Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. (Aerofilms)

Renfield

Být pronásledován v časové smyčce všehoschopným Royem, to jistě dokáže ten jediný svatební den silně pokazit, dokonce mnohokrát. Naštěstí existuje policie, přesněji policejní vůz... ale nechám těch narážek. J.K. Simmons je v jeho roli každopádně velmi fajn (zavzpomínal jsem na jeho tvrdší já ve Dvou světech) a ústřední sympatickou dvojici perfektně doplňuje. Populární časová smyčka je v Palm Springs využita vcelku originálně, takže bych nějaké vykrádání neřešil, nakonec o to vůbec nejde. Tím hlavním je tu totiž opravdu pohodová atmosféra, humor a v rámci žánru solidně fungující nepřehnaná romantika. Několik lehce slabších dramatických scén, plně vynahrazuje právě humor, například takové střihové sexuální pasáže, či seznámení právě s Royem a mnoho dalších "tečka"! 75% ()

Marys

Hromnicová pohodovka s Jackom Perraltom a matkou detí Teda Mosbyho. Dalo sa to pokašľať, no nepokašľalo sa. Dobre sa kukalo. ()

Flopik

Veľmi v pohode film s výbornou ústrednou dvojkou, avšak strašne ma mrzí že nebol tak vtipný ako by som chcel. Pozerá sa nato dobre a keď potrebujete vypnúť s hlavným hrdinom sa hneď stotožníte na druhú stránku som sa smial naozaj len občas čo je málinko na takýto druh filmu. Vedel by som si to predstaviť lepšie, Andy vo svojej typickej crazy roli ako ho poznáme z Brooklyn 99 no a Cristin je kočka medzi 3 a 4*. ()

husokachna

Ani moc romance, ani moc komedie (rozuměj záchvaty smíchu se nekonaly), ale parádní ústřední dvojice, která to zachraňuje a tahá nad průměr. Andy je příjemně civilní a nepřepálenej, Christin má kukadla a to stačí. Takže tomu odpouštím, že to v podstatě nemá zápletku a romantika je taková uspěchaná a ne moc uvěřitelná. Necelé čtyři zacyklené kozy a chuť pustit si to znovu. ()

MatyM

Indie nádech ve stylu The F Word nebo Pěkně blbě je spolu s aktuálně velmi vděčnou 80s estetikou příjemnou kombinací, která zejména v první polovině pobaví jako málokterá nedávná komedie. Kdyby tempo vydrželo i poté, co z plátna na dlouhých několik minut sleze Cristin Milioti a scénář nejel úplně přesně podle očekávané šablony, stvořili by na Hulu novou kultovku. ()

TheSpearCZ

Filmy s časovou smyčkou budou vždy patřit mezi mé oblíbené, tady se to rozjelo moc hezky, prvních 45 minut je vtipných a zábavných, jenže poté to celé začne ztrácet dech a vyloženě to přechází na drama a už to prostě není ono, zvlášť když se jedná o film, který nemá ani hodinu a půl. Kromě této jediné výtky jsem se ale bavil, stále se jedná o povedenou oddechovku, ve které se mi nejvíce zalíbily herecké výkony jak sympatického Andyho Samberga, tak pěkné Cristin Milioti. Slabší 4* ()

majec4

Super komedia s nametom, ktory podla mna zaujme vzdy. Tu to fungovalo aj vdaka super dvojke v hlavnej ulohe. Samberg je fakt vzdy rovnaky trtko, no tu v niektorych scenach bol aj poriadny macher. Trochu mi vadil sposob ako sa z toho vyvliekli, ale v ramci zanru sa to zvladnut da. Je to komedia, na ktorej som sa v poslednom obdobi nasmial suverejne najviac. Mal som dobru partacku, takze som si to fakt uzil. ()

Muel

| Hulu | Výborné. Palm Springs je zábavná romantická komédia, ktorá má šialené tempo, super hlavnú hereckú dvojicu (žiadny film so Sambergom som nevidel, tu bol super) a zábavný, trocha prehrotený príbeh. Presne takýto film som teraz potreboval. | Hodnotenie: 8/10 | ()

