Virgin River (TV seriál)

Virgin River

USA, 2019, 7 h 23 min (Minutáž: 42–49 min)

Tvůrci:

Scénografie:

Tony Devenyi

Kostýmy:

Candace Cruikshank

Ano, souhlasím s tím, že je to takový normální vztahový seriál. Ničím moc nevyniká, je v něm spousta klišé, ale i díky tomu u něj můžete vypnout. Mně osobně pár dílů trvalo, než mě vážně chytl, ale řekla bych, že u mě byl problém v tom, že mi postavy nebyly sympatické a celkem dlouho jsem k nim hledala cestu (u mnoha z nich jsem ji ani nenašla). Rozhodně by pomohlo i to, kdybych v Martinu Hendersonovi alias Jackovi našla kus kouzla (co si budem... jsem jenom ženská :D), ale já moc nechápala, co na něm Mel vidí (a u scén s Charmaine jsem jen protáčela oči). Navíc spousta postav zůstala dost nevýrazných a to je škoda. Velké plus je určitě prostředí seriálu, ty výhledy jsou prostě nádherný. Na druhou řadu se podívám, ale spíš kvůli Kazateli a Paige. Ono to nejspíš bude stejně víc o nich.(10.4.2020)

Pokud se vám přihodí životní tragédie, nebo jste se rozhodli začít znovu je Virgin river to pravé místo... Krásná krajina, pohledný barman, paní, co musí mít vždy poslední slovo a doktor morous, který si jede po svém. Zdravotní sestra Melinda Monroe se sem dostane díky inzerátu, na který odpoví a jak se nakonec ukáže o místo doktorovy pravé ruky bude muset hodně zabojovat... dokázat mu, že ji opravdu potřebuje. Dokáže to? Nevzdá to nakonec? Nevrátí se zpět do města? První řada super, na druhou se moc těším. 5*(14.12.2019)

Čekala jsem druhou Doktorku z Dixie, ale Virgin River je o dost vážnější. Bohužel jsem měla trochu problém se zakoukat, tvůrci zbytečně natahovali to, co divák už prostě věděl (nebo aspoň tušil) dávno. Vše je hodně průhledné. A musím říct, že někteří herci hrají naprosto stejné postavy, jaké už předvedli v jiných seriálech, takže se mi trochu slévají. Přesto doufám, že bude i druhá řada. Zatím tedy hodnotím 3 hvězdami jako průměr a uvidím, jak se tvůrci poperou s pokračováním.(17.7.2020)

Normální vztahový seriál, který potěší, ale nenadchne. Velké plus jsou krásné záběry na krajinu. Některé úsměvné situace, některé smutné, některé zajímavé charaktery, jiné docela zbytečné.(1.3.2020)

Udělala jsem dobře, když jsem si tenhle kousek pustila po jiné romanťárně (when hope calls), která proti tomuto může blednout závistí. Virgin River je moc příjemný, miluji totiž filmy Nicholase Sparkse a tenhle seriál se jim moc podobá. P.S. Tim Matheson zde v podstatě opakuje roli Dr. Bricka Breelanda z Hart of Dixie, a už teď jeho novou postavu zbožňuju.(7.1.2020)

• - Seriál se natáčel v okolí kanadského Vancouveru v lokalitách Snug Cove, New Westminster, Squamish, Agassiz a Port Coquitlam. (pavel.vondra)