Tři roky po loupeži v kasinu Terryho Benedicta se gangster objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít. V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře van der Woudea. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec díky Rustymu najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. K loupeži je povolána expertka Isabel Lahiriová, která byla kdysi Rustyho milenkou. Brzy pozná, kdo se do domu vloupal. Varuje Rustyho, který řekne ostatním nejen o svém vztahu s ní, ale také, že je dcerou slavného lupiče LeMarca, který před lety zmizel a u něhož se kdysi učil. Dannyho parťáci odhalí, že Lišák je další LeMarcův žák Francois Toulour. Sejde se s Dannym a nabídne mu soutěž o nejlepšího lupiče. Cílem má být vzácný francouzský klenot, který bude nakrátko vystaven v Římě. Pokud ho Danny se svými parťáky ukradne dřív než on, Toulour za ně zaplatí dluh Benedictovi. (TV Nova)

Damiel

70 % - Víc hvězd neznamená lepší podívanou. Dvojce chybí to, co měla jednička: dokonalý příběh, který držel diváka v šachu až do konce. Tady ta strojově dokonalá lupičská akce prostě není. Super je ale scéna Willis - Roberts, to jo!!! ()

decouble

Poněkud překombinovaná záležitost, kterou zachraňuje pouze šarm sehraného hereckého týmu a nesmírná rajcovnost Catherine Zeta-Jones. ()

MATADOR

Absolutní zklamání, které pokud neuvidíte, o nic nepřijdete. K hvězdné sestavě přibylo pár nových hvězd, ale ani ty to příliš nezachránily. ()

Aiax

Tohle je myslím docela jasný případ. Soderbergh natočil jedničku jako pohodovou, nezávaznou zábavu pro kámoše a po megaúspěchu, který film sklidil po celém světě, do něj producenti hučeli tak dlouho, až souhlasil s natočením sequelu. Jenže na Ocean's Twelve je až zoufale jasně vidět, že druhý díl už Soderbergha k smrti nudil a že to dělal jen proto, aby měl klid od šéfů. Vlastně to skoro vypadá, že to natočil schválně tak, aby už žádnou trojku nikdo nikdy nechtěl. Jistě, pořád zůstal obdivuhodný styl, parádní soundtrack a fantastičtí herci, ale po jednoduchosti, eleganci, šarmu a zábavnosti prvního dílu nezůstala ani stopa - všechno je to překomplikované, upachtěné, nudné a venkoncem úplně blbé. Škoda. ()

FilmFan24

Oproti jedničce trochu překombinovaný děj ale i tak díky hvězdnému obsazení nadprůměrná zábava. No a když Tess, kterou harje Julia Robers představuje těhotnou Julii Roberts, která se potom potká s Bruce Willisem a je nucena zatelefonovat Julii Roberts, která...tak to mě dostalo! ()

Lucjen

Mohlo to byť tak fajn... mám rada "mindfucky" a Soderbergh očividne tiež, ale... tak nejak dva za sebou? Alebo to neboli dva, iba tak pôsobil zložitý dej? Začiatok bol fajn, zvlášť rozhorčenie nad názvom "Ocean's eleven" to bol jednoduchá, vtipná scéna. Ale tam niekde jednoduchosť končila. Garcia sa objavil bohužiaľ iba na krátku dobu, odrazu totiž vstupuje Vincent Cassel. Tak buď jeden alebo druhý, nie? Obaja sú dobrou voľbou, ale nie dokopy! + ešte Zeta-Jones, s postavou, ktorá má zmysel, ale opäť, prečo všetko dokopy? Jej postava mi liezla na nervy. A dorazil to duchaplný, dojemný koniec s nájdenou dcérou, už zrejme bývalou policajtkou, ktorá nečakane zisťuje, že jej otec je slávny lupič LeMarc. Soderbergh toho do jedného filmu narval veľa a po perfektnej jednotke je toto totálnou katastrofou. 3* vďačia skvelým hercom, ich výkonom, hlavne Clooneymu a scénou s otázkou, či vyzerá na 50 "Od krku hore.." ()

Skip

Kam se jen poděla ta pohodovost jedničky? Dvojka byla skoro zoufale nudná. Všichni jako by nevěděli, co mají vlasně hrát. Chvílemi mi připadali jako banda ochotníků, jenže ochotníci hrají pro radost z hraní, kdežto tyhle profesionální hvězdy to tam jen odchodily, odběhaly a odmluvily, aby to už měly z krku, inkasovaly peníze a radši šly rychle dál. ()

