Bezstarostnému Ryanovi jednoho dne zazvoní telefon, v němž ho neznámá žena prosí o pomoc. Byla údajně unesena, jmenuje se Jessica a jen náhodou se jí podařilo zprovoznit rozbitý telefon. I když je nejdřív Ryan na pochybách, díky telefonu slyší, jak únosci Jessicu bijí. Chystají se zbít i jejího syna, a to se už Ryan rozhodne jednat. Na policii dojde ke rvačce a místní šerifové na něj nemají čas, a tak se rozhodne jednat sám. Sebere auto bezpečnostní služby a únosce pronásleduje. Kvůli baterii v telefonu je však ztratí. Podaří se mu ale zjistit, že únosci se vydali na letiště pro manžela Jessiky, a rozhodne se jejich plán dalšího únosu zmařit. Ryan navíc odhalí i další tajemství - záznam na videokameře, kde se policisté dopouštějí vraždy. Brzy tedy pochopí, že stojí proti zkorumpovaným strážcům zákona... (TV Nova)

PogoJoe

Docela mě to bavilo - takhle bych to shrnul. Thriller, kterému chybí více adrenalinu, ale nenudí a po únavném dni působí jako příjemný oddech. ()

kajas

Asi nejzábavnější thriller, který jsem kdy viděla. V jeden okamžik zatínáte pěsti, aby se hlavnímu hrdinovi (megasympatický Chris Evans) nic nestalo, za moment se usmíváte nad chytlavou hudbou nebo nad neustálým propagováním značky Nokia. Ani chvíli jsem se nenudila, bravo! ()

Lennnnna

Myslím, že film zakopává především na základní myšlence - ukažte mi někoho tak ochotného řítít se ulicí a málem se přitom zabít pro úplně neznámou ženskou, tenhle mladíček je totiž až přespříliš ochotný- zdá se mi to trochu přitažené za vlasy. Ale jelikož to tak už v trhillerech bývá, nějaký ten neúnavný a před ničím se nezastavící hrdina tu prostě být musí, je to celkem odpustitelné. Navíc nám tím pádem servíruje poměrně slušnou porci zábavy, takže proč ne.Ve filmu je dost nelogičností, ale nemá cenu je tu příliš rozmazávat, už je tu vypsali jiní. Přesto jde o poměrně svižný film a nebýt úděsné Kim Basinger, která mi lezla po celou dobu na nervy, bylo by to ještě o krapet lepší. ()

dyfur

Slušný thriller - stále pekná Kim Basinger,dobre drsný záporáci,manžel do počtu fakt nemal čo hrať,a sterilne nudný hlavný hrdina - záchranca.Priemer -keby ich bolo viac takýchto odpočinkových thrillerov. ()

Diamant

Unesenej žene sa podarí cez rozbitý telefón dovolať na mobil neznámeho mladého muža. Ten sa jej rozhodne pomôcť. Pre film je charakteristická dynamika, ktorá je zárukou, že sa nebudete mať kedy nudiť. Cesta k zodpovednosti je niekedy náročná, no vždy sa vyplatí... ()

honajz2

Já bych rád věděl, jak moc to tvůrci brali vážně, ale nejspíš moc ne. Ony tu jsou humorné scény, není jich málo, pobavily mě a na celém filmu jsou tím nejlepším, jenže jich je málo, aby se to celé dalo brát jako komedie nebo snad i parodie. Bylo by to dobře, protože ten film má scénář děravější než řešeto a nelogičností je zde opravdu hromada. A to i na "oddcehový" film. Napětí a atmosféra zde fungují dobře, ale ten příběh je tak hloupě vymyšlený, že se to nedá ignorovat. Taky tomu dost ubližuje prkenná a přehrávající Kim Basinger. Celkově mi to nevychází na víc jak na slabé 3*. ()

lekr

Hodně slušný thriller, který disponuje hlavně skvěle odstupňovaným napětíma brilatním scénářem, díky kterému jsem se ani na chvíli nenudil. Příběh filmu je zajímavý, má spád, je plný nečekaných zvratů a nechybí ani dobré akční scény. Tenhle film mě vždycky spolehlivě odreaguje. ()

Martin741

Slusna praca od rezisera Richarda R. Ellisa o tom, ako moze jeden telefonat zmenit zivot cloveka. Vyborna je hlavne Kim Basinger v hlavnej ulohe, ale role Stathama a sympataka Evansa taktiez potesili. V ramci frylerovej jazdy nadpriemer. Slusnych 76 % ()

marcek

Já už jsem prostě takovej, že se mi všechny filmy s Jasonem Stathamem libí, tak jsem se snažil si tenhle film nekazit nějakýma předstutkama, ale ani to nepomohlo. Slabé 3 hvězdičky ()

Rocky88

Film má sice velice slušné tempo, ale celková naivita scénáře, neutuchající hloupost únosců a naprostá předvídavost film sráží do nelichotivého hodnocení. ()

bourec

Tohle zraje.Poprvé mi to přišlo divný, zejména kvůli Kim. Asi to umocnil i českej dabing. Někde v komentáři napsal Korbitch 22 ,že nechápe, jak někdo může hltat filmy s českym dabingem.Jo, má pravdu.Já se vrátil, pokud to jde k origoš znění, a dost to u některejch filmů ůroveň zvedá. Teď naposled když sem film před půl rokem viděl, to byla slušná adrenalinová jízda.80%. ()