poster

Chyť mě, když to dokážeš

 • USA

  Catch Me If You Can

 • Kanada

  Catch Me If You Can

 • Slovensko

  Chyť ma, ak to dokážeš

Drama / Krimi / Životopisný

USA / Kanada, 2002, 141 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Segrestor
  *****

  Docela obyčejný příběh o jednom neobyčejném podvodníčkovi, který to dotáhl tak daleko, že už to snad ani dál dotáhnout nemohl. Skoro si říkám, jestli takového filmu není škoda na sobotní odpoledne na Nově s reklamou a idiotským dabingem. Jo, je to škoda. Film je v originále a bez přestávek na čůrání daleko hutnější. Ale to dá rozum, když tu opět máme svatou trojic Spielberg, Hanks, Williams. Film je populárni také tím, že je životopisný. To každému učaruje, když se dozví, že podvodník jako Brno je vlastně tak hřejivě lidský. Odpusťte tu ironii, ale věřte, že v životě to jináč bývá. Zlo prohrává a dobro žije.(15.6.2011)

 • Djkoma
  *****

  Naprostá bomba. Bezchybný snímek, který je nejen komedií, ale i příjemnou exkurzí do života podvodníka. Vše je úžasně stylizované do retra (období 50-60. let) nepřekonatelná a herecké výkony boží. Steven Spielberg připravil vyvážený a vtipný filmy, v kterém je Leonardo DiCaprio překvapivě velmi sympatický. Nemohu najít jedinou chybu ve snímku, který splňuje naprosto všechno co by měl. Spokojenost maximální a nekonečná.(5.6.2004)

 • pan Hnědý
  ***

  Trojité espresso krimi žánru. Silně vybudovaný příběh s velkou dávkou napětí a režijního švihu Spielberga (perfektně si hlídá všechny detaily) a hereckých es Hanks a Walken. DiCaprio fantastický. Finále působivý. Soundtrack skvělý. Pokud mám chuť' na krimi žánr, padne volba mezi PULP FICTION, nebo Catch Me If You Can.(2.2.2013)

 • Legas
  ****

  Příjemné retro, mezi DiCapriem a Hanksem to hezky jiskří a Spielberg odvádí svůj běžný standart. Možná by neškodila kratší stopáž nebo trošku více vynalézavosti. Ne že bych se dost nenasmál, ale chvílemi mi ty situace, do kterých se DiCaprio-podvodník dostával, přišli málo využité. 4 hvězdičky, ale s odřenýma ušima! (po druhém shlédnutí už bez odřených uší)(23.3.2003)

 • sepp
  *****

  Skvele zvladnuty snimek, ve kterem zejmena prekvapil DiCaprio, ketry ukazal ze je opravdu talentovany herec a ne jen hezky vyhlizejici postavicka. Tom Hanks si udrzuje svuj standart, vyzdvihnut by mel byt ale vykon Christopher Walkena. Slusne tempo sice na konci trochu polevuje a na chvili mozna i zanudi, konec je ale dobre zvladnuty a clovek ma po shlednuti tohoto "zivotopisu" dobry pocit.(4.9.2003)

 • - Opravdový Frank Abagnale Jr. nechtěl, aby ho hrál DiCaprio, názor změnil až po shlédnutí několika jeho filmů. (don corleone)

 • - Všimněte si, že všechny cesty a chodníky jsou ve všech záběrech mokré, i když je počasí slunečné. Spielberg preferuje vzhled mokrého povrchu při natáčení. (don corleone)

 • - Frank na základě zfalšovaného záznamu z Harvardu složil advokátní zkoušky v Louisianě regulérně díky někdejší možnosti opakovat je stále znovu a znovu. Stačilo natrefit na příznivé složení otázek a poučit se ze svých minulých chyb. (mikiqex)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace