Tři roky po loupeži v kasinu Terryho Benedicta se gangster objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít. V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře van der Woudea. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec díky Rustymu najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. K loupeži je povolána expertka Isabel Lahiriová, která byla kdysi Rustyho milenkou. Brzy pozná, kdo se do domu vloupal. Varuje Rustyho, který řekne ostatním nejen o svém vztahu s ní, ale také, že je dcerou slavného lupiče LeMarca, který před lety zmizel a u něhož se kdysi učil. Dannyho parťáci odhalí, že Lišák je další LeMarcův žák Francois Toulour. Sejde se s Dannym a nabídne mu soutěž o nejlepšího lupiče. Cílem má být vzácný francouzský klenot, který bude nakrátko vystaven v Římě. Pokud ho Danny se svými parťáky ukradne dřív než on, Toulour za ně zaplatí dluh Benedictovi. (TV Nova)

Jonatána

Dávám 4 hvězdičky, protože tři a půl dát nelze. A protože jsem se bezvadně bavila, tak dám čtyři. Na čisté čtyři byl děj příliš překombinovaný a nepřehledný, takže jsem na konec vlastně nepochopila, kdo co komu udělal a proč. Ale nějak mi to moc nevadilo, protože jsem strávila před telkou příjemné dvě hodiny a spokojeně půjdu spát. Jednička asi byla lepší, ovšem mám pocit, že dvojka mě víc pobavila. Takže za čtyři :-). ()

sigf07

Dannyho parťáci patří mezi mé nejoblíbenější filmy, na druhou stranu je dvojka z celé serie nejslabší. Neříkám, že je to špatný film, naopak je x-krát lepší než většina lupičských filmů, ale když jsem ji viděl poprvé, prostě mi nesedla kamera, střihy a bylo docela obtížné se v ději zorientovat. Teď od prvního zhlédnutí uplynulo již několik měsíců a film jsem viděl nejmíň pětkrát, a pokaždé najdu něco nového, čeho jsem si dříve nevšimnul - a postupně tento film doceňuji - proto dávám 90%. ()

Acrobat

Cassel vsetkych tych danyho partakov strci do vrecka jednym "šmahom ruky". Zle to nie je, najma ked si uvedomime ako vlastne profesionalny zlodeji prisli k tej "veci". Parada. Divak by po jednotke ocakaval nieco rafinovane. KDEZEEEE. Film ma slabinu len vo willisovi. Zbytocne. ()

Votvirak

Sakra, myslel jsem si že se mi to nemůže stát a už vůbec ne u Dannyho partáků ...ale mě se to stalo ..já jsem usnul u filmu .. ale jak tak na to koukám tak se většína shodne se mnou že tonebylo nic extra a nepozorný divák(tedy já) se v tomto snímku může ztratit a je pak úplně mimo mísu ()

Withree

Šíleně, ale šíleně překombinovaný děj který těžko mohl pan režisér ukočírovat. Herci jsou ovšem zase fajn a je vidět, že to dělají pro radost. 3 oprávněné hvězdy. ()

josieaddms

Ještě slabší než předchozí díl. A navíc hrozně úmorné. Bez vtipu nebo nadsázky, oni se hrozně snaží, ale vždycky z nich vypadne jen něco hrozně umělého nebo předpovídatelného. A navíc ještě na rozdíl od prvního dílu, tady nemá každá postava svoje pevné místo, nebo během filmu nějaký svůj vlastní příběh. Některé se prostě víc zazdili, a samozřejmě ty slavnější obličeje se upřednostňují. Přijde mi to takové samo-účelové, aby se na to chytali lidi. Jenže podle mě je hvězda ten co něco umí, a ne ten o kterém se nejvíc píše v časopisech. Takže mě osobně to nijak nevzrušuje. Čemu jsem se trochu zasmála byla scéna s Brusem Willisem, a Vincent Cassel byl docela příjemné překvápko, ale celkově to bylo nic moc, až slabé. Ve srovnání třeba s Guyem Ritchiem který natáčí podobné typy filmů, úplně slabé. On má vždycky šmrnc a nějakou inteligenci (Nehledě na to o kolik je to vtipnější) a tady mi to hrozně chybí. A přijde mi že se v některých věcech i opakovali. A navíc, Catherine Zeta-Jones jako sexy agentka FBI mi pěkně brnkala na nervy. A to jí mám jinak ráda. Jenže tyhle sexy agentky, to už je fakt úplně vymletý klišé. ()

Pathrose

Jako tradičně zde vidíme syndrom druhého filmu. Chce být lepší, větší, chytřejší, ale je akorát tak překombinovanější. Těch dobrých vtipů jako bylo v jedničce je zde také méně, škoda, potenciál byl větší. ()

Doski

Filmu škodí jenom to, že je to ''druhý díl''. Kdyby se to jmenovalo třeba 12 Trpaslíků, tak by to bylo něco jiného. Já vidím pořád dobrý film s dobrým scénářem, obsazením, výkony a režií. Ovšem to srovnání být musí, takže: slabší než Eleven, ale určitě by měl svítit červeně. 72% ()

Likan7

Výrazně slabší než sympatická jednička, ale stále se jedná o jednohubku, která rozhodně neurazí a je vlastně docela fajn. Jako vždy, všechno táhne Pitt, který svou roli zvládá naprosto s přehledem a je suverénně nejvíce sympatická postava série. Stále ale z té trojičky je dvojka nejslabší. ()

Psycho.R

70% První třetinu slabší a pak příliš překombinované, ale stejně mě to dost bavilo. Když má Julie Roberts hrát Julii Roberts a do toho za ní pořád dolejzá Bruce Willis mě dostala. ()

Inozuka

Krapet překombinované, přesto vysoce zábavné. Místo jedné loupeže jich tu je hned několik, parádní cameo Bruce Willise, z Vegas jsme se přesunuli do Evropy a Oceanova banda stále jede jako dobře namazaný stroj na prachy ... ()

gemi

Céčková slátanina s áčkovými herci. Děj často vůbec nedává smysl a co je nejhorší, je to strašná nuda. Těšil jsem se na nějakou rádoby geniální vykrádačku jako v jedničce. Dostal jsem sice dvě, ale zato úplně pitomé. Spousta zdlouhavých, úplně zbytečných dialogů. Kdyby se to sestříhalo na 90 minut, možná by z toho bylo cosi, co by se kvalitativně blížilo jedničce, protože pár dobrých momentů tady je (třeba Julia Uprds a Bruce Williž hrající sami sebe). Prostě takový to, když vyhodíš přes miliardu za skvělé herce, ale už ti nezbyde na solidního scénáristu, který by jim napsal něco, co se dá důstojně zahrát. A tak najmeš týpka, co má za sebou jediný scénář k filmu, který je naprostá sračka. Jinak to ani dopadnout nemohlo. ()

Miksa

Proč nám furt kazí náladu pokračováním úspěšných filmů. Pokud bych DP1 odnotil 1-2, tak u DP2 je to 3-4. U DP1 byla zápletka sice prakticky nereálná, ale dobře zahraná a i svou nerálností úsměvná. DP2 vsadila na stejnou kartu, ale přestřelila. Čekal jsem nové nápady ne komplikovanější až nesmyslnou loupež :-( ()

Lokran

Zajímavý námět, přeplácaná a překombinovaný scénář, místy těžko uvěřitelný. Nepočítaje několika poměrně zbytečných pasáží (např. úplný konec). Některé scény (např. ta na letišti) byly docela bez šťávy a tudíž nudné... Film se místy opravdu vleče, i když jsou místa ve kterých pádí raketovým tempem, ale v nich se divák zase ztrácí. Z hereckých výkonů mi utkvěl snad jen Matt Damon, který byl místy roztomile zmatený. Vcelku vzato průměr (cca 60 - 65%) ()

leÉrable

Oproti ještě poměrně ucházející popcornové jedničce (či jedenáctce?) velký pokles. Scénář je zmatený místy víc než lehce a pár světlých momentů přebíjí křečovitá snaha dát každému členovi týmu spravedlivou úlohu a stopáž úměrně k záři hvězdné aury, stejně jako snaha nacpat do 120 minut co nejvíce dějových zvratů. ()

Bane

Jedničku mám moc rád a dvojka pro mne byla tím pádem tak trochu zklamání. Sice nevymizel onen zvláštně staromódní styl a atmosféra, Soderbergh je ale napodruhé pořádně zmatený a překombinovaný. Postava Catherine-Zeta Jones je zde úplně zbytečná. ()

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (více)

Matt Damon je Marco Polo

Matt Damon je Marco Polo

04.05.2005

Scenárista Kráľovstva nebeského William Monahan sa púšťa do písania scenára k pripravovanému dobrodružnému filmu MARCO POLO, ktorý bude vychádzať z Polovej autobiografickej knihy Travels ("Cesty").… (více)

Nový Soderbergh

Nový Soderbergh

18.03.2005

Ďalším filmom Stevena Soderbergha po komerčne úspešných Dannyho parťákoch 2 bude dráma THE GOOD GERMAN, vychádzajúca z románu Josepha Kanona. Snímka bude rozprávať o americkom novinárovi, ktorý sa… (více)

Stále populární tajní agenti

Stále populární tajní agenti

08.02.2005

Eva Longoria bude patrně jednou z posledních hvězd, které jsou obsazeny do snímku THE SENTINEL. Těmi dalšími nejsou nikdo méně známý než Michael Douglas, Kiefer Sutherland a Kim Basinger. Film… (více)