Komentáře uživatelů k filmu (726)

 • POMO
  *****

  Rovnako zábavné a explozívne ako Skala, ale nepredvídateľné, a neberie sa to vážne. A zatiaľ čo v Skale bol jej "záporák" charizmatický a charakterný generál (čo jej v mojich očiach veľmi uškodilo), v Con Air máme záporákov plné lietadlo, a hneď tých najchladnokrvnejších (Malkovich), najbrutálnejších (Trejo) alebo najúchylnejších (Buscemi)! K tomu agent Cusack, řízek Cage, a rozbesnený rockový soundtrack Trevora Rabina!(30.4.2003)

 • Houdini
  ****

  Oscar 2 nominace: Píseň - "How Do I Live", Zvuk(23.3.2004)

 • Tetsuo
  ****

  Odvar Skály, který si je vědom své přehnané spektakulárnosti, a tak na nás ironicky pomrkává.(25.2.2003)

 • Gemini
  ****

  Co jednoduchého a výstižného o tom napsat? Snad jen "Zdar tvý práci", Simone Weste, tohle se ti povedlo. Hvězdná sestava Trejo, Buscemi, Rhames a Malkovich tvoří polovinu úspěchu filmu. Tu druhou samozřejmě Cage, Cusack, hudba a v neposlední řadě i růžový králíček:) Po letech stále stejně dobrá nevázaná zábava hodná 80%.(20.1.2003)

 • Tosim
  ****

  Bohudík to není Bay! Con Air je pro mě paradoxem mezi akčními filmy. Bay je Bay, o tom není pochyb, ale jeho vycizelovaný styl postrádá to, čeho se mi tady dostalo vrchovatě - uvěřitelnosti. Všechny ty akce a exploze jsem v tomto snímku prostě více bral. Cage mi tady připadl na jeden z jeho hborších výkonů, ošem John Cusack, Colm Meaney, tempo a vodopád vtipných hlášek, valících se jedna přes druhou, vše negativní vynahradily. Ale přesto nedávám plné hodnocení. Hlavně kvůli lehké odhadnutelnosti určitých zvratů.(14.2.2005)

 • lebowski
  ****

  Až na ten konec výborný akční film.(12.1.2003)

 • Radyo
  ***

  Je to dobré, ale Skála se mi líbila více. Herecké obsazení je lahůdkové. Trejo, Buscemi, Malkovich - paráda.(26.7.2002)

 • Cervenak
  *****

  "Vráť králika naspäť do krabice!" Najlepší film Michaela Baya. Má to len jeden problém - nenatočil ho Michael Bay. :-) "Sweeeeeeeet hooooooooome Alabaaaama!!(9.11.2008)

 • Djkoma
  ****

  Simon West od svého debutu nenatočil nic zajímavého a tak zůstává jeho Con Air opravdu nejlepším snímkem jeho kariéry. Potkali se zde úžasné osobnosti hereckého nebe přes Nicolase Cage, Johna Malkoviche, Johna Cusaka a třeba Stevea Buscemiho, který si svou roli maximálně užívá. Film je plný akce a jeho tempo je rychlejší než u většiny akčních filmů. Každý akční fanoušek si tento snímek musí užít.(3.6.2004)

 • gouryella
  ****

  Nadprumerny akcni narez, ktery si na nic nehraje a jeho jedinym cilem je divaky bavit prehrsli akce, vybuchu atd. a zbytecne neotravovat prilisnym moralizovanim - a to se povedlo.(4.8.2002)

 • T2
  ***

  Rozpočet $75miliónovTržby USA $101,117,573Tržby Celosvetovo $224,012,234║ Taká akčná oddychovka s bohatým hereckým obsadeným ale nijak zvláštnym príbehom, čo by mohol aspoň pre mňa ponúknuť niečo viac než premrštenú akčnú traškaricu, nikdy som úplne tomuto filmu neprišiel na chuť, k tomu Nicolas Cage sa mi nehodí ako akčný hrdina, lepšie mu to sadlo v takej Skale kde bol viac zakríknutý. /65%/(18.5.2005)

 • Renton
  ***

  Scénář: Scott Rosenberg .. Nepřišel jsem tomu na chuť! Výborně obsazená akční podívaná. JENŽE- Skála je Skála a Bay je ... Takže jen 70%.(12.4.2005)

