Virgin River

• USA Virgin River
USA, (2019–2023), 39 h 55 min (Minutáž: 39–53 min)

Tvůrci:

Sue Tenney

Předloha:

Robyn Carr (kniha)

Hudba:

Jeff Garber

Alexandra Breckenridge, Martin Henderson, Tim Matheson, Benjamin Hollingsworth, Colin Lawrence, Annette O'Toole, Jenny Cooper, Lauren Hammersley (více)

Série(5) / Epizody(54)

Zdravotní sestra z velkoměsta po přestěhování do odlehlého kalifornského městečka za prací ošetřovatelky zjistí, že život v městečku není tak jednoduchý, jak očekávala. (Netflix)

Recenze uživatele chrispe k tomuto seriálu (60)

Slepá místa (2020) (S02E08)

Čekala bych, že to ke konci série chytne spád, ale mě ta linka okolo pěstitelů nějak nebere, stejně tak zamilovaní teenageři, nebo pohled na Mel vyplňující dotazníky. ()

Nejistá budoucnost (2020) (S02E09)

Žišmarjáá! Kdy přesně se z toho stal kýbl nudy? Pár dílů řešit pořád dokola to samý... ok.... ale fakt všech deset??? Snad jediný, co na tom bylo fakt zajímavý byla chvíle v baru. ()

Bez sebe (2020) (S02E10)

Tento díl bych radši viděla někde uprostřed a ne jako poslední. A to s tím Wesem? A krb? Mám chuť se prostě smát. Ještě štěstí, že je to tak slušně natočený. No... půda na další řadu vytvořena! ()

Série 3 (2021) (S03)

U třetí řady Virgin river jsem rozhodně strávila převážně příjemný čas a je fajn si ji nechat do pošmourného podzimního počasí. Člověk už ví co čekat, takže ho jen tak něco nevykolejí, nad hodně věcmi se pousměje a je připraven na prkenně vášnivé dialogy a patos. Pravda ale je, že pokud vás jen zajímá, co je s postavama dál a nechcete tomu obětovat 10 x cca 45 minut. Mrkněte prostě na poslední díl. Tam je vše a jako v jediným je i nějaký posun děje kupředu. V těch předchozích devíti dílech se děje spíš prd a je to prakticky jen o tom, že máte ty postavy určitým způsobem rádi, tak je šmírujete, jak se plácají převážně od ničeho k ničemu. Nepochybuji, že bude další řada, v tom posledním díle nechali všechno otevřený (posun od posledního dílu druhé řady asi deset cenťáků) a "zvrat" v úplném závěru se prostě musí dořešit. :D Divím se, že to ti herci ustáli. Já bych to asi nenatočila, protože bych furt musela brečet - smíchy. ()

Není kouře... (2021) (S03E01)

První díl a tvůrci se nás rozhodli rozpustit v kostce cukru. Ale proč ne! Ta dvojka si to zaslouží :D nakonec dramat nás čeká ještě dozajista dost. Btw: Nemůžu si pomoc... i když je to nereálný... pořád fandím Muriel. ()

Lepivý nožičky (2021) (S03E02)

Pomalé tempo, ale je to fajn. Doufám, že Hope rozlousknou už v dalším díle a nebude se to táhnout celou řadou. ()

Náhradní díly a zlomená srdce (2021) (S03E03)

Pomalé tempo pokračuje. Sem tam to štípne. Jsem zvědavá, jak to nakonec se Charm dopadne. Její nezvládání situace, kdy Jack stojí o děti, ale nestojí o ni, se dá celkem chápat, ale já doufám v prozření. ()

Bez dechu (2021) (S03E04)

Tohle už není jen kostka cukru, ale minimálně tucet. Na můj vkus by mohli s tím romantickým patosem ubrat, protože tohle mi přijde dost i na guilty pleasure. Chtělo by se vám to ráno uklízet? Taky jsem přemýšlela, jestli je tam nějaká postava momentálně prostě a jednoduše spokojená, ale nepřišla jsem ani na jednu. A! Připadám si jako jedna z těch blběn, který se v komentářích ptají celebrit jestli jsou v tom, protože od začátku sleduju břicho hlavní představitelky. ()

Vzplanutí (2021) (S03E05)

Na kratičkou chvíli jsem fakt věřila, že si Charms nechce vzít kreténa. Z Mel by mohli přestat dělat dokonalou ženu, zářící úsměvem za všech okolností. A asi jsem divná, ale Lilyina linka mě nechává naprosto chladnou. ()

Jack a Jill (2021) (S03E06)

Musím říct, že merenda a piknik se mi líbili mnohem víc. A co se tu řešilo a vyřešilo? Furt to samý a nic. 2,5* ()

Rozchod (2021) (S03E07)

Mít polovinu Jackových problémů, tak jsem u Chocholouška i bez minulosti v Iráku. ()

Život a smrt (2021) (S03E08)

Jsem jediná kdo chápe, proč se ze všeho Jack podělal do kalhot? Naštěstí mu jiná chytrá hlava přetlumočila, co u Mel nechtěl slyšet. SPOILER!! S Lily si nějak pospíšili. Krásná smrt. ()

Slunce i vychází (2021) (S03E09)

Když nedělá pupínky Jack, dělá je Mel... hodně ohraný, trochu otrava. A "drsňák" Ricky je fakt otravná postava. ()

Svatba, žádný pohřeb a dítě (2021) (S03E10)

:D :D :D Na konci jsem se rozesmála tak, že jsem se málem udusila. To víte, rýmečka, kašel jak tuberák. Tohle prostě nevymyslíš. SPOILER!! Fakt mi chcete říct, že si po x měsících nakráčíte na reprodukční kliniku a oni vám ještě v týdnu dají termín a jdeme na to? Tam se hodně kopou do zadku, že? Nehledě na to, že rozhodnout se během pěti minut jen proto, že ti to nakuká momentálně emočně velmi labilní ségra, která si tě tím chce jen přitáhnout znovu domů, není to, co by si člověk představoval u silné ženy, jak doktor Mel vykresloval. /// Hele... Prostě čeho je moc, toho je příliš a tohle tvůrci už fakt přepískli. ()

Série 4 (2022) (S04)

Čtvrtá série je za mě bezesporu zatím nejlepší. Hrdinové se tu jen nekopou do zadku, nechodí od ničeho k ničemu a nehrají jen tu ohranou hru Má mě rád, nemá mě rád. Jo, pořád je to děsně naivní a o zápletky jak z telenovely tu není nouze, ale s tím už jsme přece všichni srozuměni. Prostředí je furt na jedničku a já byla fakt spokojená. Těším se na další řadu. ()

Chci tě (2022) (S04E01)

Ale jo. Slušný začátek. I když mě první pohled na Hope upřímně vyděsil. A Jack mě s*re už teď. :D ()

Otec to přece ví nejlíp? (2022) (S04E02)

Zatím se to tváří, že snad opustíme od schématu - pusťte si první a poslední díl a o nic nepřijdete. ;) Staré postavy pomalu ale jistě doplňují nové a já se bavím. Super. ()

Večeře (2022) (S04E03)

Nemůžu uvěřit tomu, že jsme u třetího dílu a furt to má tempo a směr. Mel dělá asi fakt blbou, když tvrdí, že si nevšimla, že po ní pan doktor Cameron pálí. Brady a Brie rozhodně nejsou můj nejoblíbenější pár, asi bych ji radši viděla s Mikem, ale chápu, že zvlášť ve scénářích táhnou hlavně "badboyové". Na to, co se vyklube z Dennyho,jsem zvědavá. Každopádně to prostředí, ve kterým se to odehrává, miluju. Nevím, zda bych tam chtěla žít, ale strávit tam pár měsíců každopádně. ()

Je to vážné (2022) (S04E04)

Žišmarjá, to je drámo. ;) Charmaine je na scéně sotva dvě minuty a mně se zase vaří krev. Řeknu vám, že tu situaci jakou mají mezi sebou s Jackem jim vůbec, ale vůbec nezávidím. A popravdě si myslím, že z ní scénáristé (ve dvacáté řadě, až konečně porodí) vybruslí tak, že naši milou Charmaine pošlou čuchat kytky zespodu a Jack a Mel budou trojnásobní rodiče. Pardon, vím, že jsem cynická, ale na dvojdomek to nevidím. Oproti tomu s Muriel na scéně nemám žádný problém, protože... však víte. ;) ()

Nouzové volání (2022) (S04E05)

No copak si od tohoto může dát člověk pauzu?! :D Chudák Jack nemá na matky svých (u některých možná) dětí úplně šťastnou ruku. Ale v tomhle má Mel prostě pravdu a měl by to risknout. ()