Gordon Ramsay: Do neznáma

• Česko Objevování chutí s Gordonem Ramsaym (více)
USA, (2019–2021), 18 h 1 min (Minutáž: 47 min)

Série(3) / Epizody(23)

Na cestách po světě poznává Gordon Ramsay nové kultury a jídla. Rád by načerpal inspiraci pro svou kuchyni. (National Geographic)

Recenze uživatele subic k tomuto seriálu (9)

Gordon Ramsay: Do neznáma (2019)

Jako dobrý, některé díly lepší, jiné slabé, Gordon prostě není tak osobitý a tak zábavný, jak by mohl být a to jeho věčné stěžování si a nadávání, fuck, shit... jenom to sype z rukávu... Američanům to tady moc nejde, kdyby to dělala velká mocná BBC, bude to vypadat úplně jinak. Gordon prostě není americký Anthony Bourdain a není ani tak zábavný jako třeba Francouz Frédéric Chesneau. 2. série je už o něco zajímavější jak ta první. ()

Nový Zéland (2019) (S01E02)

Taky trocha potápění a něco dobrého na pánev ze dna moře. Slušné 7/10 ()

Tasmánie (2020) (S02E01)

Další z dílů, kdy na stole bude to, co před tím žilo v moři. ()

Speciality z Louisiany (2020) (S02E03)

Gordon se ukázal, že jako střelec je to váhavý střelec, takže něco jak já ☺ To zajímavé na tomhle dílu je, že něco uvařit začíná tím, že se něco musí ulovit v bažinách a mokřadech, nutrie, ryby či raci nebo žáby, pak taky něco nasbírat, jakési bodláky či hlívu ústřičnou. ()

Sumaterské vrcholy (2020) (S02E04)

Uč se od těch nejlepších a to i v indonéské provincii Západní Sumatře šéfkuchařem William Wongso. 7/10 ()

Divoké pralesy Guyany (2020) (S02E05)

Noo zatím asi největší dobrodrůžo, jak lovili v pralese tarantuli jako svačinku, v řece kajmany a piraně. Tenhle díl se mi fakt líbil. ()

Metropole indického koření (2020) (S02E06)

Gordon tentokrát v jihozápadní Indii tentokrát v samém centru koření. Tentokrát se utkává s místní kuchařkou a ve finále vaří pro její kamarádky. A jak dopadl? Jako dobrý, ale dámy to mají rády ještě ostřejší. ()

V zemi Vikingů (2020) (S02E07)

Gordon se v Norsku sveze na sněžném skútru i na psím spřežení. A vaří a tentokrát mu to šlo opravdu dobře. ()