Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(30)

Obsahy(1)

Zdravotní sestra z velkoměsta po přestěhování do odlehlého kalifornského městečka za prací ošetřovatelky zjistí, že život v městečku není tak jednoduchý, jak očekávala. (Netflix)

Videa (1)

Recenze (13)

haWranka 

všechny recenze uživatele

Čekala jsem druhou Doktorku z Dixie, ale Virgin River je o dost vážnější. Bohužel jsem měla trochu problém se zakoukat, tvůrci zbytečně natahovali to, co divák už prostě věděl (nebo aspoň tušil) dávno. Vše je hodně průhledné. A musím říct, že někteří herci hrají naprosto stejné postavy, jaké už předvedli v jiných seriálech, takže se mi trochu slévají. Přesto doufám, že bude i druhá řada. Zatím tedy hodnotím 3 hvězdami jako průměr a uvidím, jak se tvůrci poperou s pokračováním. ()

viky13 

všechny recenze uživatele

Udělala jsem dobře, když jsem si tenhle kousek pustila po jiné romanťárně (when hope calls), která proti tomuto může blednout závistí. Virgin River je moc příjemný, miluji totiž filmy Nicholase Sparkse a tenhle seriál se jim moc podobá. P.S. Tim Matheson zde v podstatě opakuje roli Dr. Bricka Breelanda z Hart of Dixie, a už teď jeho novou postavu zbožňuju. ()

Reklama

Akinaz 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pokud se vám přihodí životní tragédie, nebo jste se rozhodli začít znovu je Virgin river to pravé místo... Krásná krajina, pohledný barman, paní, co musí mít vždy poslední slovo a doktor morous, který si jede po svém. Zdravotní sestra Melinda Monroe se sem dostane díky inzerátu, na který odpoví a jak se nakonec ukáže o místo doktorovy pravé ruky bude muset hodně zabojovat... dokázat mu, že ji opravdu potřebuje. Dokáže to? Nevzdá to nakonec? Nevrátí se zpět do města? První řada super, na druhou se moc těším. 5* ()

luciasce 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Příroda, filmová lokace a celkově posazená story mě hned chytla. Je to velmi dobře natočené, velmi sympaticky obsazené. Nejvíc se mi asi líbí ta příroda a městečko. Co se týče příběhu, je bolestivý a je plný takových vnitřních zpráv, které se mě velmi dotkly osobně a trochu mi i změnily pohled na některé věci v mém životě. Což bych u takového seriálu obecně moc nečekala. Co je mi trochu trnem v oku je scénář. Ten je chvilkama fakt hodně špatně napsaný a ty dialogy jsou takové kostrbaté a zvláštní. Celkově ale velmi dobrý kousek. ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ano, souhlasím s tím, že je to takový normální vztahový seriál. Ničím moc nevyniká, je v něm spousta klišé, ale i díky tomu u něj můžete vypnout. Mně osobně pár dílů trvalo, než mě vážně chytl, ale řekla bych, že u mě byl problém v tom, že mi postavy nebyly sympatické a celkem dlouho jsem k nim hledala cestu (u mnoha z nich jsem ji ani nenašla). Rozhodně by pomohlo i to, kdybych v Martinu Hendersonovi alias Jackovi našla kus kouzla (co si budem... jsem jenom ženská :D), ale já moc nechápala, co na něm Mel vidí (a u scén s Charmaine jsem jen protáčela oči). Navíc spousta postav zůstala dost nevýrazných a to je škoda. Velké plus je určitě prostředí seriálu, ty výhledy jsou prostě nádherný. Na druhou řadu se podívám, ale spíš kvůli Kazateli a Paige. Ono to nejspíš bude stejně víc o nich. ()

Galerie (41)

Zajímavosti (2)

  • Virgin River je námětem velmi podobný seriálu Hart of Dixie (od r. 2011). Do malého města se přistehuje nová mladá doktorka, aby pomohla místnímu lékaři. V obou seriálech místního lékaře hraje herec Tim Matheson. (ElleElie)
  • Seriál se natáčel v okolí kanadského Vancouveru v lokalitách Snug Cove, New Westminster, Squamish, Agassiz a Port Coquitlam. (pavel.vondra)

Reklama

Reklama