Reklama

Reklama

Televize - Program

Můj TV program – dnes
Zde si můžeš sestavit výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD pro každý den doporučovat nejlepší "TV Tipy" s hodnocením nad 60 %.

Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku vedle loga stanice doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici změníš za jinou.

Mezi stanicemi se posuneš kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

08:00
12:00
16:00
20:00
00:00
04:55

Kniha džunglí (2016)

Dobrodružný / Drama / Rodinný
06:55

Tři chlapi na cestách (1973)

Komedie
08:55
10:40

Prázdniny pro psa (1980)

Komedie / Rodinný
12:30

Televizní noviny (1994) (TV pořad)

Publicistický
13:20

Deník Bridget Jonesové (2001)

Komedie / Romantický
15:20

Ponorka U-571 (2000)

Akční / Drama / Thriller
17:40

Tři chlapi na cestách (1973)

Komedie
19:25

Hasiči (2010) (TV film)

Drama
20:25

Chladné srdce (2014) (TV film)

Fantasy / Pohádka
21:45

Novashopping

22:55

Snídaně s Novou (1994) (TV pořad)

Publicistický / Talk-show
01:35

Novashopping

01:50

Ulice (2005) (TV seriál)

Drama / Komedie / Rodinný
02:50

Kriminálka Anděl - Bezdomovci (2008) (epizoda) (S01E02)

Krimi / Drama
04:00

Partie Terezie Tománkové (2005) (TV pořad)

Talk-show / Publicistický
04:50

Váš Prima Receptář (2016) (TV pořad)

Publicistický
05:45

Libovky Pepy Libického (2019) (TV pořad)

Publicistický
06:10

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
06:50

Vychytávky Ládi Hrušky (2015) (TV pořad)

Reality-TV
07:10

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
08:05

Bota jménem Melichar (1983)

Rodinný / Komedie
09:20
11:52

Počasí

11:55

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:40

Hlavní zprávy (1997) (TV pořad)

Publicistický
12:55

Showtime (2020) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Zakleté pírko (2020)

Pohádka
15:20

Já, pomsta (2016)

Akční / Krimi / Drama
17:15

Vycházející slunce (1993)

Akční / Krimi / Drama
19:55

Cyklosalon.tv (2021) (TV pořad)

Publicistický
20:30
22:30

Pohoda u krbu (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:15

Max Steel (2000) (TV seriál)

Animovaný / Akční / Rodinný
00:00

Nový den (2020) (TV pořad)

Publicistický
01:05

M*A*S*H - Autobus (1975) (epizoda) (S04E07)

Komedie / Drama / Válečný
01:45

Ohnivý kuře - Trhy (2016) (epizoda) (S01E11)

Komedie
03:10

Rosamunde Pilcher - Jarní vánice (1996) (epizoda) (S01E09)

Drama / Romantický
04:05

Život na zámku - Kdo s koho (1995) (epizoda) (S01E25)

Drama / Rodinný
05:00

Otázky Václava Moravce (2004) (TV pořad)

Talk-show / Publicistický
06:00

Zprávy

06:05

Vápenička (1995) (TV film)

Pohádka
07:00

A nebojíš se, princezničko? (1980) (TV film)

Pohádka
07:55

Šíleně smutná princezna (1968)

Pohádka / Hudební / Komedie
09:25

Homolka a tobolka (1972)

Komedie
10:50

Pošta pro tebe (2005) (TV pořad)

Talk-show / Rodinný
11:55

Události za okamžik a počasí

12:00

Události (1993) (TV pořad)

Publicistický
12:52

Branky, body, vteřiny (1956) (TV pořad)

Publicistický / Sportovní
13:05

Losování Sportky a Šance

13:10

Copak je to za vojáka... (1987)

Komedie
14:35

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
15:09

Výsledky losování Šťastných 10

15:10

Čas pracuje pro vraha (1979)

Krimi
16:35

Případy detektiva Murdocha - Vražda v hotýlku (2021) (epizoda) (S14E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
17:20

Banánové rybičky (1999) (TV pořad)

Talk-show / Komedie
18:05

Po stopách hvězd (2008) (TV seriál)

Dokumentární / Životopisný
18:35

Žiješ jenom 2x (2013) (TV pořad)

Publicistický
19:00

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
19:10

Hoby naší doby (2010) (TV pořad)

Publicistický
19:35

Zkus mít vkus (2009) (TV pořad)

Publicistický
20:00

Zahrada je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
20:20

Rajské zahrady (2009) (TV seriál)

Dokumentární
20:40

Bydlení je hra (2004) (TV pořad)

Dokumentární
21:05

Chalupa je hra (2008) (TV pořad)

Publicistický
21:25

Pod pokličkou (2000) (TV pořad)

Dokumentární / Rodinný
21:50

Kuchařská pohotovost (2009) (TV pořad)

