Bezstarostnému Ryanovi jednoho dne zazvoní telefon, v němž ho neznámá žena prosí o pomoc. Byla údajně unesena, jmenuje se Jessica a jen náhodou se jí podařilo zprovoznit rozbitý telefon. I když je nejdřív Ryan na pochybách, díky telefonu slyší, jak únosci Jessicu bijí. Chystají se zbít i jejího syna, a to se už Ryan rozhodne jednat. Na policii dojde ke rvačce a místní šerifové na něj nemají čas, a tak se rozhodne jednat sám. Sebere auto bezpečnostní služby a únosce pronásleduje. Kvůli baterii v telefonu je však ztratí. Podaří se mu ale zjistit, že únosci se vydali na letiště pro manžela Jessiky, a rozhodne se jejich plán dalšího únosu zmařit. Ryan navíc odhalí i další tajemství - záznam na videokameře, kde se policisté dopouštějí vraždy. Brzy tedy pochopí, že stojí proti zkorumpovaným strážcům zákona... (TV Nova)

vesper001

Ráda přistoupím na filmařskou fikci a jsem schopná přimhouřit oči i nad scénáristickým saltem mortale, pokud se v příběhu vyskytuje někdo vizuálně příjemný, anebo má film nějaké to je ne sais quoi. Tady měl ale scénárista při psaní kocovinu a vedoucí castingu nejspíš bílou hůl. Cellular není film, ale devadesátiminutová reklama na Nokii. Navíc s Kim Basinger. ()

Triple H

Celkom solídny thriller, ktorému v zaujímavosti dosť pomáha hlavný nápad s mobilom. Dej odsýpa, miestami je napínavý a herci sú solídni (Chris Evans má ozaj na viac ako na úlohy, ktoré si väčšinou vyberá). Ideálne na sobotný večer. ()

Gothar

Ak by tam nebolo tolko nelogickosti, tak by som tomuto filmu dal bez mihnutia oka 4 *, ale velakrat som sa chytal za hlavu a to nemam rad. Navyse mam pocit, ze film mohol byt rovnako zaujimavy (mozno aj viac), ak by si tvorcovia na tieto nelogickosti dali pozor a natocili film bez tejto davky hollywoodskej stupidity. K tomu, co napisal Superpero pridam este prepojenie dvoch hovorov, ked su mobily blizko seba, to ma naozaj dostalo :) Zhrniem to tak, ze tento film je proste oddychovka a nemozete pri nom velmi premyslat alebo sa zameriavat na detaily. A musim povedat, ze po uvodnych asi 15tich minutach som chcel sledovanie ukoncit, no nejako som to vydrzal na konci som bol este aj pomerne milo prekvapeny celkovou urovnou filmu. ()

Jizni Tlapa

Moc rychlé-moc dobré! Tahle akčňárna vás nenechá vydechnout. Od první minuty do toho totiž šlape naplno a celou stopáž nepolevuje. Je originální a snad bych si nedovolil ji ani titulovat "Béčkem". Ona má totiž příznaky kvalitního thrilleru, naprosto dokonalý soundtrack, hrajícího Stathama a naprosto originální závěrečné titulky :-)....... milé překvapení ()

Ryuuhei

Jak to, že mi tento skvost takovou dobu unikal? Zaujal mě námět únosu a komunikace přes telefon, ale rozhodně jsem nečekal tak výtečně zábavnou, sarkasticky nahláškovanou a napínavou jízdu. Jistě, leckde byl film dost přitažený za vlasy, neodpovídal možné realitě a „zákon schválnosti“ navíc platil několikanásobně. Ale právě díky té absurditě a důrazu i na odlehčenější stránku, leč elegantně ruku v ruce s dramatickým thrillerem v jádru, to byl tak super film. Téměř každá z úhlavních postav, či záporáků, nebyla zcela k ničemu a když šlo do tuhého, dokázala i oběť únosu zastat hned několik zajímavých rolí. Snímek jsem si zkrátka naprosto užil, od začátku jsem hltal každou minutu a ironické finále mě jen utvrdilo v tom, že něco tak dobrého a všestranně funkčního jsem už chvíli neviděl. Přidávám hvězdu na vrch. ()

T-pack

No, tedy nic moc thriler. Basingerka se snaží, ale celej film prostě neopláče. A thriler má vzbuzovat nějaké emoce, není-liž pravda? V hodnocení se odráží hlavně to světlé na filmu a tím jsou Statham, nepřekvapivě perfektní chlapák se zbraní v ruce a paradoxně několik vtipů. ()

Barvoj

Jen tak náhodou jsem si dneska zapnul televizi, kde dávali tento film... Paráda! Trochu střelené, místy vtipné a napínavé... Já se velice pobavil, takže odpouštím i ten předvídatelný děj :-) Navíc velice příjemné herecké obsazení. ()

Chris Masters

Celkem jsem si pošmákl na tomto filmu. Chris Evans je pro mně sympatický a nadějný herec, ale Jason Statham? Ten chlap je skvělej a role záporáka? V tomto případě ušitá na míru. Než jsem si tento film pustil říkal jsem si: "Jason Statham záporák, to snad ne?" A nakonec jsem se dočkal skvělého filmu. 4* a 80%. ()

ywo666

Mne to prišlo ako blbosť na entú. Ale druhá polovica mala spád a film zachránila. Macy prekvapivo akčný. Basinger už je stará, ale ak moja žena bude v 49 rokoch vyzerať hentak budem maximálne spokojný. Statham ako záporák super (ešte viac sa teším na jeho úlohu v F&F 7). Nápad je to zaujímavý a pozerať sa to dalo. Takže za 3*. Ale masterpiece to rozhodne nie je. ()

tnp101

Jestli žijete v přesvědčení, že od roku 2004 to není tak dlouho, koukněte se na Cellular. Úsměvně zastaralé jsou zde nejen telefony, ale tak nějak úplně všechno. Naštěstí se film nebere příliš vážně, ale faktem zůstává, že co jakž takž fungovalo před 18 lety, dnes už tak žhavé není. Zhruba do půlky je to snesitelné (jen Kim Basinger moc ne), zbytku pak už dochází dech. Na 90 minutový film jsem se příliš mockrát nudil. 50% ()

JohnSmith

Výborná nenáročná jednohubka. Nenáročná neznamená blbá. Thriller je to pěkný, nechybí zvraty a kvalitní bad guys, vtip a samozřejmě hrdina z lidu, který ke všemu přišel jak slepý k houslím. ()

VanTom

Scénáristická výpomoc neustálými příhodnými náhodičkami a nepravděpodobnou logikou si postupně docela sedla, pročež se z Mobilu vyklubala nenáročná, odsýpající thrillerová jednohubka bez ambicí o něco víc. Že se všechny epizodní postavičky chovaly jako kreténi, to si holt žádala zápletka. ()

fabecc1222

Co mě vedlo k tomuto filmu, tak bylo vzhledem k dnešní době dost nabouchané obsazení. No ale nalejme si čistého vína, Basinger je tu opravdu špatná, začínající Evans je tu spíš takovej ten typickej hezounek, než pořádný herec, Jessica Biel sotva postřehnutelná, Statham trochu atypicky v roli záporáka nedostane moc prostoru ukázat to nejlepší, co v něm je, a role ho směřuje do polohy, která mu dle mého moc nesedí, a nevyužívá jeho potenciál. Děj je na úrovni klasického akčního béčka, čemuž bohužel odpovídá i scénář, který se snaží hrát na něco víc než je, a to je jeho největší slabinou. ()

Musak

Tolik filmových klišé, že to snad není možný. Od začátku je vše naprosto nereálný, už vidím člověka, který by tomu uvěřil a začal dělat takový kusy, jako ukrást auto security, potom porsche, bezproblému střílet v prodejně telefonů. A nevim že by nějakej telefon umožňoval nahrávání videa z kamery, ale budiž. Celý to na mě občas působilo jako komedie než thriller. ()

ghatos

Poloumělohmotná akce s divnými herci. Kim Basinger vypadala už trošku obstarožně. Vystajlované prostředí plné pěkných lidí vyvolávalo seriálový pocit. Zvraty tam rozhodně nejsou. 47%. ()

mirec88

Vynikajúca jednohubková krimidráma, ktorá na jedno pozretie až vynikajúco zahltí vaše mozgové bunky a nabudúce, keď zodvihnete mobil niekomu neznámemu, 3x si premyslíte, či ho zdvihnete. Páčilo sa mi najmä to, že sa to v podstate odohráva v reálnom čase a po celý čas som sa ani sekundu nenudil! Výborne, viac takých nenáročných, ale poriadne napínavých snímkov. ()