emocemi a adaptací Hanny na real world. Joel Kinnaman a Mireille Enos předvedli perfektní výkon. ()

Reklama

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Hodnoceno na základě první série. Seriálová podoba zvláštního thrilleru Edgara Wrighta, která se vydala cestou psychologického dramatu, než napínavého thrilleru, který jsem očekával. Kdyby se celý seriál nesl v duchu posledních dvou dílů, byl bych spokojenější. Takhle jen průměr, který je řemeslně obstojný ale zaměřuje se na témata, který mě u daného žánru nezajímají. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla super pecka. Moc se mě líbilo jakým způsobem bylo do ryze akční libůstky, mimochodem skvěle natočené, zakomponována citová propletenost hlavních postav a doslova na chrochtání blahem byly scény, kdy běžela kamera, utichly dialogy a začala hrát opravdu hodně dobrá muzika. Oceňuji i nápad,  že tajnou centrálu radikální odnože CIA byla Nová scéna Národního divadla. Na tohle se koukalo samo. ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Docela překvápko po první řadě a dost možná kvalitnější než původní film, který mám už tak docela rád. Na seriál slušná produkce. Ale co nejvíc překvapivý, tak hlavní trojka Kinnaman, Esme Creed-Miles a Mireille Enos je prostě lepší, než Bana, Ronan a Blanchett. Hlavně teda Joel, to je pro mne v současnosti asi nejlepší seriálový herec. Neselhal nikde. Až mne místama mrzí, že to je o mladý holce a nedostal seriálovou verzi Bournea. Možná asi největší výtka, že je první řada v podstatě remake celého původního filmu a začíná se lišit až druhá řada, ale za těch 9 let jsem to zapomněl, tak je to jedno. Ale fakt solidní věc zatím 8/10 PS: Nevím jestli ten pojem někdo zná, ale hlavní postava je ukázková Mary Sue. Kdyžtak rád vysvětlím. ()

Galerie (72)

Zajímavosti (2)

  • Seriál sa natáčal aj na Slovensku. Napr. skala s výhľadom na les, na ktorej Hanna (Esme Creed-Miles) sedí v prvej epizóde, je Tomašovský výhľad v národnom parku Slovenský raj. (B_ninja)

Související novinky

Zemřel herec Ray Liotta

Zemřel herec Ray Liotta

26.05.2022

Ve věku 67 let zemřel herec Ray Liotta, známý například z filmů Mafiáni, Identita, Kokain nebo Země policajtů. O smrti herce informoval server Deadline, podle kterého herec zemřel poklidně ve spánku.… (více)

Reklama

Reklama