Gordon Ramsay: Do neznáma

(seriál)
  • Česko Objevování chutí s Gordonem Ramsaym (více)
Trailer
Dokumentární
USA, (2019–2021), 18 h 1 min (Minutáž: 47 min)

Série(3) / Epizody(23)

Světoznámý kuchař a jeho kulinářská dobrodružství, při kterých odhaluje tajemství neznámých pokrmů v různých koutech planety. (Česká televize)

Trailer

subic

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako dobrý, některé díly lepší, jiné slabé, Gordon prostě není tak osobitý a tak zábavný, jak by mohl být a to jeho věčné stěžování si a nadávání, fuck, shit... jenom to sype z rukávu... Američanům to tady moc nejde, kdyby to dělala velká mocná BBC, bude to vypadat úplně jinak. Gordon prostě není americký Anthony Bourdain a není ani tak zábavný jako třeba Francouz Frédéric Chesneau. 2. série je už o něco zajímavější jak ta první. ()

HellFire

Základní myšlenka je jasná a po chvilce se trošku okouká: Gordon Ramsay cestuje po světě, kde potkává známé lokální šéfkuchaře a snaží se během několika málo dnů pochytit místní kulinářské zvyky, aby nakonec uvařil něco dobrého pro místní obyvatele. Samozřejmě, že přitom hodně nadává, obzvláště když se má někam slaňovat pro houby nebo chytat lanem rostliny, a hraje překvapeného, že bude muset z místních surovin uvařit jídlo. Celkově mi přišly všechny díly poněkud uspěchané a i když se po technické stránce nedá seriálu nic vytknout, místy bylo sledování prostě nezajímavé. ()