Rodinný
22:15

Etiketa (2004) (TV seriál)

Dokumentární
22:30

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
22:59

Studio 6 (1994) (TV pořad)

Publicistický / Rodinný
02:00

Návrat Sherlocka Holmese - Prázdný dům (1986) (epizoda) (S01E01)

Krimi / Mysteriózní
02:55

168 hodin (2005) (TV pořad)

Publicistický
03:30

Pošta pro tebe (2005) (TV pořad)

Talk-show / Rodinný
04:20

Nedej se! (1992) (TV pořad)

Publicistický
04:50

Sváteční slovo (2000) (TV pořad)

Publicistický
04:55

Křesťanský magazín (2002) (TV pořad)

Publicistický
05:25

Uchem jehly (2011) (TV pořad)

Talk-show
05:50

Cesty víry (2000) (TV pořad)

Dokumentární
06:20

Dynastie Windsorů (2020) (TV seriál)

Dokumentární
07:00

Na plovárně (1998) (TV pořad)

Talk-show
07:30

Na cestě - Na cestě po jihu Kalifornského poloostrova (2021) (epizoda) (S22E14)

Dokumentární
08:00

S kuchařem kolem světa (2007) (TV seriál)

Dokumentární
08:55

Nejúžasnější díla lidských rukou (2018) (TV seriál)

Dokumentární
09:50

Basketbal: Tunisko - Česko

11:00

Basketbal: Česko - Chorvatsko

13:00

Pevnost Alamo (2004)

Válečný / Drama / Western
15:20

Mapy ke hvězdám (2014)

Psychologický / Drama
17:10

Katolická církev - tíživé mlčení (2017) (TV film)

Dokumentární
18:05

Grantchester - Epizoda 5 (2019) (epizoda) (S04E05)

Krimi / Drama / Mysteriózní
18:50

Design (1999) (TV seriál)

Dokumentární
19:20

Folklorika (2007) (TV pořad)

Dokumentární
19:45

Krásy evropského pobřeží (2005) (TV seriál)

Dokumentární
19:55

Ta naše povaha česká (1993) (TV pořad)

Publicistický
20:20

Hranice dokořán – Rozmówki polsko-czeskie (2010) (TV pořad)

Publicistický
20:45

Sabotáž (2007) (TV pořad)

Publicistický
21:10

Přidej se (2004) (TV pořad)

Publicistický
21:25

Vlaky: Dvě století inovací (2017) (TV film)

Dokumentární
22:20

Zajímavosti z regionů (2004) (TV pořad)

Publicistický
22:45

Zprávy v českém znakovém jazyce (2003) (TV pořad)

Publicistický
22:59

Dobré ráno (1993) (TV pořad)

Rodinný / Publicistický / Talk-show
01:30

Kouzelná školka (1999) (TV pořad)

Rodinný / Hudební / Loutkový
02:00

Půvab severní Itálie (2020) (TV film)

Dokumentární
02:55

Chytré opice (2008) (TV film)

Dokumentární
03:45

Národ a jeho hlavy (2001) (TV film)

Dokumentární / Historický
04:10

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
05:05

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Reality-TV
06:00

Hovory Kalousek Soukup (2021) (TV pořad)

Publicistický
07:00

Utta Danella: Když hvězdy padaly (2014) (TV film)

Drama / Romantický
09:05

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
10:00

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
11:00

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
12:05

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
13:10

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
13:15

Rodinné vztahy (2018) (TV seriál)

Drama
14:20

Tajemství Jiřího Kodeta (2014) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
15:00

Tajemství Vladimíra Dlouhého (2014) (TV film)

Dokumentární / Životopisný
15:55

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
16:40

Exkluziv! (2013) (TV pořad)

Talk-show
17:25

Utta Danella: Když hvězdy padaly (2014) (TV film)

Drama / Romantický
19:25

Moje zprávy (2018) (TV pořad)

Publicistický
19:30

Na plac! (2013) (TV pořad)

Komedie / Reality-TV
19:55

Ostříháno (2013) (TV pořad)

Soutěžní
21:40

Nebezpečné vztahy (2016) (TV pořad)

Reality-TV / Talk-show
22:40

Jak to dopadlo!? (2017) (TV pořad)

Reality-TV
23:50

Klenot.TV (2016) (TV pořad)

04:05

Úžasňákovi (2004)

Animovaný / Akční / Dobrodružný
06:20

Úžasňákovi 2 (2018)

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný
08:25

Zachraňte Willyho 4: Útěk z pirátské zátoky (2010)

Rodinný / Dobrodružný
10:25

Ostrov pokladů (1990) (TV film)

Dobrodružný
13:00

Zelený sršeň (2011)

Akční / Krimi / Thriller
15:30

Constantine (2005)

Fantasy / Mysteriózní / Thriller
17:50

Vítejte v džungli (2003)

Akční / Dobrodružný / Komedie
19:45

Mariňák (2005)

Drama / Válečný / Životopisný
22:25

Rivalové (1996)

Komedie / Sportovní
23:50

Šaman (1992)

Dobrodružný / Romantický
01:40

Úžasňákovi 2 (2018)

Animovaný / Sci-Fi / Dobrodružný
03:55

Teleshopping

04:25

Futurama - Hon na robolišku (2012) (epizoda) (S07E11)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
04:55

Futurama - Přírodňárna (2012) (epizoda) (S07E13)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
05:25

Simpsonovi - Serfsonovi (2017) (epizoda) (S29E01)

Animovaný / Komedie
05:50

Simpsonovi - Šíleně smutná Líza (2017) (epizoda) (S29E02)

Animovaný / Komedie
06:20

Simpsonovi - Pískaná (2017) (epizoda) (S29E03)

Animovaný / Komedie
06:50

Simpsonovi - Speciální čarodějnický díl XXVIII (2017) (epizoda) (S29E04)

Animovaný / Komedie
07:20

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Akční / Sci-Fi / Thriller
10:15

Futurama - Rychle a zploštile (2013) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
10:45

Futurama - Opičí úlet (2013) (epizoda) (S07E17)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
11:15

Simpsonovi - Šašek v manéži (2018) (epizoda) (S30E08)

Animovaný / Komedie
11:45

Simpsonovi - Můj táta je bůh (2018) (epizoda) (S30E09)

Animovaný / Komedie
12:15

Simpsonovi - Šťastné a třicáté (2018) (epizoda) (S30E10)

Animovaný / Komedie
12:45

Simpsonovi - Láska není hračka (2019) (epizoda) (S30E11)

Animovaný / Komedie
13:15

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
15:40

Úsvit planety opic (2014)

Akční / Dobrodružný / Drama
18:20

Simpsonovi - Šašek v manéži (2018) (epizoda) (S30E08)

Animovaný / Komedie
18:45

Simpsonovi - Můj táta je bůh (2018) (epizoda) (S30E09)

Animovaný / Komedie
19:15

Simpsonovi - Šťastné a třicáté (2018) (epizoda) (S30E10)

Animovaný / Komedie
19:45

Simpsonovi - Láska není hračka (2019) (epizoda) (S30E11)

Animovaný / Komedie
20:10

Futurama - Rychle a zploštile (2013) (epizoda) (S07E15)

Animovaný / Komedie / Sci-Fi
20:40

Re-Play (2009) (TV pořad)

Publicistický
21:15

COOL Esport (2017) (TV pořad)

Publicistický
21:40

Vikingové - Všichni zajatci (2019) (epizoda) (S06E04)

Akční / Drama / Historický
22:40

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:05

Umění je cool (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:25

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
23:35

Pohádky Bolka a Lolka (1970) (TV seriál)

Animovaný / Rodinný
23:45

Top Gear speciál: Nejlepší závody (2015) (TV pořad)

Dokumentární / Sportovní
01:10

Odstřelovač - Otazníky (2016) (epizoda) (S01E02)

Akční / Drama
02:05

Odstřelovač - Hra na schovávanou (2016) (epizoda) (S01E03)

Akční / Drama
03:00

Hvězdná brána - Proroctví (2003) (epizoda) (S06E21)

Akční / Dobrodružný / Drama
04:00

Svatby v Benátkách - Královna ze Sáby (2014) (epizoda) (S01E32)

Rodinný / Komedie / Romantický
05:20
07:15

Everwood - Andy Brown je správný chlap (2006) (epizoda) (S04E12)

Drama / Rodinný
08:10

Everwood - Čeho je moc, toho je příliš (2006) (epizoda) (S04E14)

Drama / Rodinný
09:05

Čarodějky - Černá magie (1999) (epizoda) (S02E06)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
10:05

Čarodějky - Jsou všude (1999) (epizoda) (S02E07)

Drama / Fantasy / Mysteriózní
11:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
12:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
13:00

Tajemství maloměsta (2019)

Drama / Thriller
14:55

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
15:55

Poklad z půdy (2018) (TV pořad)

Reality-TV
17:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
18:00

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (TV seriál)

Drama
19:00

Láska až za hrob (2014) (TV seriál)

Drama / Romantický
19:55

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
20:50

Recept na lásku (2020) (TV seriál)

Romantický / Komedie
21:50

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:00

Na zámku (2020) (TV pořad)

Dokumentární
23:50

Příchuť lásky (2017) (TV seriál)

Komedie / Romantický
01:05

Jak se staví sen (2007) (TV pořad)

Reality-TV
02:00

Velmi křehké vztahy (2007) (TV seriál)

Romantický / Drama / Rodinný
03:10

Prostřeno! (2010) (TV pořad)

Reality-TV / Soutěžní

Reklama

Reklama