Tři roky po loupeži v kasinu Terryho Benedicta se gangster objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít. V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře van der Woudea. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec díky Rustymu najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. K loupeži je povolána expertka Isabel Lahiriová, která byla kdysi Rustyho milenkou. Brzy pozná, kdo se do domu vloupal. Varuje Rustyho, který řekne ostatním nejen o svém vztahu s ní, ale také, že je dcerou slavného lupiče LeMarca, který před lety zmizel a u něhož se kdysi učil. Dannyho parťáci odhalí, že Lišák je další LeMarcův žák Francois Toulour. Sejde se s Dannym a nabídne mu soutěž o nejlepšího lupiče. Cílem má být vzácný francouzský klenot, který bude nakrátko vystaven v Římě. Pokud ho Danny se svými parťáky ukradne dřív než on, Toulour za ně zaplatí dluh Benedictovi. (TV Nova)

Perda

Slabší než jednička, ale stále ještě nadprůměr.Vtipné, svižné, zajímavé a navíc kde uvidíte tolik es v jednom filmu aby to tak klapalo? ()

Weirdman

Ten istý šejker, pôvodné ingrediencie a k nim za priehršť nových - vo výsledku celkom chutný drink, ktorý má ale pomerne výrazný trpký dojazd. Luxusný bar u Dannyho so svojou novou dvanástkou sám seba neprekonal, ale ani hanbu si nenarobil... (●) ()

(fjw)

Mě se to líbilo. Sice nedosahuje kvalit prvního dílu (ale to je již prokletí každého pokračování), tak je to stejně zábava. Naprosto cool a stylové. Pobavila mě scéna, kdy se parťáci dohadují o svým jméně:) Musel jsem to vidět asi třikrát, abych pochopil co se stalo vlastně konci a proč:) ()

Předseda

"Když do toho dortu dáme 100 dobrých věcí, bude 100x dobrý kočičko!" "Ještěže nám ten zlý pes dort snědl, podívej, jak ho bolí bříško, pejsku!" ()

Toumyk

Přijde mi celkem zbytečné natočit na úkor úspěšné jedničky takovéto kýčovité "pokračování" je vidět, že Soderbergh v mnoha místech prostě jen vaří z vody a není to nic moc - rozhodně ztrácí oprati jedničce ve všech ohledech. ()

krasomama

Záznam prvého pokusu: 15 minút pri vedomí, 5 minút v hladine alfa, 20 minút hlboký spánok, 10 minút pri vedomí... a tak stále dokola. Druhý pokus - občas úsmev, občas smiech, ale často nuda a pocit, že v tom mám guláš (ako píše Malarkey). Hudba bola fajn, aj keď neoslnila. Po prečítaní viacerých komentárov som sa prestala cítiť menejcenná, že som pri prvom pokuse takmer celý film prespala. ()

Riverin

Ja, ako fanúšik Dannyho trilógie, som veľmi spokojná. Film je síce ukrátený o lesk Las Vegas, ale zmena je život:) Mnohí tu spomenuli prekombinovaný dej, ale na druhýkrát už len ostáva sa kochať skvelou hudbou, šviháckou atmosférou, podarenými vtípkami a najmä obsadením, spolu s francúzskou posilou Vincentom Casselom... a na Clooneyho a Pitta sa dá tak pekne pozerať:) ()

swinevenca

Slabota, zbytečná zamotanost, kterou na konci rozlousknou jen tim, že to všechno hráli. Svoji úroveň to pořád má, ale při stylu týhle bandy nastolenym v jedničce, je v tom až moc ženskýho vlivu, aspoň že to je Catherine, ale i její "příběh" je v tom všem trochu navíc a tak nějak dokresluje, že se moc nevědělo, co s pokračováním. ()

route60

Dannyho parťáci byla čistá pohodovka ale druhý díl se změnil v děsnou křeč sem tam se člověk zasměje ale jinak se jedná o velké zklamáni od Stevena Soderbergha. ()

keyzar

Na to, že to je sequel to opravdu nebylo špatné. Překvapení na konci sice slabší, ale celý film stál za to. ()

megajalec

Jednotka nasadila latku tak vysoko, že sa k nej veľmi ťažko priblížiť. Prekombinovaný dej, pri ktorom som bol občas dosť stratený zachraňujú konverzačné vtípky a samozrejme cameo, ktoré bolo asi najlepšou časťou filmu. Samozrejme výborné herecké obsadenie, komplet bandu z jednotky doplňuje Cassel a takisto výborná Zeta - Jones. ()

blondboss

Očividné zhoršenie oproti jedničke. Nie je to ani atmosférou alebo že by to Soderbergh nenatočil kvalitne, ide hlavne o to, že dej bol až vyšpičkovane prekombinovaný a stačilo pár sekúnd nepozornosti a už ste boli mimo. Jednoducho priamočiarosť jednotky tu nahradila komplikovanosť dvojky. Našťastie sa rozrástol balík kvalitných hollywoodskych hercov, avšak na úroveň jednotky to žiaľ nedosiahlo. 60 % ()

Bilky

Prekompostovanéé... Tých nedopovedaných skutočností je priveľa a tá 5min fraška s Džúliou & Brjúsom bola fakt trápna :( 55% ()

ajusinka14 odpad!

Reziser ocividne minul cely budget na hercov, ktori po precitani hrozneho scenaru chceli dostat viac zaplatene ako za jednotku. ()

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (více)

Matt Damon je Marco Polo

Matt Damon je Marco Polo

04.05.2005

Scenárista Kráľovstva nebeského William Monahan sa púšťa do písania scenára k pripravovanému dobrodružnému filmu MARCO POLO, ktorý bude vychádzať z Polovej autobiografickej knihy Travels ("Cesty").… (více)

Nový Soderbergh

Nový Soderbergh

18.03.2005

Ďalším filmom Stevena Soderbergha po komerčne úspešných Dannyho parťákoch 2 bude dráma THE GOOD GERMAN, vychádzajúca z románu Josepha Kanona. Snímka bude rozprávať o americkom novinárovi, ktorý sa… (více)

Stále populární tajní agenti

Stále populární tajní agenti

08.02.2005

Eva Longoria bude patrně jednou z posledních hvězd, které jsou obsazeny do snímku THE SENTINEL. Těmi dalšími nejsou nikdo méně známý než Michael Douglas, Kiefer Sutherland a Kim Basinger. Film… (více)