Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – sobota 30.10.
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
05:15

Koření (2005) (TV pořad)

Publicistický
06:15

Volejte Novu (2003) (TV pořad)

Talk-show
06:50

Rady ptáka Loskutáka (2001) (TV pořad)

Publicistický
08:05

Souboj na talíři (2021) (TV pořad)

Publicistický
09:10

Svatba na první pohled (2020) (TV pořad)

Reality-TV
10:40

Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

Babovřesky 2 (2014)

Komedie
15:40

Poslední skaut (1991)

Akční / Krimi / Thriller
17:40

Červený drak (2002)

Krimi / Thriller / Drama
20:50

Odložené případy - Dopis (2004) (epizoda) (S01E13)

Krimi / Drama / Mysteriózní
21:35

Honzíček a Grétička (2012) (TV film)

Pohádka
23:45

Looney Tunes: Úžasná show (2011) (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný
00:35

Scooby Doo: Záhady s.r.o. (2010) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
01:50

Krok za krokem - Věk hraje roli (1995) (epizoda) (S04E14)

Komedie / Rodinný / Romantický
02:15

Šance pro Emmu (2016)

Rodinný
04:25

Máme rádi Česko (2013) (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní
06:20

Hvězdy nad hlavou - Kanec (2021) (epizoda) (E09)

Romantický / Komedie / Drama
07:40

Strach (1963)

Krimi
09:50
11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Polda - Smrt a dostihy (2021) (epizoda) (S05E01)

Krimi / Komedie
14:30

Polda - Ve jménu otce (2018) (epizoda) (S03E02)

Krimi / Komedie
15:50

Strach (1963)

Krimi
18:10

Ochránce (2012)

Akční / Krimi / Thriller
21:00

Místo činu - Umění války (2016) (epizoda) (S47E24)

Krimi / Drama
22:45

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
23:35

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:15

Gormiti (2018) (TV seriál)

Animovaný
00:30

Psí život (1997) (TV seriál)

Animovaný / Komedie
00:55

M*A*S*H - Jen jim to nandej, Hawkeye (1981) (epizoda) (S10E05)

Komedie / Drama / Válečný
01:25

M*A*S*H - Pracující žena (1981) (epizoda) (S10E06)

Komedie / Drama / Válečný
01:55

Druhá světová válka: Cena říše (2015) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
03:20

Prima SVĚT (1995) (TV pořad)

Publicistický
03:55

Šéfem za pár minut (2020) (TV pořad)

Publicistický
04:00

Všechnopárty (2005) (TV pořad)

Talk-show / Zábavný
04:50

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
05:00

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
05:25

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
05:50

Postřehy odjinud (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Publicistický
06:05

Chladné srdce (1996) (TV film)

Pohádka
07:15

Sedm sestřiček (1988) (TV film)

Pohádka
07:55

Pohádka z šafránové louky (1980) (TV film)

Pohádka
08:30
10:05

Hercule Poirot - Tajemství levného bytu (1990) (epizoda) (S02E07)

Krimi / Drama / Mysteriózní
10:55

Bydlet jako... (2017) (TV pořad)

Publicistický
11:25

Kluci v akci (2005) (TV pořad)

Reality-TV
12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:52

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:10

StarDance aneb když hvězdy tančí (2006) (TV pořad)

Taneční / Hudební / Soutěžní
15:05

Miroslav Donutil ve Spirále (1997) (TV pořad)

Zábavný
16:35

Komisař Montalbano - Honba za pokladem (2011) (epizoda) (S08E03)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:25

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
18:55

Manéž Bolka Polívky (1987) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
20:05

Na forbíně TM (2012) (TV pořad)

Talk-show
20:55

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
21:15

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
21:35

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
22:00

Zahrada je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
22:25

Pod pokličkou (2000) (TV pořad)

Dokumentární / Rodinný
23:00

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (2018) (TV pořad)

Publicistický
23:30

Z metropole (2006) (TV pořad)

Publicistický
00:00

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
00:25
02:20

Pečení na neděli (2021) (TV pořad)

Publicistický
02:50

Polopatě (2013) (TV pořad)

Publicistický
03:45

Kalendárium (1993) (TV pořad)

Dokumentární / Historický
04:20

Letecké katastrofy - Zmatek na dráze (2020) (epizoda) (S20E04)

