Tři roky po loupeži v kasinu Terryho Benedicta se gangster objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít. V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře van der Woudea. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec díky Rustymu najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. K loupeži je povolána expertka Isabel Lahiriová, která byla kdysi Rustyho milenkou. Brzy pozná, kdo se do domu vloupal. Varuje Rustyho, který řekne ostatním nejen o svém vztahu s ní, ale také, že je dcerou slavného lupiče LeMarca, který před lety zmizel a u něhož se kdysi učil. Dannyho parťáci odhalí, že Lišák je další LeMarcův žák Francois Toulour. Sejde se s Dannym a nabídne mu soutěž o nejlepšího lupiče. Cílem má být vzácný francouzský klenot, který bude nakrátko vystaven v Římě. Pokud ho Danny se svými parťáky ukradne dřív než on, Toulour za ně zaplatí dluh Benedictovi. (TV Nova)

casef

Po výborném prvním dílu, je toto zklamání. Potenciál to mělo velký, ale je to hodně zmatený, nepřehledný a překombinovaný (Julia Roberts hraje Julii Roberts, ale nevypadá jako Julia Roberts). Nevim jestli je to chyba scénáře nebo moje, ale pořádně jsem nepochopil o co tam vlastně jde. ()

DjMetal

Najlepsia scenka: George Clooney a Brad Pitt sedia pre TV s poharmi vina a George ide naliat vino Bradovi :D.....Dobre bolo ked si Julia Roberts zahrala Juliu Roberts :D a ked sa tam ukazal aj Bruce Willis. ()

GOGO3000

Snaha vyrovnat se prvnímu filmu nebo jej dokonce předejít se moc nepovedla, přesto je to pořád skvělá podívaná. ()

Tiiso

Realizace opět výborná. Ale pouze nastavovaná kaše. Pro mě první snímek znamenal skvělý zážitek. A vše co se v něm dělo a vše co se ho týkalo mělo své místo a logiku atd. Pokračování mě ničím novým nepřekvapilo. Vím, že to teď vypadá jako kdybych potřeboval být neustále šokován, ale tak to úplně není. Myslím jen, že další příběh by měl znamenat i další vývoj postav, děje i ztvárnění. K tomu zde nedošlo. ()

stiewe

O něco málo slabší než první díl, ale furt s velikou radostí natočenej snímek. Mnohem zamotanější děj kterej v některých chvílích ani nemůžete stíhat má stále co k nabízení.. jen by se dal určo líp prodat. Herecky hvězdné obsazení opět na vysoké úrovni, je ovšem vidět jak málo bylo využito jejich potencionálu. ()

MRPitivier

Jako každé pokračování úspěšného filmu, dvojka vždycky ztratí originalitu... tentokrát se Dannyho parťáci musí vyrovnat s tím, že majitel vykradeného kasína z Las Vegas po nich jde a lupiči musí vrátit peníze zpět a k tomu s vysokými úroky. Bohužel děj se přesunul z horkého Vegas do Evropy a už se nevykrádají kasína, ale parťáci mají zálusk na cenné památky po celé Evropě! Naštěstí Soderbergh obsadil sice nesympatického, ale akčního Vincenta Cassela, který díky svému egu soupeří s Dannyho parťáky o to, kdo dřív ukradne vybranou památku! Souboj přináší humor, typický důvtip, eleganci a plány na vykrádání muzeí, které mi z počátku filmu tolik chyběli. Film nabírá na obrátkách a graduje ve vysokých otáčkách... V hlavní rolích opět řádí Brad Pitt s Georgem Clooneym a větší pozornost na sebe strhává dobře hrající Matt Damon, moc se mi líbila Catherina Zeta- Jones! Parťáci opět předvedou velkolepé představení se zamotaným příběhem, i když o trochu slabší než v prvním díle, ale opět stojí za to si užít tuto krimikomedii naplno! ()

Jacccob

Jednička byla parádní, dvojka také, ale naprosto bez "kouzla". Zatímco v jedničce plánovali krůček po krůčku, zde je plán hotový prakticky hned, a my jen postupně odhalujeme, že měl nějaké ty vedlejší cestičky, o kterých jsme nevěděli. Kvalitu si pořád drží, ale s jedničkou se srovnávat nedá. ()

RajCZitko

To, že 2ky jsou horší než jedničky většinou platí. Ale vyjímky potvrzují pravidla, a tak je tomu i u DP2. SUprový příběh s geniálním vyústěním nakonec. Páč jsem ale už sehlédlý (něco jako sečtělý) v seriálu Podfukáři, tak mi konec byl jasný a nemůžu tak bohužel dát DP2ce plný počet hvězdiček. Už se těším na DP3ku.Zdar ()

Fan

Sledovat, jak se Julia vydává za Julii a Brad se setkává se svojí starou láskou, mě nejspíš bude bavit hodně dlouho. Jen ten plán už nebyl takový, jako v jedničce... ()

AweDuckling

Zbytečně komplikované. Kdyby ubylo složitosti, mohla by se dvojka rovnat skvělé jedničce, ale takle bohužel ne. Opravdu nadbytečně až nesmyslně zamotané a spletité, hlavně ke konci. Spíš to uškodilo. ()

kyLuke

Už v úvodu musím říct že jednička byla lepší.Možná že tento film má skvělé obsazení a skvělou hudbu,ale film je moc zdlouhavý a ke konci už i ztrácí logiku.Pořád se ovšem jedná o dobrou gangsterskou komedii.Je to tak na 70% ()

Stanix

Jak se tak dívám na komentáře, pozoruji že zde dochází až k nebývalé shodě názorů, což je zde spíše vyjímkou. Proto jen stručně a v přívlastcích (a znovu): nespojitý děravý a přespříliš složitý a nesrozumitelný děj, obstojná kamera, sympatická parta herců, těžko uvěřitelné činy a dobré ozvučení. Budu moc hodný a dám za 3. Abtreten! ()

papadoce

Ak nepočítam nezmyselnú scénu so šifrovanou rečou, keď si pýtali kšeft, tak to bolo pre mňa aj lepšie a pochopiteľnejšie než jedenástka. Prvých tridsať minút, hehe. Vlastne som tomu rozumel až po zdvihnutie domu, ale v momente ako prišlo do hry k******o vajce som sa stratil a už som sa nenašiel. Na konci som z toho mal guláš s knedľou a keby ste sa ma opýtali, ktorí sú tí dvanásti, tak za boha neviem. A navyše navzdory hlavným hrdinom musím povedať, že ten nočný jazvec bol ozaj lepší, ak vezmem do úvahy, že všetky zločiny robil sám, zatiaľ čo Danovcov bolo grilión. Ja som bol na konci až taký stratený, že mi uniklo aj prečo chcú kradnúť to blbé vajce a už vôbec netuším, že kto ho vlastne ukradol. A keďže nič netuším, tak sa mi aj ťažko hodnotí. Dám tri, ale prečo netuším. ()

HanSolo

Je to celkem nudné a neskutečně zamotané, tutíž slabší než jednička. Nejvíce potěží cameo Bruce Willise. ()

nula87

Na jedničku to nemá, je to méně soudržné, místy až zmatené. Ale pořád slušné k pobavení, všechny hvězdy se podřídily celku (mi se nejvíce líbil Damon), dost úsměvných scén někdy končících až v sebeparodii. Nejlepší je pasáž kde Julia Roberts hraje sebe samu (v titulcích se dozvíme Tess featuring Julia Roberts) na dovolené v Itálii. 65% ()

DoubleJo

Jednotka sa mi pacila urcite viac, ale pri vacsine sequeloch ku filmom to uz byva tak. Vsetci vravia o zbytocne prekombinovanom deji, co je aj podla mna bohuzial pravda. V jednotke sa mi hlavne pacil ten plan na vykradnutie a nasledne jeho prevedenie, na ktore sa skvele pozeralo. Tentoraz to bolo riesene sup sup a pozornost sa upriamila na upne ine veci. A to bola chyba. Takze tentokrat len priemer. ()

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (více)

Matt Damon je Marco Polo

Matt Damon je Marco Polo

04.05.2005

Scenárista Kráľovstva nebeského William Monahan sa púšťa do písania scenára k pripravovanému dobrodružnému filmu MARCO POLO, ktorý bude vychádzať z Polovej autobiografickej knihy Travels ("Cesty").… (více)

Nový Soderbergh

Nový Soderbergh

18.03.2005

Ďalším filmom Stevena Soderbergha po komerčne úspešných Dannyho parťákoch 2 bude dráma THE GOOD GERMAN, vychádzajúca z románu Josepha Kanona. Snímka bude rozprávať o americkom novinárovi, ktorý sa… (více)

Stále populární tajní agenti

Stále populární tajní agenti

08.02.2005

Eva Longoria bude patrně jednou z posledních hvězd, které jsou obsazeny do snímku THE SENTINEL. Těmi dalšími nejsou nikdo méně známý než Michael Douglas, Kiefer Sutherland a Kim Basinger. Film… (více)