Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    11:05-12:55
    Nova Cinema
    Annapolis (2006)
    Drama / Romantický

    Když je lodní svářeč a amatérský boxer Jake Huard přijat na námořní akademii v Annapolis, věří, že se mu splnil jeho sen. Jakea čeká náročné studium i řada obtížných…

  • poster
    13:15-15:30
    Nova Cinema
    Komedie / Romantický

    Oscarový scenárista Bokovky Alexander Payne se při psaní další komedie na téma „přátelství mezi chlapy“ pustil na hodně tenký led. V originální romanci Když si Chuck…

  • poster
    15:30-18:05
    Nova Cinema
    Letiště (1970)
    Drama / Thriller

    Nad Lincolnovým letištěm zuří sněhová bouře, která omezuje provoz. V okamžiku, kdy se ke startu chystá linka do Říma, uvízne na ranveji mexické letadlo. Problémy ale…

  • poster
    18:05-20:00
    Nova Cinema
    Drama / Romantický

    Krásná domorodkyně Selima se stává učitelkou jazyka a zároveň konkubínou mladého britského úředníka, který se právě připojil ke zdejšímu oddílu koloniální armády. V žáru…

  • poster
    21:15-22:49
    ČT1
    Fair Play (2014)
    Drama / Sportovní

    Osmdesátá léta v Československu. Mladičká sprinterka Anna (Judit Bárdos) se stává členkou Střediska vrcholového sportu. Její matka (Anna Geislerová) a trenér (Roman…

  • poster
    22:50-00:20
    ČT1
    Bludičky (TV film) (2010)
    Drama

    Zavírá se brána dětského domova a otvírá se nový, drsný svět. Dvaadvacetiletá Marie, která dokončuje studia na sociální škole, osmnáctiletý Adam, právě opouštějící…

  • poster
    23:30-01:25
    Nova Cinema
    Konečná (2013)
    Akční / Thriller

    Šerif Ray Owens (Arnold Schwarzenegger) původně pracoval u losangeleské policie, ale po jedné zpackané akci skončil jako šerif ospalého městečka u mexických hranic,…

  • poster
    23:45-04:00
    Be2Can HD
    Drama / Komedie

    Enrico Olivieri, předseda nejsilnější politické strany, je na pokraji krize. Preference jeho strany stále klesají a volby se nezadržitelně blíží. Jedné noci však…

TV program - středa 22.1.

  • 22:00

    Marguerite a Julien (2015)
    Drama / Historický

    23:45

    Ať žije svoboda (2013)
    Drama / Komedie

    04:00

  • 04:45

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:30

    Novashopping

    08:45

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3812)
    Drama / Komedie

    09:45

    Ordinace v růžové zahradě - Fantomová bolest (epizoda) (2020) (S15E39)
    Rodinný / Drama

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:25

    Krok za krokem - Podezření (epizoda) (1997) (S07E03)
    Komedie / Rodinný

    12:50

    Ordinace v růžové zahradě - Hrdina dne (epizoda) (2016) (S11E35)
    Rodinný / Drama

    14:05

    Mentalista - Červená krabička (epizoda) (2010) (S02E17)
    Drama / Krimi

    15:00

    Mentalista - Rudá voda (epizoda) (2010) (S02E18)
    Drama / Krimi

    15:55

    Dr. House - Tři příběhy (epizoda) (2005) (S01E21)
    Drama / Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:25

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:25

    Ulice (TV seriál) (2005) (E3813)
    Drama / Komedie

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Výměna manželek (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    21:35

    O 10 let mladší (TV pořad) (2018)
    Reality-TV

    22:40

    Atentát - Právo na prodej (epizoda) (2015) (E04)
    Krimi / Drama

    00:00

    Beze stopy - Nový začátek (epizoda) (2008) (S06E18)
    Krimi / Drama

    00:55

    Mentalista - Červená krabička (epizoda) (2010) (S02E17)
    Drama / Krimi

    01:50

    Mentalista - Rudá voda (epizoda) (2010) (S02E18)
    Drama / Krimi

    02:30

    Krok za krokem - Podezření (epizoda) (1997) (S07E03)
    Komedie / Rodinný

    03:05

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    03:45

    Ordinace v růžové zahradě - Hrdina dne (epizoda) (2016) (S11E35)
    Rodinný / Drama

    04:45

  • 06:30

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E6)
    Animovaný / Komedie

    06:55

    Super Wings (TV seriál) (2015) (S2E22)
    Animovaný / Dobrodružný

    07:35

    M*A*S*H - Válečná dopisovatelka (epizoda) (1980) (S08E23)
    Komedie / Drama

    08:25

    M*A*S*H - Cena války (epizoda) (1980) (S08E24)
    Komedie / Drama

    08:55

    M*A*S*H - Sezóna hlouposti (epizoda) (1980) (S08E25)
    Komedie / Drama

    09:25

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    10:15

    Rosamunde Pilcherová: Cesta za štěstím (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    12:05

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:10

    Námořní vyšetřovací služba - Zabít Ariho II. (epizoda) (2005) (S03E02)
    Akční / Komedie

    13:00

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S10E19)
    Krimi / Drama

    13:55

    Jake a Tlusťoch - Může to být i jinak (epizoda) (1989) (S02E06)
    Krimi / Drama

    14:50

    Walker, Texas Ranger - Případ je uzavřen (epizoda) (1995) (S03E19)
    Akční / Dobrodružný

    15:50

    Námořní vyšetřovací služba - Vražedné hry (epizoda) (2005) (S03E03)
    Akční / Komedie

    16:45

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:55

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    17:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divošky (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    TOP STAR (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Modrý kód - Smutný klaun (epizoda) (2020) (S04E37)
    Drama / Psychologický

    21:35

    Show Jana Krause (TV pořad) (2010)
    Talk-show

    22:35

    Polda - Manželský trojúhelník (epizoda) (2018) (S03E01)
    Krimi / Komedie

    23:40

    Policie v akci (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Drama

    00:35

    Walker, Texas Ranger - Případ je uzavřen (epizoda) (1995) (S03E19)
    Akční / Dobrodružný

    01:35

    Námořní vyšetřovací služba - Vražedné hry (epizoda) (2005) (S03E03)
    Akční / Komedie

    02:25

    Jake a Tlusťoch - Může to být i jinak (epizoda) (1989) (S02E06)
    Krimi / Drama

    03:25

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    06:25

  • 04:40

    Kočka není pes (TV pořad) (2017)
    Dokumentární / Reality-TV

    05:15

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    To je vražda, napsala - Smrt jde na děkovačku (epizoda) (1985)
    Drama / Komedie

    09:50

    Doktor Martin - Odlet (epizoda) (2013)
    Komedie / Drama

    10:35

    Vyprávěj - Svatba (epizoda) (2010)
    Rodinný / Komedie

    11:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    Sama doma (TV pořad) (1998)
    Publicistický

    14:00

    Jeskyně (TV film) (1987)
    Krátkometrážní

    14:20

    Columbo - Sex a ženatý detektiv (epizoda) (1989)
    Krimi / Drama

    15:55

    To je vražda, napsala - Síla hypnózy (epizoda) (1984)
    Drama / Komedie

    16:45

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:15

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    17:40

    Černé ovce (TV pořad) (1992)
    Publicistický

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:57

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:05

    Losování Sportky a Šance

    20:10

    Případy 1. oddělení - Doživotní chyba (epizoda) (2014) (S01E03)
    Krimi

    21:15

    Fair Play (2014)
    Drama / Sportovní

    22:49

    Výsledky losování Šťastných 10

    22:50

    Bludičky (TV film) (2010) (E2)
    Drama

    00:20

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    00:50

    Na stopě (TV pořad) (2000)
    Publicistický / Krimi

    01:10

    Máte slovo (TV pořad) (2008)
    Publicistický / Talk-show

    02:15

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:35

    Cesty víry (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    05:00

    Uchem jehly (TV pořad) (2011)
    Talk-show

    05:30

    Příběhy předmětů (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Karibik z nebe (TV film) (2020)
    Dokumentární

    09:55

    Tajná akta nacistů (TV seriál) (2015) (E3)
    Dokumentární / Historický

    10:45

    Ponarský tunel (2017)
    Dokumentární

    11:40

    Jak cestoval Franz Kafka (TV film) (2011)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:55

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    12:20

    Putování za písničkou (TV pořad) (2008)
    Hudební

    12:50

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    13:15

    Štíty království českého - Můj hrad, můj dům (epizoda) (2008) (E02)
    Dokumentární

    13:45

    Evropa dnes (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    14:15

    Lyžař (2016)
    Dokumentární / Sportovní

    15:15

    Poslední tajemství Třetí říše (TV seriál) (2011)
    Dokumentární / Válečný

    16:10

    Klíč (TV pořad) (2010)
    Rodinný

    16:35

    Příběhy předmětů (TV pořad) (2011)
    Dokumentární

    17:05

    Kus dřeva ze stromu - Borovice (epizoda) (2008) (E03)
    Dokumentární

    17:20

    Anakonda - konec mýtu? (TV film) (2020)
    Dokumentární

    18:15

    Ptáčata - Váňa a Janek (epizoda) (2020) (S03E03)
    Dokumentární / Rodinný

    18:45

    Chaloupka na vršku - Jak odletěly čarodějnice (epizoda) (2008)
    Loutkový / Pohádka

    18:55

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    19:00

    Babylon (TV pořad) (2004)
    Publicistický

    19:25

    Vzduch je naše moře (TV seriál) (2001) (E2)
    Dokumentární / Historický

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    Rusko z výšky (TV seriál) (2018) (E3)
    Dokumentární

    20:50

    Na cestě - Na cestě po Černé Hoře (epizoda) (2020)
    Dokumentární

    21:20

    21:50

    Letecké katastrofy - Nedostatek disciplíny (epizoda) (2018)
    Dokumentární / Drama

    22:35

    Hassel - Epizoda 3 (epizoda) (2017) (S01E03)
    Krimi / Drama

    23:20

    Hříšnice - Part III (epizoda) (2018) (S02E03)
    Drama / Mysteriózní

    00:00

    Hříšnice - Part IV (epizoda) (2018) (S02E04)
    Drama / Mysteriózní

    00:40

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    01:10

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    01:15

    Evropské hudební kořeny (TV seriál) (2002)
    Hudební / Dokumentární

    02:15

    Padající květináč (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    02:40

    Před půlnocí (TV pořad) (2006)
    Talk-show

    03:05

    Čaj pro třetího (TV pořad) (2003)
    Dokumentární / Talk-show

    03:35

    Žijeme s vírou (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    04:05

  • 04:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    05:45

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    07:00

    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

    09:45

    Live Teleshopping

    11:15

    Live Teleshopping

    12:40

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    12:45

    Co bude dnes k večeři? (TV pořad) (2010)
    Reality-TV

    13:05

    Záchranáři (TV pořad) (2018)
    Dokumentární / Reality-TV

    14:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    15:10

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    16:10

    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)
    Reality-TV

    17:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    18:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    18:30

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    19:25

    Moje zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:10

    Nebezpečné vztahy - Seznamka (TV pořad) (2019)
    Reality-TV

    21:00

    Manželství po česku (TV seriál) (2020)
    Komedie

    21:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    22:25

    Jasně a stručně (TV pořad) (2019)
    Publicistický

    22:30

    Zločiny na svátky (TV seriál) (2016) (E3)
    Krimi / Drama

    23:30

    Právo a pořádek - Release (epizoda) (2006) (S17E08)
    Krimi / Drama

    00:25

    Bella začíná znovu (TV film) (2010)
    Komedie

    02:30

    Exkluziv! (TV pořad) (2013)
    Talk-show

    03:05

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    03:10

    Na plac! (TV pořad) (2013)
    Komedie / Reality-TV

    03:40

    Ostříháno (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    04:40

  • 04:50

    Ledové ostří 4: Oheň a led (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    06:10

    Mentalista - Pálivá omáčka (epizoda) (2010) (S02E15)
    Drama / Krimi

    07:05

    Mentalista - Rudý kód (epizoda) (2010) (S02E16)
    Drama / Krimi

    07:55

    Jak prosté - Paint It Black (epizoda) (2014) (S02E22)
    Krimi / Drama

    08:50

    Jak prosté - Art in the Blood (epizoda) (2014) (S02E23)
    Krimi / Drama

    09:35

    Jak prosté - The Grand Experiment (epizoda) (2014) (S02E24)
    Krimi / Drama

    10:30

    Teleshopping

    11:05

    Annapolis (2006)
    Drama / Romantický

    12:55

    Teleshopping

    13:15

    Když si Chuck bral Larryho (2007)
    Komedie / Romantický

    15:30

    Letiště (1970)
    Drama / Thriller

    18:05

    Se slovníkem v posteli (2003)
    Drama / Romantický

    20:00

    Vzhůru nohama (2001)
    Komedie / Romantický

    21:45

    Mr. Johnson (2008)
    Komedie

    23:30

    Konečná (2013)
    Akční / Thriller

    01:25

    Nebezpečné hry 2 (2004)
    Thriller / Erotický

    02:50

    Polibek před smrtí (1991)
    Krimi / Mysteriózní

    04:35

  • 08:15

    Cool Kids - Volební orgie (epizoda) (2018) (E05)
    Komedie

    08:35

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E10)
    Komedie / Reality-TV

    09:50

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    10:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E9)
    Komedie / Reality-TV

    11:50

    Teorie velkého třesku - Využití kalhot do autobusu (epizoda) (2011) (S04E12)
    Komedie / Romantický

    12:50

    Futurama - Mám tě po krk (epizoda) (2000) (S02E07)
    Animovaný / Komedie

    13:20

    Simpsonovi - Vočko veršotepcem (epizoda) (2006) (S18E06)
    Animovaný / Komedie

    13:45

    Simpsonovi - Umění na špejli (epizoda) (2006) (S18E07)
    Animovaný / Komedie

    14:15

    Simpsonovi - Parťáci (epizoda) (2006) (S18E08)
    Animovaný / Komedie

    14:40

    Simpsonovi - Kill Gil - první a druhý díl (epizoda) (2006) (S18E09)
    Animovaný / Komedie

    15:10

    Teorie velkého třesku - Genialita uspávače hadů (epizoda) (2011) (S04E14)
    Komedie / Romantický

    15:30

    Teorie velkého třesku - Úterý smažených nočků (epizoda) (2011) (S04E15)
    Komedie / Romantický

    15:55

    Futurama - To menší zlo (epizoda) (2000) (S02E06)
    Animovaný / Komedie

    16:15

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    16:20

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E10)
    Komedie / Reality-TV

    17:15

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    18:20

    Simpsonovi - Akvamanželka (epizoda) (2007) (S18E10)
    Animovaný / Komedie

    18:50

    Simpsonovi - Pomsta bývá nejsladší natřikrát (epizoda) (2007) (S18E11)
    Animovaný / Komedie

    19:15

    Simpsonovi - Malá velká holka (epizoda) (2007) (S18E12)
    Animovaný / Komedie

    19:45

    Simpsonovi - Vyrůstáme ve Springfieldu (epizoda) (2007) (S18E13)
    Animovaný / Komedie

    20:05

    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    20:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    21:40

    Teorie velkého třesku - Jak je důležité míti Sheldona (epizoda) (2011) (S04E16)
    Komedie / Romantický

    22:10

    Teorie velkého třesku - Archimedův princip (epizoda) (2011) (S04E17)
    Komedie / Romantický

    22:30

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    23:10

    COOLfeed (TV pořad) (2018)
    Publicistický

    23:20

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (E10)
    Komedie / Reality-TV

    00:15

    Partička (TV pořad) (2011)
    Komedie

    01:00

    American Crime Story - Mediální masáž (epizoda) (2016) (S01E06)
    Krimi / Drama

    02:00

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E21)
    Dokumentární / Reality-TV

    02:55

    Americký chopper (TV pořad) (2003) (S2E10)
    Komedie / Reality-TV

    03:50

    Špinavé práce (TV pořad) (2005) (E21)
    Dokumentární / Reality-TV

    07:50

  • 04:30

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    07:10

    Everwood - Všechna ta místa před tebou... (epizoda) (2005) (S03E21)
    Drama / Rodinný

    08:25

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E16)
    Telenovela

    09:30

    Přístav - Mohl bych zůstat? (epizoda) (2016) (S02E30)
    Komedie / Romantický

    10:50

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    11:35

    Nikdo není dokonalý (TV pořad) (1998)
    Talk-show / Komedie

    12:35

    Slepá láska (TV seriál) (2017) (E17)
    Telenovela

    13:30

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E104)
    Romantický / Komedie

    14:25

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E105)
    Romantický / Komedie

    15:20

    Everwood - Za hlasem srdce (epizoda) (2005) (S03E22)
    Drama / Rodinný

    16:10

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E106)
    Romantický / Komedie

    17:05

    Zasněná láska (TV seriál) (2018) (E107)
    Romantický / Komedie

    18:00

    Doktorka Quinnová - Incident (epizoda) (1993) (S02E04)
    Drama / Rodinný

    19:00

    Doktorka Quinnová - Dar (epizoda) (1994) (S02E13)
    Drama / Rodinný

    20:00

    Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče (TV film) (2010)
    Drama / Romantický

    21:55

    Plastická chirurgie s. r. o. - Agatha Ripp (epizoda) (2004) (S02E08)
    Drama / Komedie

    22:50

    Slunečná - Epidemie (epizoda) (2020) (E04)
    Komedie / Romantický

    00:05

    Doktorka Quinnová - Incident (epizoda) (1993) (S02E04)
    Drama / Rodinný

    01:00

    Doktorka Quinnová - Dar (epizoda) (1994) (S02E13)
    Drama / Rodinný

    01:55

    Hříšná láska (TV seriál) (2001) (E125)
    Telenovela / Drama

    02:55

    Chirurgové - Konečně! (epizoda) (2016) (S12E23)
    Drama

    03:40

    Plastická chirurgie s. r. o. - Agatha Ripp (epizoda) (2004) (S02E08)
    Drama / Komedie

    04:35