Dokumentární / Drama / Katastrofický
05:05

Babylon (2004) (TV pořad)

Publicistický
05:30

Top 10 starověkého světa (2016) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
06:10

Obora Obelisk bez doby hájení (2021) (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní
06:45

Bonbónky světa - Rituály Srí Lanky (2010) (epizoda) (E01)

Dokumentární
07:00

Dívka s pistolí (1968)

Komedie
08:45

Sto divů světa (2014) (TV seriál)

Dokumentární
09:40

Modrá krev - Colloredové (2017) (epizoda) (S01E07)

Dokumentární
10:35

Fascinující řeky (2018) (TV seriál)

Dokumentární
11:25

Sedm světů, jedna planeta - Ze zákulisí (2019) (epizoda) (E08)

Dokumentární
12:20

Krásné živé památky - Pod Českým středohořím (2019) (epizoda) (E09)

Dokumentární
12:50

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
13:00

Orel přistává (1976)

Válečný / Dobrodružný / Drama
15:25

Collateral (2004)

Drama / Krimi / Thriller
17:20

Legendy zločinu (2015)

Životopisný / Krimi / Thriller
20:25

Dobrodružství vědy a techniky (1997) (TV pořad)

Dokumentární
20:55

Odvaha (2016)

Dokumentární
21:05

Počesku (2000) (TV pořad)

Dokumentární
21:15

Klovací pořádek (2013)

Dokumentární / Krátkometrážní
21:45

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
22:10

Styl (2006) (TV pořad)

Publicistický
22:35

Salón moravskoslezský (1999) (TV pořad)

Publicistický
23:00

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
23:30

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
00:00

Vzestup strojů (2014) (TV seriál)

Dokumentární
00:45

Hitlerův kruh zla - Vzestup a pád Reinharda Heydricha (2017) (epizoda) (E07)

Dokumentární / Historický / Drama
01:40

Starověké říše (2018) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
02:30

Československý filmový týdeník (1954) (TV seriál)

Dokumentární / Publicistický
02:45

Hledání ztraceného času (1991) (TV seriál)

Dokumentární / Historický
03:05

Sovětská bouře: 2. světová válka na východě (2010) (TV seriál)

Dokumentární / Historický / Válečný
04:05

Vaření se Soukupem (2021) (TV pořad)

Publicistický
05:00

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:50

Co bude dnes k večeři? (2010) (TV pořad)

Reality-TV
06:05

Rozmarné jaro - Na konci léta (2018) (epizoda) (E18)

Drama
08:05

Záchranáři (2018) (TV pořad)

Dokumentární / Reality-TV
09:15

Kurňa, co to je? (2013) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
10:30

Což takhle dát si VIP? (2013) (TV pořad)

Reality-TV
11:25

Tajemství Jana Přeučila (2015) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
12:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Krimi zprávy (2021) (TV pořad)

Publicistický
13:05

VIP svět (2021) (TV pořad)

Publicistický
13:10

INSTINKTY Jaromíra Soukupa (2017) (TV pořad)

Publicistický
15:00

Vtip za stovku! (2012) (TV pořad)

Komedie / Soutěžní
15:55

Nikdo není perfektní (2014) (TV pořad)

Komedie
17:10

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
18:35

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
20:05

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
22:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
23:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
01:25

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

03:45

Co bude dnes k večeři? (2010) (TV pořad)

Reality-TV
04:15

Milada (2017)

Životopisný / Drama / Historický
06:50

Šest medvědů s Cibulkou (1972)

Rodinný / Komedie
08:35

Babovřesky (2013)

Komedie
11:15

Happy Feet 2 (2011)

Animovaný / Komedie / Rodinný
13:00

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný
15:40

D-Tox (2002)

Thriller / Krimi / Drama
17:35

Přepadení 13. okrsku (2005)

Akční / Krimi / Drama
20:35

Tajemná řeka (2003)

Mysteriózní / Drama / Krimi
22:50

Honzíček a Grétička (2012) (TV film)

Pohádka
23:50
01:05

Happy Feet 2 (2011)

Animovaný / Komedie / Rodinný
02:55

Za humny je drak (1982)

Pohádka / Komedie
04:10

Tutorial (2021) (TV pořad)