Psice

Když šel snímek do kin, plánovala jsem na něj zajít – Aerofilms pro mě bývají zárukou kvalitního filmového zážitku. Nakonec jsem ráda, že mi tenkrát projekce v kině nevyšla. I přesto, že má film stopáž 87 minut, přišlo mi, že je jeho délka dvakrát taková. Nuda, kterou jsem zažívala při sledování Palm Springs, by se dala krájet. Oba hlavní hrdinové mi byli nesympatičtí a k získání sympatií nepomáhalo ani jejich adolescentní chování – od lidí těžce po třicítce bych čekala nějaké hlubší promýšlení života. Na druhou stranu je to film vcelku reflektivní – ovšem v takovém případě vystupuje do popředí tragičnost postav jako smutná zpráva o současném světě balancujícím na hraně nihilismu. První reflexe – užít si a konzumovat (cokoli a kohokoli použít), protože (druhá reflexe) budoucnost není. Třetí reflexe – já v centru všeho (jen na mě záleží a je jedno, co cítí ostatní, protože budoucnost není). Postavy na mě působily dost nevěrohodně - nevěřila jsem jim, že by procházely jakoukoli vnitřní transformací, opožděným nástupem zralosti. To, co dělaly a říkaly, jsem vnímala jen jako prázdná gesta a fráze, což nemá s opravdovostí nic společného. Proto jsem i finální (rádoby) vykročení ze sebe Nylesovi nevěřila – jeho motiv jsem vnímala spíš jako strach z osamělosti, než jako projev nesobecké lásky. Nemohu nesrovnávat s Hromnicemi, které jsou vtipné, mají skvělé obsazení a především se hlavní postava v průběhu celého filmu vyvíjí - její motivy jsou jasně artikulovány a jsou uvěřitelné. ()

Fifer

Lehce nadužívané téma, avšak podané s vtipem. Ona, je to vtipný, ale když o tolik, o tolik slabší než GROUNDHOG DAY! Je to scénářem i tím, že Bill Murray je v jiné herecké lize. ()

Bozvav

Docela slušná porce poněkud ohrané zábavy, ve které mě ani tak neštvalo to, že se tam tak moc nedělo ( mohli dělat milion šílených věcí), ani to, že dialogy zase tak vtipné nebyly, ale hlavní hrdina v podání Andyho Samberga. Jeho blbé tlemení mi přišlo vtipné cca tak 10 minut, pak už mne docela štval. Jenoznačným tahounem celého filmu je Cristin Milioti v roli svérázné a trochu bláznivé Sarah. jako jednohubka docela fajn, nicméně znám v této kategorii i lepší. Za mne 70%. ()

ink flo

Lepší průměr, romkom těžící z recyklace Groundhog Day/50 first dates. Kdyby to skončilo o minutu dřív, tak je dojem mnohem lepší. ()

peetrejr

Klasická romantická komédia. Nič extra. Takáto podobná téma tu už bola s Billom Murrayom. No ale keby som sa na to díval že neviem o filme s Murrayom stále tri hviezdy. Neviem prečo ale v novších filmov proste musí byť nejaký sex. Neviem proste prečo nuž je to tak. Tento film je vlastne o tom. Sex, sex a sex.... No ale keby som vynechal sex, tak podarené, milé. Ale proste priemer. ()

noelcoward73 odpad!

Včera jsem přišel asi ve 22:30 z práce z divadla a po nějaké době jsem se podíval do programu, zda není něco zajímavého. Nakonec jsem zvolil tento. Jednak proto, že byl lehce v červených číslech a za druhé proto, že jsem si na něj už před časem dělal zálusk. Ale tento paskvil se ani filmem nemůže nazývat! Nemá to žádný nápad, vše se jen opakuje a je to velmi nudné! A ani herecké výkony nejsou nijak zdařilé, ale vinou je rozhodně scénář, herci zkrátka neměli co hrát. Nechápu názory, které filmy srovnávají s filmem Na Hromnice o den více. To se vůbec nedá srovnat 🙈 Jediné, co stojí za pozornost, je způsob, jak se ze smyčky dostali. Navíc mě dostalo, že stanice Paramount Network (ex Prima Comedy Central) asi z důvodu, aby umocnila časovou smyčku, film vysílala asi 5x za sebou 🙈! Pro mě absolutní ztráta času! 🙈🙈🙈 ()

Pat_rick_fan

Andy Samberg a Cristin Milioti ako extra sympatickí, vtipní nihilisti zaseknutí v čase. Veľmi príjemná letná komédia, ktorú si niekedy rád zopakujem. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

03.02.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 78. ročník Zlatých glóbů. A stále výrazněji se ukazuje, že streamovací služby v těchto oceněních upevňují svou pozici. Netflix si letos… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů