Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. (Aerofilms)

Dave Lister

Dobrých romantických komedií se točí opravdu málo a proto jsem rád, že mohu napsat něco pozitivního o jedné z mnoha. Bezstarostný volnomyšlenkář Nyles, prožívá jeden den stále dokola a díky tomu si ten jediný den pořádně užívá. Během svatby kam je pozván, se seznámí se sestrou nevěsty, divokou Sarah. Nedopatřením ji zatáhne do časové smyčky a tady teprve začíná ta pravá jízda. Netradiční a velmi originální romantická komedie, kde je vidět že si tvůrci se scénářem opravdu prohráli. Oba hlavní aktéry bylo milé sledovat, už z důvodu neokoukanosti. Film má opravdu spád a doprovází ho i skvělá hudba. Za mě film roku v daném žánru. ()

Psycho.R

Všude jsem četl, jak jde o skvělou komedii, jak z tohoto tématu dokáže vyždímat něco nového... Nedokáře... J.K.Simmons je sice dobrej jako vždy, ale zas tolik ho tu není. Mnohem originálněji dokázal téma využít film Všechno nejhorší. ()

Hashirama

Brooklyn 99 a Matka pár měsíců před rigor mortis se potkali na Hromnice a byl z toho o den více. Time loops už se sice můžou zdát jako vesměs žluklý žánr, ovšem když ho tvůrci uchopí dostatečně sympaticky, skýtá potenciál pro velmi sympatický film. Tentokrát se námět opírá o super postavy a jednoduchou romantiku, na jedné straně s přijetím vlastních chyb a cestě dál, na straně druhé s překonáním letargie (v čase pandemie dvojnásob chytlavější téma) a uvědoměním si důležitých pravd. Jsou to především nečernobílí polidštění hrdinové, co dělá tenhle film tak užívacím a příjemným, stejně jako humor, který využívá potenciál námětu, ale nikdy nesklouzne do laciných fekálních vod nebo k primitivním frkům. Zní to trochu dementně, jelikož jde o sci-fi, ale osobní linky dělají z Palm Springs opravdu příjemný a překvapivě nefádní slice of life. Cristin Milioti je yum yum. 7,5/10 ()

ER

Po seriálovém Rusian Doll mi připadá, že téma zacyklení v jednom dni je vyčerpané. Naštěstí tady tvůrci nic nepokazili, má to pár momentů k zasmání a za ,byť menší roli, J.K.Simmonse hvězdičku navíc. ()

radeckator

A přesně takhle má vypadat film, který si chce říkat romantická komedie. Když vidím v podtextu u filmu romantická komedie, tak z 99% se tomu radši obloukem vyhnu a když to náhodou sjedu, tak se jen utvrdím, že jsem se tomu měl obloukem vyhnout. Toto je ovšem vzácný příklad onoho 1%, kam patří hrstka romantických komedií, kterým dávám palec nahoru. V tomto filmu není nic moc originálního, co by nebylo zpracováno už jinde a mnohdy i lépe, ale funguje to a to je hlavní. ()

Mkartaylas56

Neskutečně pohodová a v podstatě i dost feel-good komedie, jejíž základní premisa už sice v dnešní době nepatří mezi nejoriginálnější, ale ať už díky velkému množství nápaditých scének nebo úžasné chemii mezi Andym Sambergem a Cristin Milioti to zkrátka funguje na výbornou a tudíž bych řekl, že lepší letní komedii byste za poslední dobu hledali jen těžko. 75% ()

J.e.r.e.c

Hned, jak jsem viděl Palm Springs, musel jsem se podívat Na Hromnice o den více, takže následující text bude do jisté míry oba filmy srovnávat. Jsou totiž v podstatě úplně o tom samém. Dokonce i věk hlavních hrdinů (nebo alespoň jejich představitelů) je takřka totožný, byť to tak fakt nevypadá, protože dnešní čtyřicátníci často vypadají a chovají se jako puberťáci (o tom taky leccos vím). Palm Springs je po delší době skutečně vydařená „feel good“ komedie, která se dá označit i za romantickou. Byť se skřípěním zubů, ale k tomu se ještě dostanu. Zároveň se však na několika místech vytasí s překvapivě trefnou pointou a filosofování na téma „na čem vlastně v životě záleží“ není jen obvyklou sbírkou klišé a mlácením prázdného Bohdana. Hlavní změna oproti Hromnicím je jasná – místo jednoho hlavního hrdiny jsou tu hned (oba) dva, takže na rozdíl od klasického romantického schématu, kdy chlápek dobývá ženu svého srdce a musí přitom mnohé pochopit a následně se kvůli tomu změnit v lepší verzi sebe sama, tak tady nemusí – ani jeden – udělat vlastně nic. Ta snaha zlepšit se tu najednou prakticky vůbec není, jako kdyby na tom vlastně nezáleželo. Což je celkem zarážející, protože Nyles i Sarah jsou v podstatě budižkničemové, přičemž druhá jmenovaná je navíc i morálně značně pochybná osoba. Nebo spíš docela velká svině. (Což ovšem zjistíme až někde v poslední třetině filmu, kde to navíc „vyřeší“ jedním monologem. WTF?) Jako kdyby fakt šlo jenom o to, chytit někoho za ruku, otevřít se mu a „učinit jeho život o něco méně nesnesitelným“. Protože jinak jsme všichni sami... To poselství je přes všechnu cool omáčku vlastně nepokrytě cynické. Ale nemůžu říct, že nemá něco do sebe. A dnešní dobu to asi vystihuje. 78 % ()