Želik

Pokračovania občas nie sú také dobré ako to čo im predchádza. Bohužiaľ potvrdilo sa to aj pri Dannyho kamošoch. Určité kvality ako v jedenástke to má ale ten dej akosi zaostáva. ()

Aleee89

Na to, jak jednička byla dokonalá, skvělá a boží, tak dvojka pokulhává. I když vlastně naplnila pravidlo o dvojkách... Film opět nabitý mnoha skvělými herci a mega hollywoodskými star prostě za jendičkou zaostal, a to docela o dost. Nenabízí tolik humoru a napětí jako jednička a už to prostě není ono. Je to pořád dobré, ale ne vynikající. ()

marleyy

65% Slabší než velmi dobrá jednička. Ale zase ne o tolik. Celý herecký ansábl je opět v pořádku. Hlavního záporáka si tentokrát velmi užívá ,,lišák´´ Vincent Cassel. Příběh je trošku zamotanější a zábava je cítit téměř v každém dialogu. Dalo se z toho však určitě vytřískat víc. ()

kinderman

Před lety jsem od Soderberghova remaku Dannyho parťáků čekal kvalitní zábavu a mé očekávání bylo bohatě naplněno zábavným, řemeslně zručně udělaným, svěžím dílkem se spoustou hvězd, které velmi příjemně odehrály své party. Od pokračování jsem tedy logicky očekával něco podobného...jenže ouha. Obávám se, že dvojka Dannyho parťáků trpí klasickým syndromem dalších dílů. Do již tak košatého obsazení byly zbytečně přisypány nové postavy (Catherine-Zeta Jonesová, V.Cassel, R.Coltrane, P.Fonda), takže na většinu sympaťáků z jedničky zbyly jen štěky, děj, který se rozběhl téměř po celé Evropě, má mnoho odboček, a přestože je vidět, že si štáb natáčení užíval, v kině jsem se docela zdatně nudil. ()

Had6

Bylo mi úplně jasné, že to bude o moc horší než první díl. A nemýlil jsem se. Je to prostě průměr s hvězdným obsazením. Zápletka se v závěru zbytečně komplikuje a vyvrcholení není vůbec tak radostné jak by člověk čekal. ()

Katarine

Opět výborná plejáda heckých hvězd a skvěle vymyšlená akce...bohužel už hůře režisérsky zrealizovaná. Místy jsem se v ději ztrácela, možná to byl záměr takhle zmást diváka různými časovými prolínačkami, ale na mě to moc velký dojem nezanechalo. Každopádně stále dobrá komedie, nejvíc jsem se pobavila u scén s Brucem Willisem. ()

Hees

No dvojka je rozhodne slabšia ako jednotka.Plno super hercov mohlo to znova dopadnúť lepšie.Ale k veci ako odychovka je to stále dobrý film ale jednotka bola lepšia preto lebo sa kradlo len na jednom mieste naopak tu v dvojke človek nevie čo a ako.A hlavne sa mi nepáčili tie vysvetlenia potom,že ako to bolo.Lepšie by bolo keby to bolo v reálnom čase. ()

Martin741

Oproti vydarenej Ocean´s Eleven 1 sa v dvojke popridavalo zbytocne vela Hollywoodskeho hereckeho ansamblu. K tomu scenar k dvojke je podstatne slabsi - niektore pasaze som doteraz nepochopil -- a ako negativum vidim aj roztahanie niektorych scen a par hluchych dialogov, ktore neviedli nikam. Celkovo vzate, Ocean´s Twelve je sice rezisersky kvalitne odvedena praca, ale s podstatne slabsim a dementnejsim scenarom a zbytocne vela postavami. 65 % ()

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (více)

Matt Damon je Marco Polo

Matt Damon je Marco Polo

04.05.2005

Scenárista Kráľovstva nebeského William Monahan sa púšťa do písania scenára k pripravovanému dobrodružnému filmu MARCO POLO, ktorý bude vychádzať z Polovej autobiografickej knihy Travels ("Cesty").… (více)

Nový Soderbergh

Nový Soderbergh

18.03.2005

Ďalším filmom Stevena Soderbergha po komerčne úspešných Dannyho parťákoch 2 bude dráma THE GOOD GERMAN, vychádzajúca z románu Josepha Kanona. Snímka bude rozprávať o americkom novinárovi, ktorý sa… (více)

Stále populární tajní agenti

Stále populární tajní agenti

08.02.2005

Eva Longoria bude patrně jednou z posledních hvězd, které jsou obsazeny do snímku THE SENTINEL. Těmi dalšími nejsou nikdo méně známý než Michael Douglas, Kiefer Sutherland a Kim Basinger. Film… (více)