Publicistický
04:45
05:15
05:45

Simpsonovi - SuperHomer (2009) (epizoda) (S21E01)

Animovaný / Komedie
06:10

Simpsonovi - Pětka je pro Barta málo (2009) (epizoda) (S21E02)

Animovaný / Komedie
06:40

Simpsonovi - Žena v ringu (2009) (epizoda) (S21E03)

Animovaný / Komedie
07:10

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XX (2009) (epizoda) (S21E04)

Animovaný / Komedie
07:40

Tajemství dračí pečeti (2019)

Fantasy / Dobrodružný
10:15

Kurz sebeovládání - Charlie a Kate si hrají (2013) (epizoda) (S02E14)

Komedie
10:45

Kurz sebeovládání - Charlieho pacienti spolu randí (2013) (epizoda) (S02E15)

Komedie
11:15

Simpsonovi - Hrátky s Montym (2010) (epizoda) (S22E06)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Lepší holub v hrsti než pes v boudě (2010) (epizoda) (S22E07)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Předvánoční hádky (2010) (epizoda) (S22E08)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Krycí jméno Donnie Špekoun (2010) (epizoda) (S22E09)

Animovaný / Komedie
13:15

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Akční / Dobrodružný / Thriller
15:20

Pád Bílého domu (2013)

Akční / Thriller
17:45

Simpsonovi - Hrátky s Montym (2010) (epizoda) (S22E06)

Animovaný / Komedie
18:15

Simpsonovi - Lepší holub v hrsti než pes v boudě (2010) (epizoda) (S22E07)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Předvánoční hádky (2010) (epizoda) (S22E08)

Animovaný / Komedie
20:10

Simpsonovi - Krycí jméno Donnie Špekoun (2010) (epizoda) (S22E09)

Animovaný / Komedie
20:40

Kurz sebeovládání - Charlie a Kate si hrají (2013) (epizoda) (S02E14)

Komedie
21:00

Kurz sebeovládání - Charlieho pacienti spolu randí (2013) (epizoda) (S02E15)

Komedie
21:20

Next - Složka č. 7 (2020) (epizoda) (E07)

Drama / Krimi / Sci-Fi
22:10

Narcos - Výbušniny (2015) (epizoda) (S01E06)

Životopisný / Krimi / Drama
23:20

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:10

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:40

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
02:55

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (TV pořad)

Soutěžní / Dobrodružný / Komedie
04:05

Poklad z půdy (2018) (TV pořad)

Reality-TV
05:15

Rosamunde Pilcher - Muž s velkým srdcem (2016) (epizoda) (E135)

Drama / Romantický
07:05

Záchranáři z hor - Unesená (2018) (epizoda) (S10E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
08:05

Záchranáři z hor - Unesená (2018) (epizoda) (S10E07)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
09:05

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
10:00

Divoký anděl (1998) (TV seriál)

Telenovela / Drama / Komedie
11:00

Záchranáři z hor - Shledání (2019) (epizoda) (S11E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
12:00

Záchranáři z hor - Shledání (2019) (epizoda) (S11E01)

Rodinný / Drama / Dobrodružný
13:00

Hranice strachu (2015)

Thriller
14:55

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
15:55

Svatby v Benátkách - Dcerám vstup zakázán (2015) (epizoda) (S02E12)

Rodinný / Komedie / Romantický
17:05

Trpké víno (2010) (TV seriál)

Drama / Thriller
18:00

Velvet - Série 4 (2016) (série) (S04)

Drama / Romantický
20:10

Já, společnice - Rozluka (2016) (epizoda) (S01E13)

Drama
20:45

Já, společnice - Nástroj moci (2017) (epizoda) (S02E01)

Drama
21:05

Já, společnice - Rozluka (2016) (epizoda) (S01E13)

Drama
21:35

Já, společnice - Nástroj moci (2017) (epizoda) (S02E01)

Drama
22:05

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
00:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
01:10

Everwood - Pojízdná ordinace (2002) (epizoda) (S01E06)

Drama / Rodinný
02:10

Přístav - Šneci po Burgundsku (2016) (epizoda) (S03E12)

Komedie / Romantický
03:25

Postav si sen! (2021) (TV pořad)

Reality-TV

Reklama

Reklama