ANTYCHRYST

Klasická svatební romantická komedie ovšem s časovou smyčkou:) v tomhle případě dobrej nápad..vracecky jsou vtipný vždy je něco nového:) 70% ()

curfew77

Není to sice žádný zázrak na zem spadlý, jak se mnozí tváří, ale prostě příjemný film, který dokázal najít špetku originality i na stokrát prověřeném tématu časové smyčky, a který navíc prostřednictvím tohohle příběhu opravdu má co říct. A to není zas tak málo. 70 %. ()

Mamlas

Byla by to obvyklá blbá romantická omílačka, ale ozvláštnili to časovou smyčkou a tak se na to dalo s přetáčením dívat. Zábavné to nebylo, nezasmál jsem se ani jednou, nebylo čemu. (12%) ()

stephano

Je vidět, že lidi tyhle Na hromnice o den více filmy mají rádi. Mě to přišlo trošku promarněný potenciál a na konci už docela dost vyumělkovaný, ale na nedělní odpoledne proč ne. ()

Danny723

Další komedie ve stylu Hromnic, ale co už, mě se ten koncept prostě líbí. Ničím to nepřekvapí, dokonce tady nejsou ani tak ztřeštěné nápady jako v jiných filmech, ale stačí to. ()

SAINTS

"Dnes,zajtra,je to všetko rovnake".Film ktory je inšpirovany filmom Groundhog day s Billom Murray,tak a jej Nyles odsudeny na opakovanie toho isteho dna.Nyles bol sam stovky a stovky dni,ale teraz ma spoločnost cudzinku menom Sarah,ktora omylom tiež uviazla v časovej slučke.Palm Springs,je komedia/drama s metafyzickym zvratom.Jedna sa o jednu z najlepšich romantickych komedii roka vdaka domyselnemu a lahkemu režijnemu dotyku režisera Maxa Barbakowa,vyborny a velmi sympaticky su aj dvaja hlavny predstavitelia Andy Samberg a Cristin Milioti,ktora je velmi očarujuca a krasna.Palm Springs ponuka nie len vela skvelych a nezabudnutelnych veselych situacii,ale aj skumanie hlbšich a existencialnejšich tem,ako su konflikty vo vstahoch a dôležidost perspektivy pri stanovani novych cielov.Aj ked nas to uči v sučasnosti a každy den naplno,dava nam tiež doležitu lekciu nebat sa zajtraška.Niekedy chceme zostat tam kde sme,bud z pohodlia alebo zo strachu z neistoty.Palm Springs vzdoruje konvenciam pribehov,ktore maju nekonečnu časovu slučku,je dôstojnym nastupcom Groundhog Day. ()

Mr.Ward

Na Hromnice o den více, Všechno nejhorší, Na hraně zítřka, Zdrojový kód a další... Co všechno tyhle filmy spojuje? Tak přesně tohle je hlavní zápletka i ve filmu Palm Springs. A i když jsme to viděli už vícekrát, tady je to zase trochu jinak zajímavě pojato... Oba hlavní hrdinové jsou neskutečně sympatický a celou dobu se na ně dobře divá. Nečekejte extrémně nařachanou komedii, ale příjemnou feel good oddechovku, kterou zvedá do velkého nadstandartu i letošní filmové sucho. Vidět po desítkách průměrných až podprůměrných filmů tohle, je velkej balzám na moji filmovou duši. Díky za to 😇👍 ()

iz67

Neurazi to, ale ani nenadchne. Dej se sem tam rozebehne, ale dost casto zadrhava. Ale kdyz chcete neco hodne nekomplikovaneho a pohodoveho, tak proc ne. ()

MFloyd

Přistupoval jsem k tomu jako k bláznivé komedii. Už jen fakt, že hlavní roli obsadil Samberg z Brooklynu Nine-nine, jsem věřil, že půjde o mnohem větší prdel, než kdyby ho nahradil třeba Sandler. Jenže oproti zmíněnému seriálu, tady šlo spíše o romantiku než o komedii. I když tu bylo pár povedených momentů, tak jich nebylo na pořádnou komedii dostatek a ani 100x ohraná zápletka s časovou smyčkou je nedokáže nahradit. Zmínil bych i nevyužitou roli Simmonse, který jakožto pomstychtivý děděk, mohl minimálně více škodit hlavním hrdinům, být klidně ještě větší svině, než jak ho těch pár scének vykresluje a zamotat celý příběh. Konec už si jede spíš v jasně definovaných kolejích, kde se mají rádi, nemají rádi, zase mají rádi a nakonec spolu skončí šťastně až... ale právě u konce, kdy bych čekal velkou dávku humoru, jsem už nic vtipného nenašel a film se snaží spíše dojímat, což podle mě moc nefunguje. Škoda, nicméně jde o povedenou oddechovku, u které se rozvalíte na gauči, občas se zasmějete, pokud si dáte pár piv, tak se zasmějete o to víc... ale rozhodně si nemyslím, že bych si za měsíc, natož za rok, na film vzpomněl. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

03.02.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 78. ročník Zlatých glóbů. A stále výrazněji se ukazuje, že streamovací služby v těchto oceněních upevňují svou pozici. Netflix si letos… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů