Ranč U Zelené sedmy

• Slovensko Ranč Pri zelenej sedme
všechny plakáty
TV spot 14
Komedie / Rodinný
Česko, (1998–2005), 18 h 49 min (Minutáž: 26–29 min)

Miroslav Noga, Milena Steinmasslová, Jana Štěpánková, Lubomír Kostelka, Marián Beník, Pavel Zedníček, Ivana Škarková, Patricie Pagáčová, Robert Jašków (více)

Série(3) / Epizody(42)

Donedávna byli Kudrnovi rodina jako každá jiná. Žili ve městě, maminka (Milena Steinmasslová) optička, tatínek (Miro Noga) počítačový programátor, děti typické "oběti konzumní společnosti". Jediným disharmonickým bodem jejich životů bylo soužití se sarkastickou babičkou (Jana Štěpánková), upoutanou na kolečkové křeslo a nešetřící jízlivými poznámkami. Pak se to ale stalo - jistý notář jim telefonicky oznámil, že Kudrnův strýc Hubert (o kterém slyšeli poprvé) zemřel a odkázal jim statek. Maminka, nadšená zastánkyně zdravého života, to uvítala s nadšením, ostatní s rozpaky. Přesto se Kudrnovi na ranč přestěhovali a začala tím velká zemědělská sága, kdy se pošetilí městští lidé naivně pouštějí do sžití s přírodou. Nad některými nápady jejich nejbližší soused, starousedlík Jeřábek (Lubomír Kostelka), jen kroutí hlavou. (Česká televize)

MrMir

Původně jsem dal 4hvězdy. Ale musel jsem upravit na pět. Je to prostě pohoda pro celou rodinu s občas hodně geniálními gegy a zajímavě nenucenými herci! ()

Arccos

Kdyby lidi sledovali tohle a ne přitroublé akční seriály, byl by konec blbe nálady ve státě. Protoze právě tak na mě seriál působí. Většinou vtipný, oddychový a hlavně pro celou rodinu. Druhá a třetí řada o poznání slabší, ale komu se líbila jednička, už od nich neodejde. Excelentní Jana Štěpánková (a její-babiččiny hlášky). ()

yaqwsx

Nevím proč - nevypadá to tak špatně, mému okolí se tento seriál líbí, ale já mu prostě nepřišel na chuť. Když se na něj dívám, mám tendence sebou nějak škubat – něco mi tu prostě nehraje, těžko určit co. ()

kubilov

Nenenenenene sebevětší manifest toho, jak moc je cool žít prostě na venkově místo města na mě nepůsobí ani v nejmenším. Já bych svoje město za zaplivanej ranč nikdy v životě nevyměnil! Alespoň je to ale podáno s roztomilou naivitou, díky které je Ranč U zelené sedmy (idiotskej název) docela koukatelnej seroš. ()

Lalu

Tento seriál se mi v prvních dvou řádách opravdu líbí, ale ta třetí je, jak tvrdí i ostatní, skutečně strašná...když tuto skutečnost pominu, na seriál se vždy dívám moc ráda a od srdce se zasměju ;) ()

BradleyT

Příjemný rodinný seriál, spíše určen pro mladší diváky. Z dnešních seriálů bych řekl, že tento je nejpovedenější. ()

sa_kra

Navzdory hodnocení všech ostatních- když si vezmu, kolikrát jsem to viděla a jak mě to pořád baví, nemůžu jinak. Parádní oddechovka na nedělní odpoledne. 100% milosti, která mi kupodivu nepřijde trapná ani přeslazená. Srdcovka! // update: no ale ta třetí série to srazila alespoň o dvě hvězdy. z nostalgie 4* ()

walkingdead

Nebýt nepovedené třetí řady, která se nakonec natočila s několikaletým zpožděním proti původnímu plánu, bylo by moje hodnocení vyšší. Takhle jen 50% a přecejen díky 1. a 2. řadě zaokrouhluji na ***. ()

MASH_4077

Seriál no ničem......koho zajímá, jak nějaká rodinka žije kdesi v díře po granátu. Ale ono světe div se, je to vtipný a milý najednou. Babička mi přijde jako nejnormálnější z celý rodiny a přitom to je ona, kdo je považován za cvoka. Štěpánková rulez. ()

Oudis

Co na to říct...seriál o české rodince, která se přestěhovala z města na venkov. Každým dílem nás provázejí svým většinou úsměvnými zážitky, leč někdy mi to přijde až sarkastické. Ovšem když tento film běžel v televizi velmi rád jsem se na něj zadíval. Jak už zde mnozí píšou a u je to tak i u většiny seriálů čím déle se vysílá, tím je to horší, aneb první, maximálně druhá serie jsou nejlepší. ()

SaiHuri

Hele, asi dobrý. Podprůměr..podprůměr proto, protože trapnejch situací je asi tak o tři hvězdy víc, než těch pohodovejch. Ale jinak, asi dobrý. ()

Jamall

Hodnotím jenom za první a druhou řadu,které jsou extrémně vtipné ( hlavně díky sarkastické babičce ) .Poté šel seriál postupně do trapu... ()