 • imf
  ****

  I po letech s přehledem nejsarkastičtější bruckheimerovka s šíleným a vlasatým Cagem. Tehdy mu obě tyhle výstřednosti ještě "sedly" a Simon West pod Jerryho taktovkou div nevypustil duši, aby naservíroval vynikající akčňák se super hláškami, over-the-top kaskadérským festivalem a geniálně obsazenou rotou záporáků. Zpětně si člověk říká, jak to mohlo k čertu fungovat, ale díky bohu za to.(31.7.2007)

 • Anthony
  ****

  Výborní Cage, Cusack, Malkovich a především Buscemi (scéna s holčičkou patří k nejlepším). Celkově mi ale přišlo, že tam té akce zase tak moc není (rozhodně se to nedá srovnávat se Skálou). S velkou nadsázkou, krásně natočený je závěrečný průjezd po Las Vegas.(7.7.2003)

 • Radek99
  **

  Celovečerní soubor snad všech existujících klišé akčního filmu, který vyniká opravdu mimořádným hereckým obsazením a hollywoodsky (nemimořádně) přihlouplým scénářem...(30.9.2013)

 • Pohrobek
  *****

  Kupa efektů, klišé, hlášek a všeho dalšího, co prvoplánovitě působí na diváka s úmyslem jasně ho soustředit na příběh, směřovat ho tím nejpřímějším směrem a v konečném důsledku mu pomoci k dokonalému uvolnění a relaxaci. Film jsem shltnul jedním dechem, poté jsem jsem se za to skoro styděl. Nedělám to rád, ale vzhledem k tomu, že tu zemřelo víc hodných než zlých (alespoň doufám) a jeden (Zrovna ten nejsympatičtější ze všech!) ze škaredých vrahů z toho vyšel bez úhony a ještě přišel k pěkným penězům, musím dát hvězdiček pět.(25.10.2004)

 • Rob Roy
  ****

  Je to dobré a se spoustou zajímavých malých roliček, ale stačí to vidět jednou. Na další skouknutí se to člověku začíná zdát jako stále větší blbost (což taky je).(2.6.2003)

 • hirnlego
  ****

  V Con Air je snad všechno, co na filmu bytostně nesnášim (trapnými akčními scénami počínaje a klišovitým hlavním hrdinou konče) - a přesto musím dát 4*! Důvodů je hned několik: po všech stránkách krásný Steve Buscemi zde ztvárňuje jednoho z mých nejmilejších záporáků (snad až na tu, ehm, píseň "He's got the whole world in his hands" a fakt, že neudělal něco, co jsem doufala, že udělá) - geniální magor jak má být (navíc se plně ztotožňuji s jeho krásnou myšlenkou: "What if I told you insane was working fifty hours a week in some office for fifty years at the end of which they tell you to piss off; ending up in some retirement village hoping to die before suffering the indignity of trying to make it to the toilet on time? Wouldn't you consider that to be insane?") - škoda jen, že zde nedostal více prostoru. A pak je tu samozřejmě pan John "pohledšílence" Malkovich, kterýžto se ve filmu roztahuje o poznání více - jako hlava vzpoury vězňů strhává větší než malé množství pozornosti právě na svou osobu a jde mu to setsakra dobře! Ovšem teď přijde pro mě osobně naopak největší zápor celého filmu - totiž postava hlavního hrdiny Camerona Poea v podání Nicolase Cage. Tahle osoba mi byla už od začátku naprosto bytostně nepříjemná - tak otravně hodný, dobrý a obětavý "mačo hýrou" se jen tak nevidí! Ale co se dá dělat, člověk musí zkousnout i horší věci. . . . . Con Air je jeden z nejzábavnějších nenáročných oddychových snímků, které znám - a tudíž je to také jeden z nemnoha komerčních hříchů, které si vždy ráda znovu dopřeji - neboť vcelku hojně se zde vyskytující totálně brutální hlášky + dokonalí Buscemi s Malkovichem, mě prostě vždycky dostanou, ať už chci nebo ne...(15.5.2006)

 • mandes
  *****

  rozpocet $75 million trzby celosvetovo $224,012,234(11.11.2006)

 • TheMaker
  *****

  Naprostá BOMBA na kterou se můžu dívat pořád dokola ! Nicolasovi to s dlouhými vlasy fakt sekne ,-) A ta písnička na konci mě vždycky rozbrečí. Prostě perfektní film. West má/měl talent, nechápu proč už netočí.(6.6.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace