Predátor

• USA Predator (více)

Arnold Schwarzenegger má jako major Dutch v Predátorovi vcelku rutinní úkol, vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů uprostřed džungle. Nakonec se ale musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. On i jeho muži čelí děsivému mimozemšťanovi, který postaví americké hrdiny poprvé v životě před opravdový strach. (Pannonia Ent.)

hevys

survival of the fittest-přežije nejzdatnější.myslim že role majora dutche padla arnoldovi jak prdel na hrnec! stejně jako celé jeho partě.film si chvilku dává načas,ale pak vás vtáhne do sebe a nepustí až do závěrečného souboje titánů.za zmínku určitě stojí bezchybná maska stana Winstona. ()

Beliel

Mně vlastně na tomhle filmu vůbec nic nechybí. Americká jednotka zasazená do míst, kde jen málokdo přežije v patách s neviditelným protivníkem, který se stává kultem. Dle mého nejlepší Arnoldova role ve filmu. Celá jednotka stojí za to, děj běží svižně a akce jak má být. Tohle se povedlo. ()

goodridge

Prvotriedny kultový akčný trhák z 80tych rokov. Komando zložené z týpkov výhradne nad 110kg (okrem "Poncha"). Kult môjho detstva na ktorý ešte aj dnes zýram z otvorenými ústami hocikedy. ()

StaryMech

Sám nevím, čím mě mezi všemi zpátečnickými akčními pohádkami své doby přitahuje zrovna tahle, která (cituji :) začíná jako Rambo a končí jako Vetřelec - (cituji dál :) v dnešním Hollywoodu, kde většina trháků staví na jediném předchůdci, se něčemu takovému říká kreativita.... Bude to tou džunglí, obludou, řemeslným švihem, triky, hudbou (tou určitě !) - pro mě vzrušující podívaná jak má být, včetně nevyhnutelné duchaprázdnosti. ()

J.Trinity

Naprostý unikát. Jeden z nejlepších Arnoldových filmů. Navíc jedinečná atmosféra džungle doprovázená skvělou hudbou. ()

Maza2222

Skvělý sci-fi film! Velice mě to v TV zaujalo a koukal jsem na to.A jsem rád. Jeden z nejlepších sci-fi akčních filmů s prvky hororu. Nechybelo tomu skoro nic-Akce, vtípky, vnitřnosti, brutalita, tajemnost a hlavně padouch.Nejvíc se mi líbilo Arnold vs Predátor, protože ta bitva byla skvělá. ()

Vsoft

Zodral som kazetu, zodral som DVD a aj tak si to raz za pol roka stále rád pustím. Obľúbený film s chybami, ktoré ja nikdy vidieť nebudem a ani vidieť nechcem. Pecka. ()

DavidAAAA

Arnold ve své nejlepší formě spolu s perfektním režisérem naplňují skvělý scénář. Dokonalý horor, kterému ani jeho stáří neubírá na síle. Výtečně vykreslená psychologie postav, super po většinu času ukryté zlo, jen konec je takový lehce slabší. Každopádně špička mezi horory. ()

cineczeck

Joo to tenkrát Arnold jel ve velkým stylu a ani v tomhle opět nezklamal...a ani nepřemožitelný predátor ho nezastavil:).. Já ale ujížděl na Rambovi a Balboovi.. ()

PsenickaR

Mc Tiernan přešel od kamery k režii a povedlo se mu natočit kultovní snímek, který zůstane legendou. Film tak nadopovaný testosteronem, že se to jen tak nevidí. Banda tvrdých chlapů se uprostřed džungle stává lovnou zvěří pro lovce trofejí. Doslova trnete ve chvílích, kdy je parta pod dohledem neznámého zabijáka, který likviduje jednoho drsňáka po druhém. Až se dočkáte epického finále, kde se utká se samotným božským Arniem...Prostě kultovní film, který je povinností pro každého fanouška akčních snímků. ()

Cathrina

Viděno v roce 2017!!! :D Predátora samozřejmě znám, měli jsme ho doma na té VHS kazetě, kterou namluvil jedním hlasem - nevím už kdo... - Hejma to ale nebyl. :D Ten film funguje pořád skvěle. Dokonalá hudba - bez ní by vlastně valná většína filmu byla jenom o vojácích pobíhajících po džungli. :) Pár nelogičností, které mě sice rozčilují, ale vzhledem k tomu, že je ten film jenom o rok mladší než já - tak mu to odpustím. Někdy si člověk prostě musí odpočinout. :) Arnieho filmy mám ráda, připomíná mi dětství, kdy to rodiče sledovali na videu koupeném kdesi na burze právě na těch kazetách namluvených jedním hlasem a mně to zakazovali a posílali mě spát a já stejně vylezla, abych aspoň něco z toho viděla, protože se to nesmělo. :D ()

Ospalek

Jelikož mi Schwarzenegger docela stačí v Terminátorovi, kde ho miluju, tenhle film jsem dost dlouho vidět nechtěl. Přicházel jsem o dost. Nejvíc odzbrojující je pro mě zvuk vydávaný při záběrech z pohledu Predátora, ten mě udržoval v neustálém napětí. Jasné mi bylo, kdo přežije až do konce, ale tajně jsem doufal, že vyhraje Predátor. ()

panfilmu

Filmova klasika. No proste lahudka. Ten film miluju i dvojku a trojku. Jsem zvedav na ctyrku. Ale ARNIE tomu nasadil latku hodne vysoko. .samozrejme je t diky scenari Ale arnie je arnie a Predator je pro me osobne nejlepsi EMZAK. ()

70s80s90s

Nechce sa mi verit, ze ma tento film uz 30rokov a vobec mu neubuda na kvalite..resp. sa mu dodnes vobec nic podobne nevyrovna. Nadcasova klasika. ()

Welington

Predátora jsem viděl jako dítě a nutno podotknout, že ačkoli jsem byl vlastně malá velká špuntovka, musel jsem ho vidět znovu a znovu. Mezi nepřebernými množství sci-fi, hororů a akčních snímků, je právě tenhle jakýmsi dominantním jedincem, který ostatním právě svým způsobem radí, jak by to mělo správně vypadat. Je to akční jízda a je to pecka, která baví. ()

ciapok

Možno by som ešte našiel vystrihovačku z ABCčka - celá crew z papiera, vrátane Ujčeka...tento film vyformoval obrovské množstvo faganov a ešte väčší počet halyvúdskych zúfalcov, ktorí chceli napodobniť ten pocit, keď ostáva jeden rakúšan a jeden vesmírny dredáč, pripravení dať si to telo na telo ()

Rustik

na tenhle film se vždycky ráda podívám..a čím jsem starší, tím se mi líbí víc...Copak Dylone, u CIA teď brousíš tužky? ()

Nový Predátor našel staronového režiséra

Nový Predátor našel staronového režiséra