Film začíná jako teenagerovská komedie o krásných holkách a klucích z L.A., ale vše se změní ve chíli, kdy se vedle do bytu nastěhuíi 3 mladí mormonštíi misionáři. Chris pracuje v restauraci a je gay. Je velmi povrchní, mladý a krásný a užívá si každý den života s někým jiným. A vznikne sázka, jestli jednoho z misionářů "dostane". Ale tu nastane háček: Chris se zamiluje do Aarona (jeden z misionářů) a snaží se změnit svůj styl života. (BUD-SFIS)

Rinoa18

Pravdou je, že jsem viděla již spousty filmů queer tématiky. Žádný z nich na mne ale nezapůsobil tak, jako právě tento film. A u některých gayů je to stejně (tedy alespoň podle stejně orientovaného kamaráda.) Pro mě je elitou svého žánru. V prvních minutách to sice působí celkem podivně, ale později se film rozjíždí a silně působí na divákovy emoce. Krásný příběh o zakázané lásce v opozici s náboženským dogmatem. Jen lidi, prosím vás, pokud trpíte homofóbií, tak na to nečumte! Každý komentář se počítá, ale takoví, jako vy, pouze sráží hodnocení velmi dobrému filmu. ()

frannyberry

Pěkná romance s happyendem. Pokud vám nevadí, že ta romance není hetero, je určitě kvalitnější než většina romcom produkce. Sandvoss sice není úplně nejlepší herec, stejně jako Chrisova přeměna není z nejpřesvědčivějších (na druhou stranu si ale zase mohl uvědomit, že může nabídnout víc než sex a víc i žádat/chtít). Navíc nechybí moudrý mentor (mentorka) Jacqueline Bisset a mnou oblíbená Mary K. Place znovu dokazuje, že je výborná herečka. Prostě oddechovka v dobrém slova smyslu, když se chcete dojmout, ale neuspokojí vás jeden díl seriálu. ()

VideneFilmy

Typický romantický príbeh vyjadrený cez gayov. Komediálna dráma, kde je síce veľa hluchých miest, strihačských chýb, sileného humoru, nedotiahnutá sexuálna scéna a podpriemerné herecké výkony, ale napriek tomu je niečím zaujímavá - kombinuje žánre, na nič sa nehrá, necháva vyznieť dôvody správania viacerých postáv, ich prežívanie a výrazný sociálny kontext. Film sa vám môže zdať dlhý so zbytočne veľa postavami, ale pokiaľ vás daná téma zaujíma, hovorím si - prečo nie. ()